Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rotory czy vosseny, jeden kij i tak wszystko jest robione na Tajwanie. Teraz jest taki wybór że trudno się zdecydować co wybrać i nie warto kierować się napisem na feldze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co padła jakaś decyzja w sprawie felg? Wrzuć jakiś aktual ze zdjęciami , musze obadać te zaciski i kierownice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie będą całkiem inaczej wyglądać bo napewno z takim ET nie założysz do b8 felg.


Ja bym tam wkładał 20cali od RS tej nowej. Wzór bardzo podobny do tych co teraz masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze qpe czasu do sezonu letniego :)

Tak jak Hamerek pisze ........trudno sie zdecydowac ktore felgi wybrać

Miron wezmie na ZLOT fele to przymierzymy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale te felgi są dostępne z różnym ET...

Popatrz myślałem że producent przewidział tylko jedno ET :facepalm: napisałem tylko że tamte nie wejdą. Znając Mirona założył najmniejsze ET jakie mogło być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te felgi są dostępne z różnym ET...

Popatrz myślałem że producent przewidział tylko jedno ET :facepalm: napisałem tylko że tamte nie wejdą. Znając Mirona założył najmniejsze ET jakie mogło być :)

Skąd wiesz że nie wejdą? Auto Grzesia będzie niżej to i kąty będą inne. W przypadku felg OEM, ET nie wpływa na conceve felgi tylko jej szerokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że nie wejdą? Auto Grzesia będzie niżej to i kąty będą inne. W przypadku felg OEM, ET nie wpływa na conceve felgi tylko jej szerokość.

Bo wydaje mi się że 10J i ET35 raczej nie wejdzie do b8, a takie parametry chyba one mają.

do tego chyba opona 245 wyglądałaby średnio na takiej feldze. Chyba że opony też wpadną nowe :) ale przy 9J i ET 33 opona 255 już ma naciąg i felga jest na równo z błotnikiem

edit: opony w sumie nowe muszą być zapomniałem że teraz są 19cali

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczymy, że KeyLess Go wejdzie na pokład zgodnie z programem voll pakietu ;-), a felgi to faktycznie nowy RS ma przodujące aktualnie:

1.jpg?last_change=1384430112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczymy, że KeyLess Go wejdzie na pokład zgodnie z programem voll pakietu ;-), a felgi to faktycznie nowy RS ma przodujące aktualnie:

1.jpg?last_change=1384430112

Ten wzór jest po prostu zajeb........ :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczymy, że KeyLess Go wejdzie na pokład zgodnie z programem voll pakietu ;-), a felgi to faktycznie nowy RS ma przodujące aktualnie:

1.jpg?last_change=1384430112

Ten wzór jest po prostu zajeb........ :wub:

Dobre są :thumbup1: Będę u siebie się do nich przymierzał tylko bez gleby nie będzie takiego efektu :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...