Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czerwony Odyn


WhiteBeezy

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna seryjka po pierwszym lifcie, plany skromne, ale jedne z właściwszych. A co do alu to polecę ori 16" pięcioramienne, będą ładnie pasować :good:

P.S fajne radyjko, widział bym cos w tym stylu u siebie :good: tylko szkoda że nie podświetlane na czerwono, pasowało by bardziej do wnętrza, ale i tak fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor soczysty, ładnie się prezentuje, powodzenia w realizacji planów a jak już pooglądasz auta na forum na pewno dodasz coś do listy modyfikacji :naughty:

poducha się świeci, trzeba wykasować błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia porządnie wklej a nie link :angry:

Dobrze. Nie ma problemu skoro przeszkadza link komuś. Ale to pod wieczór, bo teraz spadam.

Btw. parę zdań dodałem. I pod wieczór również jakieś foty zrobię. :)

Kolor soczysty, ładnie się prezentuje, powodzenia w realizacji planów a jak już pooglądasz auta na forum na pewno dodasz coś do listy modyfikacji :naughty:

poducha się świeci, trzeba wykasować błąd

No na pewno. Póki co kasy nie starczy na bardziej zmyślne plany. Jaki błąd? Jest jakiś temat na forum? Możesz rozwinąć myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba podpiąć komputer z odpowiednim oprogramowaniem i odpowiednim kabelkiem do auta (z tyłu masz złącze dniagnostyczne tam gdzie popielniczka), sprawdzić błąd i wykasować bo w razie "w" poduchy nie zadziałają

jeśli chodzi o ilość poduszek do masz na pewno 4 a nie 2 jak napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za info. Patrzyłem na to wejście już i tak myślałem. A szyba będzie to samo? Komputer, czy silniczek podnoszący szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka ładna do szczęścia ori 16 (5 ramienne) lampy przód polift i będzie nieco młodziej najwżniejsze że cieszy oko :) co do błędu poduszki może wtyczka pod fotelami się obluzowała podczas sprzątania wnętrza trzeba podpiąć pod komputer i wsio posprawdzać inne podzespoły również :)

niech służy bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - dobry i tani mod - białe kierunkowskazy w błotniki. Koszt 30zł a auto inaczej wygląda. Alus tak jak chłopaki radzą - ładna ori 16 i będzie miodzio ;) Niech Ci służy bezawaryjnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w większości przypadków przy malowaniu klapy zdejmowane są oznaczenia i jak są zakładane to co mniej rozgarnięty lakiernik potrafi źle przykleić znaczek z 4 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będąc we francji spotakłem wiele a4 czy to na drodze czy na szrocie na którym pracowałem z takim ułożeniem znaczka może to jakaś wersja limitowana?? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Ale to prawda, że można spotkać. Jak dla mnie jest to znak szczególny. :)

Notabene prawdopodobnie kupiłem ją od faszysty, ale pewien na 100% nie jestem. Serio. ;p[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 09:16_________________________________________________Na prośbę zdjęcia w miniaturkach na forum. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego te 4 jest obrócone na tylnej klapie ? :D

Widziałem już kilka takich samochodów z tak przyklejonym emblematem

Bo jak sie nie ma TT, to sie ma AA :kox:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:42_________________________________________________

w większości przypadków przy malowaniu klapy zdejmowane są oznaczenia i jak są zakładane to co mniej rozgarnięty lakiernik potrafi źle przykleić znaczek z 4 :wallbash:

To nie trzeba byc malo rozgarniety, trzeba byc glabem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to można tak przykleić? Przecież zostaje chyba trochę kleju jak ściągasz emblematy - więcej zabawy z czyszczeniem tego wszystkiego niż z poprawnym przyklejeniem... Chyba, że emblematy nieoryginalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...