Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ledy już Świcą :kox:

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Wyświetleń 494,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

..........po 8 godzinach walki LEDY załozone:dancing:i świcą :banan: Temat kodowania ogarniety .

Trochę nam to zeszło :kwasny: W sumie była dwa kompy a trzeci lezał na tylnych siedzeniach :decayed: .

Muszę podziękować Sławkowi szogun0 :notworthy::notworthy::notworthy: za wspólne rezanko .

022.jpg 023.jpg 024.jpg 026.jpg

Opublikowano

super :banan:

Opublikowano

Ale auto brudne Grzechu, wstyd :grin:

Ledy koxxxxx :slina:

Opublikowano
Ale dlaczego nie poliftowe?

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Ale auto brudne Grzechu, wstyd :grin:

Ledy koxxxxx :slina:

U mnie codziennie leje :wink: to i autko brudne , zresztą jechałem do Sławka szoguna około 30 km odemnie .

Ale dlaczego nie poliftowe?

Jakoś mi się nie widzą :kwasny: a druga sprawa to 8 godzin mi wystarczy przy dłubaniu i kodowaniu w VCDS-ie :decayed:

To nie taka prosta sprawa jak wam sie wydaje :wink:

Najwiekszy problem mieliśmy ze swatłem przeciwmgielnym :eusathink: i tu jest pytanko ? czy po właczeniu u was obydwa sie zapalają ? ???


:arrow2:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=233101

Opublikowano

Grzesiek jestes zboczony :decayed::hi:

Opublikowano

powinno sie zapalac jedno, zdaje sie w EU lewe.. w kazdym razie nie myli sie wtedy ze stopem... i nie zmniejsza czujnosci na stop jadacego za toba.

Opublikowano
  • Autor
powinno sie zapalac jedno, zdaje sie w EU lewe.. w kazdym razie nie myli sie wtedy ze stopem... i nie zmniejsza czujnosci na stop jadacego za toba.

Sprawdzane na czterech autkach i wszyscy mają dwa przeciwmgielne :eusathink:

Grzesiek jestes zboczony :decayed::hi:

Toś ty dopiero teraz się kapnął :grin:

Opublikowano
Grzesiek jestes zboczony :decayed::hi:

Toś ty dopiero teraz się kapnął :grin:

Dobrze, że nie zaprzeczasz :decayed::decayed:

Opublikowano

:naughty:

Ledy :kox:

Opublikowano
  • Autor
IMG_7320.jpg IMG_7321.jpg Dzisz lecą listwy pod Carbon , myślę ze na przyszły tydzień będą zrobione .
Opublikowano
  • Autor

Koszt .......:eusathink: można by było za to felgi kupić :decayed: Dodatkowo jeszcze ramki wokół zegarów pójdą w Carbon .

p.s Jarku walcze z kodowaniem LANE ASSIST na AUDIZINE.COM :wink:

Opublikowano

kiedy montaż Q ???????

Opublikowano

zaraz się okaże że graty już w garażu czekają :grin:

Opublikowano
Koszt .......:eusathink: można by było za to felgi kupić :decayed: Dodatkowo jeszcze ramki wokół zegarów pójdą w Carbon .

p.s Jarku walcze z kodowaniem LANE ASSIST na AUDIZINE.COM :wink:

Daj znać o co chcesz zapytać to Ci pomoge. Jak masz na oku jakiegoś dobrego kodera na audizone t mozemy umowic sie z nim na skype i dogadamy sprawę. Na forum to zleci pol roku zanim poskladasz info do kupy.

sent from my ajfone using one button

Opublikowano
  • Autor
Koszt .......:eusathink: można by było za to felgi kupić :decayed: Dodatkowo jeszcze ramki wokół zegarów pójdą w Carbon .

p.s Jarku walcze z kodowaniem LANE ASSIST na AUDIZINE.COM :wink:

Daj znać o co chcesz zapytać to Ci pomoge. Jak masz na oku jakiegoś dobrego kodera na audizone t mozemy umowic sie z nim na skype i dogadamy sprawę. Na forum to zleci pol roku zanim poskladasz info do kupy.

sent from my ajfone using one button

Widzę własnie że tak to już u nich jest :kwasny: dam ci nfo co i jak :wink:

zaraz się okaże że graty już w garażu czekają :grin:

Dziś lecą Kurierem na razie do ..... :naughty:

kiedy montaż Q ???????

......raczej nie będzie :wink: prędzej bym kupił jakieś z Q .

Opublikowano

szkoda że nie rezasz Q..... :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.