Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gdzie założyć FMIC w Zachodniopomorskiem?


olo avf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: Wie ktos moze gdzie moge zalozyc kpl. FMIC do mojego b6 w zachodniopomorskim. Wiem ze zawsze moge zrobic to w Warszawie, ale sam montaz jak dzwonilem to min 2-3 dni ,do tego musze doliczyc droge i jakies spanie -nie wspominajac o dodatkowych kosztach to musze sie bujac sam po stolicy te 3 dni co wcale mi sie nie usmiecha..moze ktos zna jakas firme lub jest jakas prywatna osoba na forum z okolic, :hi: ktora sie tego podejmie i ma pojecia cos o tym? z gory dzieki za pomoc :) Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do Arka z v-techu (Golisza 10E)... pogadaj - moze znajdzie jakis termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypadek gdybyś jednak nie znalazł nikogo u siebie i chciał przyjechać do stolicy to polecam http://sport-tig.blogspot.com/

Zadzwoń do Pawła i pogadaj, bo coś mi się wydaje że udało by mu się to ogarnąć krócej niż 2-3 dni.

Powołaj się na Norberta z forum A4. Chłopaki robią konkretną robotę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbunio- jakby ogarna to krocej to bym sie skusil jeszcze, w co watpie raczej :kwasny: ale sie warto spytac -zaraz zadzwonie :hi:

Leo-pytalem sie w v -techu juz wczesniej ale oni nie zbyt chetnie chca sie bawic jak to powiedzieli "rzezby" moze im sie nie chcialo..? sam nie wiem .jednak czy ja rozmawialem z Arkiem to nie wiem ,to byl jakis mlody osobnik tak na oko 20lat max i mowil ze zaprasza na kawe a on przez ten czas zrobi mi program -pytalem sie wtedy o chipa :mysli:-..wiec sobie odpuscilem .. Leo..masz jakis nr do tego Arka bo moze z niewlasciwa osoba rozmawialem, dzieki za zainteresowanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie robienie programu w Vtech szczecin,bylem tam robic hamownie,nie wygladali dla mnie profesjonalnie a moj mechanik naprawial a6 3.0 tdi po programie u nich- skrzynia,napisz do goscia z forum agentsmith on montowal u siebie Fimca chyba w Kamieniu Pom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie robienie programu w Vtech szczecin,bylem tam robic hamownie,nie wygladali dla mnie profesjonalnie a moj mechanik naprawial a6 3.0 tdi po programie u nich- skrzynia,napisz do goscia z forum agentsmith on montowal u siebie Fimca chyba w Kamieniu Pom

a to niejest ten slynny Vtech ktory kolesiowi rozwalil auto na jezdzie probnej,bylo to w TVN turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek23 -chodzilo ci o to audi?..

-troche daje do myslenia ..:mysli:

dokładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ten v tech nawet widzialem te audi jak bylo juz zrobione u mojego mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo..masz jakis nr do tego Arka bo moze z niewlasciwa osoba rozmawialem, dzieki za zainteresowanie

jesli rozmawiales z czlowiekiem z v-tech szczecin - to byl to na 100% Arek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...