Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Grill w stylu RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś testował te podróby? warto za 140 PLN to kupić? :cool1:

ja mam taka. Generalnie jakość niska, ale na aucie wyglada dużo lepiej niz standardowy ori. Ja jestem zadowolony.

tu link do aukcji:

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b5-rs-type-94-00-black-tuning-i1729127472.html

Poka foty na aucie. Aukcje widzielismy :wink4:

Opublikowano

wystarczy troche poszukac.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/333881-***Vex-Motorsports-B5-Parts-Special-(Headlights-Grilles-Roof-Spoilers)***

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4765745-New-Replica-B5-RS4-front-Grille-80-shipped

zreszta jak juz wyzej kolega z forum napisal 2 uzytkownikow posiada takowe grile, wystarczy poogladac ich auta.

Opublikowano

Ja mam taka atrapę i jak dla mnie jest OK.

atrapa.jpg

Opublikowano

Nie mogli dać grubszych oczek? Byłoby idealnie...

Opublikowano

Jakby dali to by już niebył a'la RS4 :cool1:

Opublikowano

Jakby dali to by już niebył a'la RS4 :cool1:

a ja mam taki :) home made :decayed:9u09800.jpg
Opublikowano

pokaż jakieś lepsze foto mrogal :naughty:

Opublikowano

pokaż jakieś lepsze foto mrogal :naughty:

w temacie z jego A4 jest więcej fotek :)

Opublikowano

home made czyli jak to zrobiłeś panie mrogal? :mysli:

Opublikowano

zapewnie kupił siatkę o strukturze "plastra miodu" i wklepał ją w miejsce oryginalnych poprzeczek grilla :) tylko że wtedy widać pod znaczkiem, że to homemade bo tam zostają te poprzeczki... mimo wszystko lepsze to niż oryginalny grill i o wiele tańsze rozwiązanie niż kupowanie a'la RS4 :)

Opublikowano

zapewnie kupił siatkę o strukturze "plastra miodu" i wklepał ją w miejsce oryginalnych poprzeczek grilla :) tylko że wtedy widać pod znaczkiem, że to homemade bo tam zostają te poprzeczki... mimo wszystko lepsze to niż oryginalny grill i o wiele tańsze rozwiązanie niż kupowanie a'la RS4 :)

A w ori grillu RS4 nie jest przypadkiem tak, że w znaczku są właśnie poprzeczki :gwizdanie: Bo tak mi się wydaje :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 12:29_________________________________________________http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQF9_1dTbk4PupOEN1eYWuiM9ao7DsLkfSpwVP8jDEzflgMTU_vjA

Opublikowano

w ori są poprzeczki

Opublikowano

zapewnie kupił siatkę o strukturze "plastra miodu" i wklepał ją w miejsce oryginalnych poprzeczek grilla :) tylko że wtedy widać pod znaczkiem, że to homemade bo tam zostają te poprzeczki... mimo wszystko lepsze to niż oryginalny grill i o wiele tańsze rozwiązanie niż kupowanie a'la RS4 :)

A w ori grillu RS4 nie jest przypadkiem tak, że w znaczku są właśnie poprzeczki :gwizdanie: Bo tak mi się wydaje :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 12:29_________________________________________________http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQF9_1dTbk4PupOEN1eYWuiM9ao7DsLkfSpwVP8jDEzflgMTU_vjA

a to przepraszam, mój błąd :) ale w tej wersji z allegro za 140 PLN pod znaczkiem jest też plaster miodu...

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/31/17/35/1731173517

Opublikowano

zapewnie kupił siatkę o strukturze "plastra miodu" i wklepał ją w miejsce oryginalnych poprzeczek grilla :) tylko że wtedy widać pod znaczkiem, że to homemade bo tam zostają te poprzeczki... mimo wszystko lepsze to niż oryginalny grill i o wiele tańsze rozwiązanie niż kupowanie a'la RS4 :)

A w ori grillu RS4 nie jest przypadkiem tak, że w znaczku są właśnie poprzeczki :gwizdanie: Bo tak mi się wydaje :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 12:29_________________________________________________http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQF9_1dTbk4PupOEN1eYWuiM9ao7DsLkfSpwVP8jDEzflgMTU_vjA

a to przepraszam, mój błąd :) ale w tej wersji z allegro za 140 PLN pod znaczkiem jest też plaster miodu...

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/31/17/35/1731173517

Bo to jest właśnie a'la RS4 :wink4:

Opublikowano

ja kupiłem i jest OK :>

Opublikowano

Ja czekam na grilla od rasta i będzie modzenie :kox:

Grill już jest. Teraz szukam odpowiedniej siateczki:)

Opublikowano

Ładny jest ale faktycznie cena zabija.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.