Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] problemy z centralnym


kaczorek3003

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

temat był poruszany już wiele razy ,lecz chce opisać objawy w swojej A4 i jak je usunąłem,więc do rzeczy;

centralny czasami otworzył czasami nie ,czy z pilota czy z kluczyka działał jak chciał. Przeczytałem na forum,że na 90% są to zimne luty. dodam jeszcze że podświetlenie wewnątrz zapalało sie jedynie gdy wyciągałem kluczyk ze stacyjki lub ręcznie.

więc do auta,klapa w górę pompka na wierzch,preparat do czyszczenia styków.odpinam kostki a tam śniedzi ze aż w oczy zakuło. Popsikałem preparacikiem i spokojnie myje pędzelkiem a ty mi z pod pędzla wylatują kawałki wtyczki skorodowane nalotem. więc pompkę do domu i demolka. płytkę sprawdziłem cała ,więc lutownica odsysacz cyny i do dzieła. wylutowałem całą kość .6 drucików wyłamanych- zgroza w oczach i przelicznik naprawy w jednym. buty i bieg do pobliskiego warsztatu elektronicznego i pytam fachowca czy ma cos podobnego lub czesc z której moge wylutowac te druciki, wiec gość daje mi karton i mówi wybieraj za free.znalazłem włożyłem do kostki i całość wlutowałem w płytkę ,na koniec zabezpieczyłem np; lakierem do paznokci. pędem na dół wkładam pompeczkę ,podpinam i włala :thumbup: :thumbup: cenralny chodzi jak tip top ,podświetlenie wewnątrz przy każdym zamykaniu/otwieraniu czy pilotem cze kluczykiem . domykanie szyb również. wszystko jak w szwjcarskim :th:

Jeśl ktoś ma podobny problem chętnie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...