Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel


LU_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Flat Five zostaja u Mnie.... ale pare sie na allegro takich samych pokazało.... poszukaj kolego.

Własnie i ja myślałem o takich na ten sezon, ale chyba nie biore bo głupio na majówce bedzie mieć takie same obok siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie na battalionie zobaczyłem twoje posty, juz miałem gotowego PW do Ciebie, ze zjebką hehe żebys siary nie robił... serio u Ciebie to ja bym widział RS4 w 18calach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie na battalionie zobaczyłem twoje posty, juz miałem gotowego PW do Ciebie, ze zjebką hehe żebys siary nie robił... serio u Ciebie to ja bym widział RS4 w 18calach

jestem podobnego zdania :decayed: dobre malowanie i radocha na gębie przez dłuzszy czas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cudownie.... napisałes, gdzie stawiam na noc auto, przecie mnie tera okradna z rarytasów... hehe.. Tak tam stawiam, bo jakos tak mieszkam juz tu od 1986r....

PS. to juz wiem kto mi zabiera moje prywatne miejsca parkingowe hehe

PS2. na tym samym parkingu staje tez druga taka sama ( bliżniaczka) tylko ze ona zostaje w standardzie ( tylko cicho szaaaa, żeby sie chłopaki z forum nie dowiedzieli ) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko już cenzor zadziałał może nikt nie widział :naughty: .Przypadkiem trafiłem na wieczornym spacerze z psem i skojarzyłem,że może to być kogoś z forum.Różowy znaczek za***iście się w nocy prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza sprawa z tym znaczkiem na samym poczatku jak u mnie zawitał, to 130% ludzi była negatywnie nastawiona do tego, ale z czasem widzę, ze takie radykalne posuniecie powoli zaczyna sie podobac innym...

Uwaga Teraz....---> Hetero Facet tez może lubic różowy kolorek ! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięgle sie zastanawiam... ale raczej w tym sezonie bedzie jak narazie bez polerki... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kozak maszynka podoba mi sie ten znacze z przodu powiem ze dosc pasuje hehe jak na taki kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego ładne autko kolor ten sam co u mnie tylko że ja dopiero po 3 latach wziołem się za swoją i zaczynam od środka na razie zegary z pełnym fisem a potem zobaczymy[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:08_________________________________________________a i relingów nie było i nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recaro :kox:

sa takie same na allegro, za śmieszne pieniążki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nudaaaaa, nic sie nie dzieje, za zimno na rezanie, ale gifty powoli zbieram i zobaczymy co z tego wyjdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...