Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

avusy... te felgi wyglądają jak kołpaki :tongue4:

:shocked: sam jesteś jak kołpak :decayed::thumbdown:

Avus jest git :good: jedyna wada - dekielki :disgust:

Ładne autko Angel :good: motorownię kiedy podkręcasz? :przebiegly:

jak dla mnie felga wyglada na plastik, jeszcze za ta cene..

Opublikowano
  • Autor

Mnie to nie wyglada na plastik tylko cult-style

71854_488525366349_206598316349_7405022_6036303_n.jpg

Opublikowano

prosze bardzo, to jest felga.

rafciu5.th.jpg

Opublikowano

Felgi to są w galerii B5 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy z forum sie czaili, a Aniołek skorzystał... Nowe fele zakupione. Dzieki Krycha za dobrego deala juz o siatce nie wspomnę...

Aha co do gałki to daj znac mi na PW czy masz ta z 6 skrzynią i jaka cena, mam juz pomysł na nią..

Opublikowano

Wszyscy z forum sie czaili, a Aniołek skorzystał... Nowe fele zakupione. Dzieki Krycha za dobrego deala juz o siatce nie wspomnę...

Aha co do gałki to daj znac mi na PW czy masz ta z 6 skrzynią i jaka cena, mam juz pomysł na nią..

dobra decyzja :good: zeby nie było to ja wyhaczyłem tą okazje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wszyscy z forum sie czaili, a Aniołek skorzystał... Nowe fele zakupione. Dzieki Krycha za dobrego deala juz o siatce nie wspomnę...

Aha co do gałki to daj znac mi na PW czy masz ta z 6 skrzynią i jaka cena, mam juz pomysł na nią..

:hi: gałka jest ta co widziałeś :)
Opublikowano

Wszyscy z forum sie czaili, a Aniołek skorzystał... Nowe fele zakupione. Dzieki Krycha za dobrego deala juz o siatce nie wspomnę...

Aha co do gałki to daj znac mi na PW czy masz ta z 6 skrzynią i jaka cena, mam juz pomysł na nią..

dobra decyzja :good: zeby nie było to ja wyhaczyłem tą okazje :polew: :polew: :polew:

a ja podgrzałem atmosferę i przyspieszyłem decyzję :naughty:

Krycha przelej mi tą 100 co obiecałeś, za podpuchę :wink4::polew: :polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

http://moto.allegro.pl/ronal-18-8-5j-audi-a8-a6-a4-lopaty-i1693585369.html

Arek czego sprzedajesz te felgi :mysli: nie wspomne juz o cenie bo jak za złote zboże, za tyle to sie z oponami kupuje felgi :decayed:, na forum niechciały zejsć za 900zł(jak i na alegro za 700) a Ty za 2200 bez opon :blink::shocked:

oferta na maxa przesadzona, na battalionie ze 4 linki wkleiłem tych felg z oponami :naughty:

Ja bym na twoim miejscu ładował je do siebie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Piotrusiu napewno wylądują u mnie w aucie ale musze najpierw sprzedac AVUSki.... :tongue4:

Opublikowano

Piotrusiu napewno wylądują u mnie w aucie ale musze najpierw sprzedac AVUSki.... :tongue4:

:good:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzis zacząłem urlopowac i chyba troche przesadzilem z %..

hehe ale i tak Mnie sie podoba, zobaczymy jak bedzie jak wytrzeźwieje

scaled.php?server=39&filename=img1209oi.jpg&res=medium

Opublikowano

ten znaczek nie ma odniesienia do niczego

Kiedy zakładasz flaty A8 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Flaty założone, i naprawde super sie prezentuje, ale co gorsza wyszło że mi amor pociekł, i teraz stoi łachudra krzywo, jeszcze w tym tygodniu leci do czarodzieja, który wymieni mi amorki, założy springi 60/40mm i zajmie sie turbaffffką ( czyszczenie ), bo jak stwierdził to auto nie jedzie i nie ma JADU... Fajny koleś wystarczyła sekunda i znalazł przyczyne łapania notlaufów, a już 5 znawców mi zagladało pod maske i dla nich wszystko było OK..

PS. Kumpel będzie bawił się moim dieselkiem a Ja bedę podziwiał jego S4/RS4 ( pod maską ).

Opublikowano

Dzis zacząłem urlopowac i chyba troche przesadzilem z %..

hehe ale i tak Mnie sie podoba, zobaczymy jak bedzie jak wytrzeźwieje

scaled.php?server=39&filename=img1209oi.jpg&res=medium

dawaj felgi na różowo i bedzie pussy wagon :kox: :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

springi założone i jestem mega happy bo auto równiutko sie zbliżylo ku ziemi...

kilka fotek na szybko ze wspólnej sesji z grn

dorwe kumpla co ma reszte zdjec to wkleje wszytsko

PS. teraz czas na mody we wnętrzu i pod maska

93578205.png

86949688.png

Tutaj widac ze moja jednak stoi wyżej niz pieknota grn.. tak na oko ok.20mm

43554046.png

Opublikowano

No nawet fajnie stoi, ale do grn'a daleko jeszcze :wink4: co gwint to gwint :evil: fotki zbyt czerwone

Opublikowano
  • Autor

No własnie to był mały problem, bo tak nam oświetlili Zamek Lubelski ze wali na pomarańczowo-czerwono, a nie dysponowalismy dobra lampa błyskową, wiec aparat mimo checi nie ogarnął oświetlenia... Jeszcze będą lepsze fotki na pewno...

PS. Felga na prawdę robi robotę, Aż dziewczyny, które tamtędy przechodziły robiły fotki telefonem 2 audiczkom...

Opublikowano

Jask fotografujesz w nocy unikaj lampy błyskowej, lepiej ustawic długie naświetlenie niz walić z lampy błyskowej :good: a tą czerwień idzie wykorektorować :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:48_________________________________________________image.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.