Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzechu taka ciekawostka lampki diodowe oświetlenia wnętrza czyli 8J0947409 w audi a6 c6 w klapie tylnej te od wewnątrz na dole klapy bagażnika po podłączeniu jedna świeciła na czerwono a duga na biało po podłączeniu tej czerwonej na odwrót zaświeciła na biało. Cuda jakieś czy tak jest poprostu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu taka ciekawostka lampki diodowe oświetlenia wnętrza czyli 8J0947409 w audi a6 c6 w klapie tylnej te od wewnątrz na dole klapy bagażnika po podłączeniu jedna świeciła na czerwono a duga na biało po podłączeniu tej czerwonej na odwrót zaświeciła na biało. Cuda jakieś czy tak jest poprostu???

Wyciągnij LEDy z przednich lamp A4 B8 i podłącz "odwrotnie". Będzie ten sam efekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przez chwię myślałem że mi złą lampkę sprzedali ale na obu ten sam numer był więc nie możliwe, a tak poza tym dobry patent jak się che mieć gdzieś czerwone lampki diodoowe, już zamowiłem następne:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lampkami LED tak jest :wink: ja też tak miałem na początku :decayed: ale teraz jest OK

A tak poza tym takie małe kodowanko w MCE 09 ---> zmiana lamp przeciwmgielnych na Bixenon w funkcji COMING/LEAVING-HOME

Teraz już nie wali tak na żółto :naughty:

MCE_09_1.jpg

MCE_09_2.jpg

MCE_09_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz co dzieje się w momencie kiedy byś miał doświetlanie zakrętów przez halogeny a w nich masz xenon? Żarnik zdąży się tak szybko rozpalić?

Dziś dopiero to zakodowałem nowym Polskim VCDS-em :decayed: i sprawdzę w najbliższym czasie .

A jak tam budowa garażu idzie?

Ponoć jak Polacy dziś wygrają w Poniedziałek zaczynają murować :wink::grin:

Jak się raz rozpali to już potem chyba nie ma problemu.

Doświetlenie zakrętow to taki pic na wodę :naughty: ale bayyyer jest :decayed:

P.S.

Mała niespodzianka :grin: Dziś zajechała śmietanka z WAWY do Rzeszowa :whistling:

......chyba będzie :drunk:

IMG_7541.jpg

IMG_7542.jpg

IMG_7543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się raz rozpali to już potem chyba nie ma problemu.

Doświetlenie zakrętow to taki pic na wodę :naughty: ale bayyyer jest :decayed:

Bajer ale chyba wyrezam u siebie tylko ciekawe jak HIDY długo wytrzymią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestowali trochę kasy w Rzeszowie :grin:............jakieś 2.0 :naughty:Poziu i Lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekaw jestem jak długo poświeci HID przy ciągłym zapalaniu się i gaszeniu. I czy w miarę płynnie i szybko będzie się rozpalał;) Jakiej barwy użyłeś? Może mógł byś filmik nakręcić jak to świeci/odpala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MCE 09 mamy jeszcze dwa podrzedne sterowniki które odpowiedzialne są za silnik wycieraczek , czujnik deszczu/swiatła .

Możemy dokonać niewielkich korekt :wink:

MCE_czuj.jpg

MCE_czuj_2_deszczu.jpg

MCE_czuj_3.jpg

MCE_czuj_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się raz rozpali to już potem chyba nie ma problemu.

*W bance palnika xenon nie ma drutu oporowego tak jak w normalnej zarowce ktora moze swiecic lub żarzyc sie nawet przy maly napieciu.

Zeby pojawil sie luk elektryczny w bance palnika xenonowego potrzeba na poczatek kilkanascie tysiecy volt.

Po osiagniecu maxymalnej intensywnosci swiatla,przetwornica stabilizuje napiecie do okolo 50 volt i utrzymuje je na stalym poziomie.

Nie ma szans zeby *palnik xenon zapalal i gasl *za kazdym razem na kilka sekund-trudno sobie to wyobrazic na parkingu,rondzie,kretej drodze itp.

Raz ze nie wytrzyma tego przetwornica i palnik a dwa-bedzie to komicznie wygladac na drodze.

Albo zwykla zarowka albo dobre oswietlenie led sie do tego nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem ostatnie 8 stron Grześka bo troszkę mnie tu nie było i muszę przyznać że jak zwykle wszystko bez zmian... :thumbdown:

Czyli mod idzie za modem :grin::grin::grin::kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...