Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel


LU_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

recaro :kox:

sa takie same na allegro, za śmieszne pieniążki....

Jakiś optymista wystawił od A6 takie kraty za 4 koła... do licytacji :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.... Pierwsza poważna naprawa... hehe

Po powrocie z nad Morza, zaczeło cos mi w silniku chrobotać, klekotać.. ( huk wie jak to nazwać )... Nawet nasz GURU Rezania Mrogal, zrobił dziwna mine jak to posłuchał...

Okazało sie że popychacz wyzionął ducha....

Tak więc sklep z częściami i numer klienta.... kpl popychaczy ( 8szt ), kpl. rozrząd, filtr oleju i powietrza, nowa bańka oleju Valvoline 5W40 ( koszt części-->510pln )

Koszt robocizny --->250pln

A teraz efekt po naprawie... auto faktycznie ciszej chodzi i odzyskało swój JAD, dlaczego tak mówię, bo teraz mam do wymiany 2 poduszki pod silnikiem oraz to centralne mocowanie ( podtrzymanie ) silnika, oraz poduszka pod skrzynią...

A właśnie przy tej słodkiej naprawie, wpadła skrzynia od 1Z i jednomas do samochodu.

Efekt---> Vmax zatrzymuje sie jak zaczarowany na 200km/h ( na obrotomierzu widać 4100-4200obr/min) biegi 1, 2, 3, naprawde trzeba szybko wbijać na 4 biegu dochodzę do 165km/h....

I teraz najgorsza sprawa, gdy Audi stało u mechanika, byłem zmuszony wsiąść do Passata B5, i cholera jasna spodobał mi sie ten ponton dziadkowy, więcej miejsca niż w A4, płynie się po dołach, i co godzine myśle o sprzedaniu swojej A4... grrrr

Albo pójdzie w całości, albo wyprzedam co lepsze graty i sprzedam jako zwykła A4. ( zaraz Armi zacznie swojego kata co do Recaro-- hehe)

---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ----------

Jeżeli chodzi o te lepsze graty..... czyli Recaro, felgi i zestaw zderzaków S4 były by na sprzedaz w pierwszej kolejności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.... Pierwsza poważna naprawa... hehe

Po powrocie z nad Morza, zaczeło cos mi w silniku chrobotać, klekotać.. ( huk wie jak to nazwać )... Nawet nasz GURU Rezania Mrogal, zrobił dziwna mine jak to posłuchał...

Okazało sie że popychacz wyzionął ducha....

Tak więc sklep z częściami i numer klienta.... kpl popychaczy ( 8szt ), kpl. rozrząd, filtr oleju i powietrza, nowa bańka oleju Valvoline 5W40 ( koszt części-->510pln )

Koszt robocizny --->250pln

A teraz efekt po naprawie... auto faktycznie ciszej chodzi i odzyskało swój JAD, dlaczego tak mówię, bo teraz mam do wymiany 2 poduszki pod silnikiem oraz to centralne mocowanie ( podtrzymanie ) silnika, oraz poduszka pod skrzynią...

A właśnie przy tej słodkiej naprawie, wpadła skrzynia od 1Z i jednomas do samochodu.

Efekt---> Vmax zatrzymuje sie jak zaczarowany na 200km/h ( na obrotomierzu widać 4100-4200obr/min) biegi 1, 2, 3, naprawde trzeba szybko wbijać na 4 biegu dochodzę do 165km/h....

