Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OCENCIE TO .....


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno kupilem cacko o nazwie a4 z 97 roku w tdi -90ps autko ma przebieg 225 tys robie nim duzo kilometrow i wszystko jak narazie jest w jak najlepszym porzadku nawet osignelem nim predkosc 193 km /h pali malo ale to standart w tdi mam 2 pytania czy 24 tys pln to duzo jak za niego (avant)? i jaki mam olej zalac bo niewiem jaki byl porzedni choc mysle o mobil 1 10w40 ?ZmianarozmiaruIMG_0359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy niewiem jak mam wiecej fotek zapodac . jezeli chodzi o wypas to powiem ze chyba standart czyli klimatronik ,2 poduszki ,abs,lusterka i szyby przednie elektryka ,centralny zamek na pilota felgi oryginalne audi to wszystko .... a co do oleju to raczel pol syntetyk chyba bedzie dobry juz wielu ludzi co maja do czynienia z tymi silnkami mi to doradza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny , kolorek miodzio i wygląda na zadbany wrzuć więcej fotek , na dole w masz opcje i taki napis Dodaj obrazek tutaj i tam mozesz wrzucić kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wozik. "Auto jest warte tyle ile ktoś za niego da", więc trudno tu się rozwodzić czy tanio czy drogo. Jeśli OOOO zadbane to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyklas,po prostu zwykłe Audi Avant za które przepłaciłeś. Jak bym miał tyle pieniędzy przeznaczonych na auto,podejrzewam ze kupiłbym A6 2.5TDI 6 bieg :mrgreen:

Zapomniałes dodać że C4 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał tyle pieniędzy przeznaczonych na auto,podejrzewam ze kupiłbym A6 2.5TDI 6 bieg

chcialbym zobaczyc to A6 za 24 tyś :wink: Pewnie dezol z przebiegiem autentycznym 400 tyś.km /sorry za OT

A4 bardzo ładne napewno bedziesz bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne autko ale cena troszke wysoka, zwlaszcza, ze to 90-konny silnik. moze auto jest bardzo zadbane, stad ta cena. a co do A6 - to na C4 wystarczyloby, ale C4 to nie to samo co A4 B5 (nie musze mowic, ktore auto ladniejsze... :P ) o C5 nawet nie ma co mowic bo za taka cene to jedynie pol auta mozna kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym zdjęciu autko wygląda ładnie. Czy warte tej ceny trzebaby dokładnie niuńkę obejrzeć . Jedno jest pewne "za grosze" nic dobrego nie kupisz.

Pierwszy z nich przez cały żywot jeździł po polskich drogach i ciągał sporą przyczepę.

Drugi sądząc po fotkach po strzelonym pasku, lub jeszcze gorszej awarii.

Prawdziwe okazje :mrgreen: Kupisz je taniej ale w przeciągu roku dołożysz drugie tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOKO WIDZE ZE TEZ PODZIELACIE MOJ POGLAD BO MI TEZ SIE BARDZO PODOBA MYSLE NAD ALUMAMI FAJNYMI MOZE COS DORADZICIE MAM TU TAKI SKLEPIK GDZIE JEST DUZY WYBOR MIESZKAM W IRLANDII ZA KOMPLET Z OPONAMI FELGI 16 DOSC LADNE GWIAZDY ZA OKOLO 550 E TO DUZO ?ZmianarozmiaruIMG_0360.jpg

Dodano: 2006-09-26, 19:43

proboje cos wiecej pokazac ....ZmianarozmiaruIMG_0372.jpgZmianarozmiaruIMG_0361.jpg

[ Dodano: 2006-09-26, 19:47 ]

udalo mi sie z nigo wydusic 193 km/h bylo nieco z gorki ale 187 idzie po prostej spokojnie jak na 90 kucy spory wynik niema czipa na bank bo od dziadka z holandii go kupilem dziedek byl 2 wlasciciel ......IMG_0006.jpg

[ Dodano: 2006-09-26, 19:49 ]

ZmianarozmiaruIMG_0366.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZARAZ PO KUPNIE POJECHALEM TYM AUTEM DO IRLANDII (2000KM)GDZIE TWERAZ PRZEBYWAM JUZ W SUMIE ZROBILEM NIM OKOLO 4 TYS KM OLEJ NA BAGNECIE NIE DRGNAL PRZY ROZRUCHU NIEMA KOPCENIA ZNAJOMY MECHANIK JESZCZE W POLSCE POWIEDZIAL CYTUJE TABRYKA TO ZYLETA... ZA JAKIES 6 TYS KM CHCE DONIEGO ZALAC OLEJ 10W40 MOBIL 1 TO DOBRY OLEJ ? NO I PORADZCIE MI JAKIE FELGI MU WPASOWAC BO CHYBA WSZYSCY MYSLIMY O 16 CALOWYCH ? JAK UDA MI SIE TO ZROBIE W SKLEPIE KILKA ZDJEC MODELI FELG TO MI DORADZICIE OKI ? IMG_0006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZELI CHODZI O BLACHY TO NIEMA NAJMNIEJSZYCH MANKAMENTOW A O SILNIK JAK DO TEJ PORY NIE NARZEKAM I OBY TAK DALEJ NIEDLUGO ZROBIE MU SESJE ZDJECIOWA NAD MORZEM BO MAM NIEDALEKO I NAWET JUZ MOZE Z FELGAMI .... NAPISZCIE CZY FELGI Z OPONAMI 16 DOSC LADNE GWIAZDY OPONA 205/55/16 DUNLOP ZA 550 EURO TO DUZO ZESTAWIK NOWYZmianarozmiaruIMG_0369.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...