Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel


LU_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś tam system renowacji skór z leder zentrum..ale słyszałem od paru osób, że takie tynkowanie jest dobre tylko na sprzedaż..później wykrusza się to i dzieją się różne cuda :)

Z drugiej strony, obszyjesz boczek..ale dalej masz wszystko ponaciągane i pogniecione..dwa, z takich wiekowych skór ciężko zdjąć miarę bo ta skóra się masakrycznie uformowała. Jeszcze jedna kwestia to właśnie poprzecierane i wyjebane gąbki, które trzeba regenerować.

To masz informacje ode mnie na gorąco bo jesteśmy w trakcje robienia moich foteli do C5 s-line.. ogólnie to gdybym wiedział, że to wszystko takie wyjebane jest to bym poszyciem rozpalił w piecu i kupił materiałowy fotel do ściągnięcia miary :kwasny::wallbash:

Ja na Twoim miejscu kupiłbym takie stołki materiałowe i obszył je razem z tylną kanapą nawet w jakimś fajnym materiale z kolorową nicią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi wyjaśniłeś bardzo dużo i bardzo dobrze zrozumiałem.... Tak więc moje skóry są na sprzedaż. :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi wyjaśniłeś bardzo dużo i bardzo dobrze zrozumiałem.... Tak więc moje skóry są na sprzedaż. :wallbash: :wallbash:

pitolisz panikujesz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi wyjaśniłeś bardzo dużo i bardzo dobrze zrozumiałem.... Tak więc moje skóry są na sprzedaż. :wallbash: :wallbash:

To już je kupiłeś ? :decayed:

Stary przecież masz do mnie numer było dzwonić i pytać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj no tak... ale to nie problem... kupiłem to zawsze można sprzedac.... bez strachu. Setup przygotowany na WOŚP, oraz prezentacja (wkońcu) Recarosów, oraz Grill S4 obklejony czarną folią :gwizdanie:

obraz001nf.jpg

obraz005ur.jpg

obraz013he.jpg

RECARO

obraz007wy.jpg

obraz009vd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LU_Angel kto ukradł dekielki ? Maskę nad prawą lampą podnieś.

Zajebysta sztuka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie koła od grn a on miał 2 dekle i sprytnie je zamieniał do zdjęć/filmów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha to detektyw-inwektyw, nic sie przed nim nie ukryje... hehe

A plamka... snieg padał, pewnie miałem krople na kurtce...Nic strasznego sie nie stało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za plama na lewym boczku ;( :polew:

spryja jak sie mrogal spuszczal jak zobaczyl te placki na wospie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flat Five zostaja u Mnie.... ale pare sie na allegro takich samych pokazało.... poszukaj kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...