Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

A to looz że da radę wyrezać bo szkoda by było tej :banan:

Jak sie uda to taki mam zamiar :decayed:

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

Super, musze poszukac podwojnej lampki w jasnym kolorze. Dzieki za info!

Bez problemu kupisz w dobrej cenie :wink:

http://moto.allegro.pl/lampka-oswietlenie-kabiny-audi-a4-a5-07-10rok-i2192138763.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też mam chyba taką lampkę na handel... :whistling::decayed:

czarną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat tylnej czarnej podwójnej lampki zrobiony :wink: Dodatkowo wyrezane diody LED , 10 minut roboty.

Tyle mogłem zrobić swoim aparatem z komunii :decayed:

Diody_ty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat tylnej czarnej podwójnej lampki zrobiony :wink: Dodatkowo wyrezane diody LED , 10 minut roboty.

Tyle mogłem zrobić swoim aparatem z komunii :decayed:

http://s19.postimage.org/ee327e6n7/Diody_ty.jpg

Ten sam patent co u mnie z ledami, fajną poświate robią w nocy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka nuufffka sztuka pod LANE ASSIST załozona :wink: Teraz pozostaje zrobić instalacje, pewnie jutro sie za to zabiorę .

IMG_7261.jpg

IMG_7262.jpg

IMG_7264.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybiarze powinni bez problemu wyciąć i odzyskać zresztą Grzesiek czuwał :) stara pewnie już do sprzedania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starą szybkę ściagnęli profi bez uszczerbku :wink: ale tak porownując je to jest duza roznica w widocznosci :kox: " nowe to nowe "

Jak się lepiej przypatrzyłem to na starej szybie było pełno bardzo drobnych odpryskow z jazdy na autostradzie w Niemcowni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie upchać te wszystkie kabelki w tą obudowę pod kamerkę :wink: . Lusterko podłaczone pod kostkę 8 PIN wraz czujnikiem wilgotności , te niebieskie kabelki idą ze sterownika kamery do miejsca gdzie jest szyba podgrzewana :naughty: oraz wtyka 10 PIN od kamerki do zasilania i Cany .

Pozostaje jeszcze temat kiery i wibratorka :wink: ......ale to po BUKOWINIE jeszcze coś sie zj**ie po drodze :decayed:

lane_lusterko_1.jpg

LANE_lusterko_3.jpg

IMG_7269.jpg

IMG_7274.jpg

IMG_7277.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC to już chyba można smiało mówić o najbajdziej wyrezanej B8 w PL - jedziesz z modami jak stary :thumbup1: :thumbup1:

:banan:

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:10 ----------

Grubo :naughty:
M I S Z C Z :hi:
Normalnie wariat:kox:

jest kasa jest zabawa :decayed:

poza chęci czas i wena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis byłem w ASO i zamówiłem szybę przednią pod LANE ASSIST ( kamera) . Pewnie jeszcze w tym tygodniu jak dobrze pójdzie czeka mnie wymiana przedniej szyby :decayed:

Wytłumaczcie mi, jak z tą szybą jest, kumpel twierdzi (nie ma go u nas na forum) że normalna szyba obojętnie czy pod kamerkę, czujnik deszczu czy zmierzchu to 100% ta sama szyba tylko różni się naklejką o innym kształcie:eusathink:

On w B7 ma czujnik deszczu i jutro wymienia szybę bo miał pęknięcie na 15cm u siebie i tak mu powiedzieli w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 wszystkie szyby są pod czujnik deszczu/swiatła ( chodzi o mocowanie ) Te wersje które nie mają czujnika mają zamontowaną tzw. zaslepke 8T0 907 613 :wink:

Chcąc zrobic u siebie tego MODA tzn. LANE ASSIST musiałem wymienić szybkę. Oprócz szerokiego sitodruku w tym miejscu jest jeszcze dodatkowe ogrzewanie szyby .

Na pewno czemuś słuzy to aby System działał bez zakłóceń ( chodzi o deszcz ,śnieg itp. ) . Na tej fotce widać niebieskie kabelki które idą do szyby ( ogrzewanie kamery)

Tego podgrzewania nie ma w standartowej szybie i nie mozna tego kupić jako część zamienną .

kam2.jpg

Jezeli chodzi o B7 to na pewno tam nie takiego Systemu :wink: .

Pablo :decayed: jak kumpel miał szybkę pod czujnik to na taką mu zmienią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...