Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jakie 16-tki do B6? Proszę o pomoc i opinie.


Gość emka11

Rekomendowane odpowiedzi

To moja A4:

c80b49c4c03bacbem.jpg

Chcę kupić do niej felgi 16-tki (inny rozmiar nie wchodzi w grę). Nie wiem na jakie się zdecydować i dlatego zwracam się do Was o pomoc. Doradźcie co wybrać. Z góry dzięki :hi:

A to moje propozycje:

1)

http://moto.allegro.pl/item298754816_audi_oryginal_16_c_a4_a6.html#photo

2)

http://moto.allegro.pl/item297557029_nowe_alufelgi_do_audi_a3_a4_a6_tanio_rewelacja.html#photo

3)

http://moto.allegro.pl/item297557037_rewelacja_nowy_wzor_audi_rs_16_cali_piekne.html#photo

4)

http://moto.allegro.pl/item300775312_oryginalny_kpl_16_c_audi_a4_a6_a8_vw.html#photo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller a opcja nr 3 tylko 18" z tego co ja kojarze :)

kup te ktore tobie sie podobaja .... :) wszystkie sa ladne i klasyczne dosyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller a opcja nr 3 tylko 18" z tego co ja kojarze :)

oczywiście ze tak. tylko miąłem przed chwila jakiegoś zonka i widziałem 2 razy opcje 2 ;)

a wracając do sprawy jeśli chcesz 16 to polecam ci takie jak ja mam. moim zdaniem najładniejszy wzór w tym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi ładne są.

Ale ja chciałabym któreś z tych co wymieniłam.

A więc zapytam jeszcze może tak:

Bo z tego co się dowiedziałam to felgi w rozm.16 robione są dla Audi przez firmę RONAL. Czy te felgi 16-tki z allegro (te które wychodziły w większych rozmiarach) są gorsze np. lakier, trwałość i ogółem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością jakość ich będzie gorsza niż w przypadku ori ale przy tym rozmiarze to jeszcze nie ma takiego wpływu ponieważ oponka będzie miała jeszcze wystarczający profil by zamortyzować większe dziury. nie mniej jednak jest to tylko gdybanie bo tak do końca nie wiadomo co to jest. dlatego poleciłbym poszukać właśnie jakiś ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te fele sa niezle :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co pokazałaś to tylko nr.2, reszta w rozmiarze 16' nie bedzie się zbytni prezętować. A nie myślałaś nad ogri. od b5

p6537141uk5.jpg

Nic nie widzę :mysli:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 17:34 _________________________________________________

z tych co zaproponowalas do B6 dla mnie pasują 2 i 3, tylko zaproponowal bym ci abys sie skusila na wiekszy rozmiar :th: 17

17-tki super wyglądają, chciałam.... Miałam już założone przy swojej ale.... :angry: jak się przejechałam to powiedziałam sobie NIE. Komfortu zero i samochód się źle prowadzi...eh..szkoda. Dlatego jedyna opcja to 16 :cool:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 17:39 _________________________________________________

Z tych co pokazałaś to tylko nr.2, reszta w rozmiarze 16' nie bedzie się zbytni prezętować. A nie myślałaś nad ogri. od b5

p6537141xh8.th.jpg

teraz juz powinno być widać

Te felgi są OK!!!Ale takie miałam w poprzedniej A4 B5,a teraz chcę jakiś nowszy model felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością jakość ich będzie gorsza niż w przypadku ori ale przy tym rozmiarze to jeszcze nie ma takiego wpływu ponieważ oponka będzie miała jeszcze wystarczający profil by zamortyzować większe dziury. nie mniej jednak jest to tylko gdybanie bo tak do końca nie wiadomo co to jest. dlatego poleciłbym poszukać właśnie jakiś ori.

Już się kiedyś rozpisywałem na temat tych rarytasów z allegro....jednak się powtórzę .Rozmiar to jedno, ale wskazane felgi są ,poprostu nie trwałe,żle wykonane. To chińska tandeta nie warta tych pieniędzy a najczęstsze z nimi problemy to:

1.Zdarza się ,że trudno je wyważyć mimo ,że są nowe :wallbash:

2.Nie trwały lakier ,podatny na najmniejsze nawet zarysowania ,nie mówiąc o typowych przycierkach przy krawężnikach.

3.Aluminium jakosci plasteliny ,gnie się nawet gdy jest to 15 -ka.

4.Gwarancja sprzedawcy TO NIE GWARANCJA PRODUCENTA a zatem wszystkie wymienione wyżej objawy nie są nią objete.

Wszystkie wskazane przez Ciebie wzory to chińskie repliki, ori felasów a zatem mogą ciepieć na wskazane przypadłości.Wybierz coś porządnej firmy a będziesz zadowolona.

Ps.Obserwacje poparte doświadczeniem z chinami typu dragracing dragon i inne no name itp....od 15 do 18 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emka bede ogladac felgi 1 i 4, ale z tego co sie zdarzylem zorientowac to chinska tandeta. pozostalem podobnie. szkoda kasy.

miekkosci tych felg nie zrekompensuje nawet wysoki profil.

radze albo szukac uzywanych ORI albo kupic producentow niezaleznych np, OZ czy Ronal, itp. ale markowe.

na poznansich dziurach juz po roku mialem pogiete Ronale, w Peugocie, a to dobry producent. strach myslec co bedzie z ta chinszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem bede je ogladac.

mozesz poprosic pana o fotografie pokazujaca logo oraz numer katalogowy VAg. na ORI musi byc.

o ile pamietam na ronalu tez sa loga prodcenta oraz nr kat.

no wlasnie to jest ORI - 16` z a4 B7 8E0 601 025 AR. jezeli pan z piewszego posta pochwali sie taka sama fotografia...bedzie git. Sprzedawca mi mowil ze felgi sa nowe...gdzie kartony z LOGO Audi? hmm. jedna szt w serwisie kosztuje 1000 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka, ja mialem podobny problem co ty. Smietnik z allegro odpuscilem sobie - albo chinskia tandeta albo pokrzywione orginaly "w idealnym stanie" :sick3:

Kupilem wiec cos takiego:

O-Z Racing MICHELANGELO 10 7.5x16 5x112 http://www.ozracing.com Smialo moge Ci polecic felgi tej firmy, sa extra jakosci. :thumbup: Wyglad tez niczego sobie :decayed:

OZ ma sporo modeli zblizonych wygladem do orginalow :a4fan:

mg6582xx0.jpg

mg6569nh5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...