Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill w stylu RS


Lukasz_N

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm

Przymierzam sie do wyrezania grilla w stylu RS'a, bo ceny oryginalow przyprawiaja o zawrot glowy :wallbash:

Czy ktos z kolegow mogbly podac rozmiar oczka jakie w tym grillu sie znajduje (chodzi o szerokosci i wysokosc oczka), bo nie chce zeby z tego jakies badziewie wyszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojde do auta to zmierze, ale jak kiedys szukałem takiej siatki to nigdzie nie znalazłem pasującej do wzoru ori RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś znalazłem taką siatkę ale aż za oceanem, cena też nie za mała była :wallbash: Jak coś wyrezasz to od razu pokaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu na allegro chodzily fajne podrobki grillow za jakies 150pln, zamulilem z tematem, nie kupilem, a teraz poluje juz kilka miechow i zalezc nie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojde do auta to zmierze, ale jak kiedys szukałem takiej siatki to nigdzie nie znalazłem pasującej do wzoru ori RS

Bylbym bardzo wdzieczny. Przegladalem tez Alledrogo i rzeczywiscie ciezko cos trafic. Nie chodzi tez to zeby wymiar byl iedalnie taki sam ale cos mniej wiecej zblizonego chce znalezc. Jak cos sie uda wyrezac, to od razu bedzie fotostory :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawno tez to planowałem robić. Niestety zapału mi brakło bo nie znalazłem odpowiedniej siatki. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką podróbke ma Dawid vel BUC z mysłowic, daleko jej do oryginału :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu na allegro chodzily fajne podrobki grillow za jakies 150pln, zamulilem z tematem, nie kupilem, a teraz poluje juz kilka miechow i zalezc nie moge

Kiedyś jak chciałem sprzedać taki grill to ktoś napisał że płynął takie grille statkiem ale chyba nie dopłynęły :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką podróbke ma Dawid vel BUC z mysłowic, daleko jej do oryginału :gwizdanie:

Ori siatka jest sporo grubsza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary: 4,5cm w poziomie na 1cm w pionie

Dzieki wielkie za info :good: Teraz tylko polowac na podobna siatke. I rzeczywiscie musi chyba byc grubsza, bo lepiej to wtedy wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary: 4,5cm w poziomie na 1cm w pionie

Dzieki wielkie za info :good: Teraz tylko polowac na podobna siatke. I rzeczywiscie musi chyba byc grubsza, bo lepiej to wtedy wyglada.

jakby Ci się udało znaleść taką siatkę to daj tu namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie lepszy efekt byłby wyrezany z takiej siatki z ABSu http://allegro.pl/vts-siatka-abs-900-x-250-mm-plastik-czarna-i1690570022.html

Troszkę za wąskie oczko jak na ori RS ale za to grube żeberka i wyglądało by mysle ok a cena tez znośna. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...