I teraz najgorsza sprawa, gdy Audi stało u mechanika, byłem zmuszony wsiąść do Passata B5, i cholera jasna spodobał mi sie ten ponton dziadkowy, więcej miejsca niż w A4, płynie się po dołach, i co godzine myśle o sprzedaniu swojej A4... grrrr

Albo pójdzie w całości, albo wyprzedam co lepsze graty i sprzedam jako zwykła A4. ( zaraz Armi zacznie swojego kata co do Recaro-- hehe)

---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ----------

Jeżeli chodzi o te lepsze graty..... czyli Recaro, felgi i zestaw zderzaków S4 były by na sprzedaz w pierwszej kolejności

ty z tym recaro to folguj :wink:

co do passka to czym on sie rozni od a4? jezdzilem FLem na 17 i glebie (jakis fajny kit, z zagranicy z autem przyjechal) i kuzwa plyne nie jade, niby audi lepiej wykonane od pastucha, ale tam cisza spokoj komfort nie wiem o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąśnie wiecej miejsca w passku i płynie sie po naszych drogach.... A4 jest bandycka, obnizona pieknie wygląda w wstecznym lusterku, zawadjacka jest, a Passat to taki dziadkowy ponton, ale moze właśnie tym komfortem, wielkościa wnetrza i tym że jest normalnym, Mnie uraczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup 1BA, odsuń fotel na maxa, będziesz miał to samo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pontonów to proponuje autka amerykańskie :embarrassed:

Najlepiej coś z Canady, np. Dodge :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowy znaczek jest mega:naughty: a recarosy są moje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne odczucia mam co do paska. W robocie jeżdżę paskiem FL 1.8T i po przesiadce do swojego jakoś dziwnie się jedzie przez jakiś czas (i nie chodzi mi tu o silnik) :decayed: Jedynie ta konsola środkowa ni cholery mi się nie podoba:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole to zj***li.... wygląda jak szafa 3 drzwiowa z lustrem po środku, znaczka różowego nie ma juz od czerwca ( po Ułężu przefarbował sie na Czarny )... jutro, max w sobote zawiśnie auto na otomoto.... więc ogarniajcie temat... 5 dni wisi, jak nikt nie kupi trafia na wyprzedaz części....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole to zj***li.... wygląda jak szafa 3 drzwiowa z lustrem po środku, znaczka różowego nie ma juz od czerwca ( po Ułężu przefarbował sie na Czarny )... jutro, max w sobote zawiśnie auto na otomoto.... więc ogarniajcie temat... 5 dni wisi, jak nikt nie kupi trafia na wyprzedaz części....

W sumie arek jak juz zaczniesz wyprzedawac to bierz na wymiane z dopłatą jesli nie masz luzem, bo zostaniesz z tym autem na amen wtedy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63196733.jpg

---------- Post dopisany 21-08-2012 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2012 at 17:32 ----------

Haha od soboty auto na allegro otomoto i tablicy.. i cisza.. ups sorki odzywaja sie jedynie po Recardo Wnetrze.. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda sprzedawać:kwasny:

chyba będzie go musiał jednak odmodzić, ludzie nie chcą kupować modzonych fur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda sprzedawać:kwasny:

chyba będzie go musiał jednak odmodzić, ludzie nie chcą kupować modzonych fur

No rzeczywiście szkoda sprzedawać, ja myśle że na pewno ktoś się znajdzie przed "odmodzaniem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda sprzedawać:kwasny:

chyba będzie go musiał jednak odmodzić, ludzie nie chcą kupować modzonych fur

Chcą, ale nie lubią dopłacać za mody, jak i za "zadbanie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało sprzedać passata na glebie w dniu wystawienia był najdroższy na allegro,sam byłem w szoku po 3 dniach poszedł.Dużo ludzi wie,że jak po modach to powinien być mechanicznie ogarnięty. Co masz za wosk na aucie bo widziałem,że ładnie kropelkuje:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam tylko Megsa... :)

---------- Post dopisany 26-08-2012 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 20:25 ----------

Cena 15.500pln ostateczna.... jak nikt nie weźmie, to znaczy że ludzie są pojebani....

Oferta - Audi A4 - Audi A4 1.9 TDI AFN /S4 look Auto jeżdzi na oleju Valvoline 5W40 przy przebiegu 250tys km wymieniony kpl. rozrząd oraz popychacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...