Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widac ze kradzione :eusathink:

zlodzieje kradna i rozbierają samochod na czesci a oni kupują wszystkie czesci z 1 samochodu za polowa cene :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze kradzione :eusathink:

zlodzieje kradna i rozbierają samochod na czesci a oni kupują wszystkie czesci z 1 samochodu za polowa cene :facepalm:

Tak nie do końca kolego, akurat znam ich trochę:wink:koleś ma dobry i mocny układ w niemcowni, auta po testowe i bez prawa rejestracji, w większości grube fury A8, A7, Q7 i Tuaregi:wink: Sporo od nich brałem gratów, sterowników itp. nigdy nie było problemu z ochroną komponentu w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie wiele aut testowych zostaje sprzedane na czesci bo nie maja prawa do rejestracji wiec wcale nie musza byc kradzione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi autami testowymi? co ta za fury że nie mają prawa rejestracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie sa rozbierane na czesci i zlomowane przebiegi maja nawet niektore po 2000km i mniej zalezy co jest testowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza nastała....pachnie mi to nowym modem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza nastała....pachnie mi to nowym modem :D

To co zaplanowałem to będzie realizowane :wink: tylko musze być na chodzie :grin:

- MMI 3G oraz AMI

- KLIMA 3 ZONE (wraz z czujnikiem jakości powietrza )

IMG_8260.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O majn got.... podoba mi się ten bajzel...zdecydowanie LUBIĘ TO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, oby nie było tak jak u mnie z klimatronikiem poliftowym, nie chce za cholerę prawidłowo pracować:facepalm:wymieniałem już nawet rezystor dmuchawy na nowszy i MCE 09 wkładałem poliftowy i w dalszym ciągu d..pa:thumbdown:u Jarka działą bez problemu, sprawdzaliśmy podłączenia, u mnie jest identycznie jak u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Klimatronik jest juz od lifta?

Tak :wink: z bialym wyswietlaczem

Grześ, oby nie było tak jak u mnie z klimatronikiem poliftowym, nie chce za cholerę prawidłowo pracować:facepalm:wymieniałem już nawet rezystor dmuchawy na nowszy i MCE 09 wkładałem poliftowy i w dalszym ciągu d..pa:thumbdown:u Jarka działą bez problemu, sprawdzaliśmy podłączenia, u mnie jest identycznie jak u niego.

Sam widzisz jakie to rezanie w B8 jest :facepalm:

Daj scan 08 kilmy i jakie błedy są :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka też spasuje z polifta :naughty: czy jakieś kombinacje :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ jak przetniesz ten czerwony kabelek to wybuchnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Klimatronik jest juz od lifta?

Tak :wink: z bialym wyswietlaczem

Grześ, oby nie było tak jak u mnie z klimatronikiem poliftowym, nie chce za cholerę prawidłowo pracować:facepalm:wymieniałem już nawet rezystor dmuchawy na nowszy i MCE 09 wkładałem poliftowy i w dalszym ciągu d..pa:thumbdown:u Jarka działą bez problemu, sprawdzaliśmy podłączenia, u mnie jest identycznie jak u niego.

Sam widzisz jakie to rezanie w B8 jest :facepalm:

Daj scan 08 kilmy i jakie błedy są :eusathink:

Grześ, ja na razie mam wrzucony z przedlifta, także nic Ci to nie da (włożyłem z powrotem przedliftowy, żeby mieć możliwość jakiejś regulacji bo na polifcie nie było szans (a zrobiło się ciepło), pracował tylko na auto, bez możliwości regulacji siły nawiewu, nie reagował na klawisz wyłączający nawiewy, załączał się po kilkunastu sekundach, czasami kilku minutach, czasami wcale, słychać było jakby próbował, ale wentylator za ch..ja nie chciał ruszyć, wyłączał się też dopiero po kilkudziesięciu sekundach od wyjęcia kluczyka ze stacyjki) Przedliftowy III srefy na jednej strefie pracuje poprawnie, oczywiście błędów w pip (12:facepalm: takie same były na polifcie, wszystkie związane z czujnikami i silniczkami) w przyszłym tygodnie może zmienię z powrotem na polifta, przy okazji montażu MMI 3G plus:wink: może wtedy zadziała prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Jarka ile jest błedów ? :eusathink:

Moze cos w Radio 56 trzeba przekodowac lub sprawdzić Adaptacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędów jest 12 szt

- 4 silniki

- 4 czujniki

- 4 inne cuda na kiju :decayed:

ale dmucha polift na wszystkie strony i nie tak jak u Bogdana:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędów jest 12 szt

- 4 silniki

- 4 czujniki

- 4 inne cuda na kiju :decayed:

ale dmucha polift na wszystkie strony i nie tak jak u Bogdana:kwasny:

U mnie w końcu jak dmuchnie.....to kuźwa kokpit w powietrze wyleci:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...