Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

LED_drzwi_42.jpg LED_podsufitka_2.jpg

Na razie zbieram takie tam lampeczki do pełnego Pakietu Oswietleniowego :wink:

Trochę mi zeszło z szukaniem w ETCE ORI lampek LED do oświetlenia wejściowego , schowkach drzwi oraz w podsufitce .

Szkoda ,ze nie do wszystkich modeli :audi: jest to standard w wyposazeniu . Lampki pochodzą między innymi z nowych modeli A1 , Q3 oraz TTRS .

8J0 947 409 4 szt. cena w ASO 32 PLN za 1 szt.

8J0 947 105 2 szt. cena w ASO 56 PLN za 1 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też mnie to dziwi że na nogi mam oświetlenie led, drzwi, lusterka też led, a w schowku i w bagażniku już nie. Nie mówiąc już że z tyłu lampy led a podświetlenie rejestracji na żółto. Tablice już zrobiłem ale jeszcze z tym środkiem i bagażnikiem też się muszę uporać.

Nie wiesz czy do C6 ta sama lampka będzie szła do schowka i do bagażnika konkretnie to te dwie na klapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi że na nogi mam oświetlenie led, drzwi, lusterka też led, a w schowku i w bagażniku już nie. Nie mówiąc już że z tyłu lampy led a podświetlenie rejestracji na żółto. Tablice już zrobiłem ale jeszcze z tym środkiem i bagażnikiem też się muszę uporać.

Nie wiesz czy do C6 ta sama lampka będzie szła do schowka i do bagażnika konkretnie to te dwie na klapę.

U mnie tez są lampki LED w przestrzeni na nogi ale juz w drzwiach są zwykłe poczciwe żaróweczki :kwasny:

Do schowka i bagaznika tez pasują te LEDowe bo przymierzałem u siebie :wink: Z tym numerem 8J0 947 409 są tańsze niż 4E0 947 415 A 54 PLN w ASO

Grześ do mnie to podpasuje? i które są do czego?

Oczywiście :wink: masz Pakiet QQ1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek z tym numerem są do podświetlania wejściowego tapicerki drzwi oraz schoweka pasazera 8J0 947 409 1 szt. 32 PLN w ASO bez zniżek ale trzeba pewnie inne wtyki i Piny .

Ten numer to do podświetlania nad daszkami przeciwsłonecznymi 8J0 947 105 1 szt. 56 PLN w ASO bez znizek

Jezeli chodzi o bagaznik to trzeba sprawdzić czy czasem nie będzie jakiś błędow w KOMFORCIE po załozeniu LED lampek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki muszę się w nie zaopatrzyć. Co do drzwi na dole to zapomniałem o nich, musze zobaczyć ale tam też pewnie mam zwykłą.

A te do drzwi to jak coś to też te brać: 8J0 947 409 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki muszę się w nie zaopatrzyć. Co do drzwi na dole to zapomniałem o nich, musze zobaczyć ale tam też pewnie mam zwykłą.

A te do drzwi to jak coś to też te brać: 8J0 947 409 ?

:thumbup: ja musiałem czekać kilka dni bo z Niemiec szły :wink:

Nie widziałem ale też tak myślę zrobić :naughty:

Oprócz lampek 8J0 947 409 trzeba jeszcze :

  • Piny 000 979 009 E ( 1 kabelek 2 piny)
  • wtyka 2 PIN 4B0 971 832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ale też tak myślę zrobić :naughty:

Oprócz lampek 8J0 947 409 trzeba jeszcze :

  • Piny 000 979 009 E ( 1 kabelek 2 piny)
  • wtyka 2 PIN 4B0 971 832

no to bez przejściówki jak dobrze rozumiem - też może być - ta sama zasada jak przy oświetleniu tablicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ale też tak myślę zrobić :naughty:

Oprócz lampek 8J0 947 409 trzeba jeszcze :

  • Piny 000 979 009 E ( 1 kabelek 2 piny)
  • wtyka 2 PIN 4B0 971 832

no to bez przejściówki jak dobrze rozumiem - też może być - ta sama zasada jak przy oświetleniu tablicy :wink:

Wszystko się zgadza :thumbup1::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele marzenie ale tylko w Black kolorze- wentylowe-grzane przod i tył-pełna elektryka- pamieć - :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele marzenie ale tylko w Black kolorze- wentylowe-grzane przod i tył-pełna elektryka- pamieć - :decayed:

A wentylowane nie wykluczają czasem opcji S :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz :naughty: ...trochę drogawo :wink:

Niezłe kolorki sa tutaj :arrow2:http://www.carlex.pl/pl/galeria/projekty-standardowe/category/70-g-audi-a5

Fotele marzenie ale tylko w Black kolorze- wentylowe-grzane przod i tył-pełna elektryka- pamieć - :decayed:

A wentylowane nie wykluczają czasem opcji S :eusathink:

Przy klimatyzacji BASIC nie ma opcji foteli z systemem wentylacji :kwasny: tylko jezeli w aucie jest system KOMFORT ( dwa pokrętła :decayed: ) .

Do tego trzeba jeszcze zmienić sterownik klimatronika w full opcji ( dodatkowo odwiedzamy ASO celem sciągniecia OCHRONY KOMPONENTU ) :wink:

Chcąc jeszcze załozyć grzane fotele trzeba sprawdzić czy nasz Sterownik ELEKTRYKI ( MCE 09 ) obsługuje grzane dupcie .

W B8 jest tak że własnie on za to odpowiada . Do tego dochodzi jeszcze pamięc foteli i tu znów trzeba sprawdzić czy nasz Moduł GATEWAY to obsługuje :facepalm: . To jeszcze nie koniec :decayed:

oczywiśćie sterowniki pamieci mają OCHRONĘ KOMONENTU :banan: które trzeba odblokować odwiedzająć serwis .

Każda zmiana wiąze sie niestety z dośc sporymi kosztami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to aby kupić takie taborety; to trzeba nieźle się nakombinować i dodatkowo słono zabulić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...