Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"


Piechus

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę okazyjnie kupić ładne felgi Artec 8,5J H2 19" ET 70 z oponkami 225/35/19 tylko mam pytanie jaki dystans będzie mi potrzebny i czy felgi nie będą wystawać poza obrys auta.

(audi A4 B6 2004r.) Z góry dzięki za pomoc w temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód dystans z 40 mm, a na tył z 50 mm.

ps: zapraszam na spoty do Rybnika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się nad zakupem 18" albo 19" do mojej B6

I teraz pytanie czy kupić 18" i jeździć pewnie czy zapodać 19" o te: http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A6-ALL-MODELS-NEW-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280700125316?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415b080084 myslę, że cena z oponami jest spoko jak za te koła. Wiem, że to repliki ale jak na anglie to się nadaja bo tutaj są drogi milion razy lepsze niż w PL :)

Pytanie czy wejdą i nic nie będzie obcierać?? zawieszenie mam s-line przy swojej furmance

Czekam na podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi oto czy wejdzie to spokojnie na forum dużo ma 18,19 i nienarzekają ja mam 18 przy zawieszeniu s-line i nic nie ociera opony mam 235/40 przy 19 zakładasz 235/35 obwód koła się nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz śmigam na 17" i chce przeskoczyc na 18" ale boje się, że będę żałował, że nie kupiłem 19" dlatego myślę na 19" :)

19 cali robi już robote przy samochodzie a 18" dużej różnicy nie ma.

Jakie ET musiałbym mieć?? 35??

greg2505 masz gdzieś foto jak twoje auto stoi na 18"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego śmigasz po równiutkich drogach zapodawaj 19ki.Ja mam 235/35/19 ET 35 jest git na zawiasie 1BA. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze znaleźć kogoś kto ma s-line i wsadzoną 19, po prostu nie chcę mieć problemów, że cos bedzie mi obcierać jak pojade w 5 osób albo pojadę do PL i bedę wracał załadowanym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 to totalne minimum [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 10:42_________________________________________________

Musze znaleźć kogoś kto ma s-line i wsadzoną 19, po prostu nie chcę mieć problemów, że cos bedzie mi obcierać jak pojade w 5 osób albo pojadę do PL i bedę wracał załadowanym autem.

chłopie ludzie mają gleby po 6-8 cm (i więcej) na 19stce i nic nie obciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na pewno nie będę miał problemów ok.

A teraz jakie musze mieć dokładnie ET, szerokość felgi itp itd

Czy ET 35 szerokość felgi 8j i opona 235/35/19 bedzie idealne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szerokość 9" i ET 35 i zastanawiam się nad dystansami :mysli: u Ciebie chyba się nie obejdzie bez dystansów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze znaleźć kogoś kto ma s-line i wsadzoną 19

Czy ET 35 szerokość felgi 8j i opona 235/35/18 bedzie idealne??

no to wkońcu 18" czy 19" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli będzie ET 45 to wejda te koła?? Bo na ebay-u nie ma RS6 II z ET 35 to tylko 1 cm różnicy ale wiadomo, że to może dużo zmienić i czasami może trzeć przy skręcaniu a tego bym nie chciał.

Kupno dystansów tez mnie nie interesuje.[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 21:31_________________________________________________Sorry pomyłka, cały czas mowa o 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest,oprócz nich musi jeszcze ktoś zarobić :gwizdanie: Ja jak planowałem wymianię felunku to najpierw prześwietlenie forum potem pujście do sklepu,wybór felg padło na ten wzór do wyboru ET 45 lub 35 oczywiście wszystko tu w Danii fela made in italy no china :good:

Dla pocieszenia jak nie znajdziesz poniżej 40tu to daj dystansy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...