Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Poszukuję numeru parownika klimatyzacji


Vas

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wdzięczny za pomoc. Auto jak w temacie - 1.8T AVJ, sedan, 2002. Jeżeli trzeba to służę nr nadowzia.

Przy okazji może ktoś przerabia temat i wie, czy dostępne są zamienniki tego elelemntu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E1 820 103 do >> F>> 8E-3-285000 a od F 8E-3-285001>> to 8E1 820 103A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc

Nie jestem pewny, czy dobrze czytam ten zapis. Moj nr identyfikacyjny to WAUZZZ8E12A303929. Mam skakac po tych cyfrach, tzn nie patrzec na 2A w srodku i skupic sie tylko na 8E1 i 303929? Czyli przyjac , ze potrzebuje 8E1 820 103A?

PS

A gdyby ktos mial jeszcze namiary na jakis sklep, ktory ma dowolny zamiennik na stanie, to moja wdziecznosc bedzie juz bezgraniczna. Oczywiste miejsca typu Inter cars juz sprawdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spisałem ci numery z etki dla rocznika 2002 i ty potrzebujesz parownika nr. 8E1 820 103 i występuje on dla aut do numeru vin WAUZZZ8E-3-285000[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:25_________________________________________________natomiat numer jaki podał ci ksiu85 czyli 8E0 820 193P to jest osuszacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to "-3-" oznacza trzy kolejne znaki po 8E, czyli w moim przypadku "12A", to ostatnia 6-cyfrowa liczbe mam powyzej 285000 (303929), wiec chyba 8E1 820 103A, a nie samo 8E1 820 103? Czy moze zle zrozumialem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAUZZZ8E12A303929

WAUZZZ8E-3-285000 czyli tak jak ci napisałem 103 bez A chyba że mi się coś źle liczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa. To jest 3-ka z tej ostatniej liczby? Czyli nie mam tego czytac jako 303929, ale jako 03929?

W takim razie wszystko jasne. Dzieki za wyjasnienie, bo zrozumialem zupelnie inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zamienników to skontaktuj się z TOM77 i się go zapytaj czy coś ma i za ile.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:15_________________________________________________Nie, chodzi o 10 znak licząc od początku czyli 3 który oznacza że do tego rocznika były takie parowniki znak 9 jak i 12 jest nie istotny dlatego dałem kreski a potem masz resztę numeru, dlatego napisałem ci twój vin u góry i na dole odpowiednik dla twojego parownika żebyś sobie porównał która cyfra której odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, dzięki za namiary, poszło juz PW do kolegi :)

Po drugie, teraz to juz totalnie się zamotałem :decayed:

W pierwszym swim poście wpisałeś dwa przedziały VIN:

Pierwszy: xxxxxx8Ex3x285000 i drugi xxxxxx8Ex3x285001.

Ja mam xxxxxx8Ex2x303929

Czyli z puntu widzenia 6 ostatnich cyfr jestem w przedziale powyżej 285000, a z puntu widzenia 10-ego znaku w żadnym. W twoich przedziałach tam jest 3, u mnie 2. Może wykazuje ponadprzeciętna tępotę, ale ciągle mi te cyferki nie pasują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w pierwszym poscie napisałem ci info jakie są w etce i jaki parownik pasuje do auta o odpowiednim numerze,natomiast ty masz auto z 2002 roku to jet 10 cyfra vin dlatego masz 2 a te parowniki o tym numerze występują aż do numeru vin wauzzz8e-3-285000 czyli do rocznika 2003 i jeslibys miał auto z rocznika 2002ale model 2003 to zamias 2 byś miał 3 i wtedy byś musiał zwrócić uwagę na te ostatnie sześć cyfr w jakim przedziale numerycznym jest twój samochód,myślę że już ci jasno wytłumaczyłem jak jakieś pytania czy niejasności to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest już absolutnie jasno. Serdeczne dzięki za poświęcony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zanim podałeś mi vin to napisałem ci numery jakie są dla tego modelu,jakbym miał od początku twój vin to podałbym ci tylko odpowiedni do twojego modelu i tak powstało to zamieszanie[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:01_________________________________________________spoko nie ma problemu,po to mamy to forum aby sobie pomagać :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spisałem ci numery z etki dla rocznika 2002 i ty potrzebujesz parownika nr. 8E1 820 103 i występuje on dla aut do numeru vin WAUZZZ8E-3-285000[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:25_________________________________________________natomiat numer jaki podał ci ksiu85 czyli 8E0 820 193P to jest osuszacz.

Przepraszam bardzo za zmyle z tym numerem musialem cos pokrecic :embarrassed: jeszcze raz sorry :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się najlepszym. Dzięki za chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...