Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy można jeszcze odblkować radio??


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

Dwukrotnie wklepałem zły kod. Treaz wyświetal mi się Safe a po spodem II niestety nie reague radio na przyciśniecie TP, RDS. Jest szansa na to abym mógł wprowadzić prawidłowy kod??? czy mogę juz jechac do szpeca od odlok. radia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odlacz zasilanie i po godzinie powinienes na nowo móc zakodowac :wink: albo zdajesie wylacz go to tez po godzince mozesz na nowo kodowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 8:28

odlacz zasilanie i po godzinie powinienes na nowo móc zakodowac albo zdajesie wylacz go to tez po godzince mozesz na nowo kodowac

z włączeniem po godzinie próbowałem i lipajeszcze spróbuję z odłaczeniem zasilania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to radio ma być wyłączone, ale musi mieć podpiete zasilanie, tj. kluczyk w stacyjce, najlepiej w długą trasę i po godzinie włączyć, radio powino przejść w stan programowania kodu.

Dokładnie tak jak kolega ci napisał trzeba zostawić auto z włączonym zaplonem na godzinke lub pojeździc sobie troszeczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile:

przerabiałem temat kilka dni temu, wyczytałem też na www.elektroda .pl, że

trzeba godzikę pojeżdzić lub mieć włączony zapłon :wink:

po godzinie pojawiło się znowu OOOO i wklepałem kod :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina to mało :razz: , zostaw na kilka, kilkanaście godzin, aż pojawi się możliwość wprowadzenia kodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wznawiam temacik gdyz mam podobny problem. po malej awarii musialem odpiac aku, odczekac z 5min coby sie komp zresetowal i zapiac. wszystko jest ok, ale na radiu jest napis safe i nie wiem jak wklepac kod....

dodam ze chodzi o radio chorus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie zakładam nowego tematu bo to o co chcę spytać wiąże się z nim .

Mianowicie w mojej A4 mam radio fabryczne Concert I (na kasetę) + zmieniarka w boczku.

Auto przyjechało z Niemiec z książką serwisową instr i instr do radia jednak na drugiej stronie okładki instr do radia w miejscu gdzie po niemiecku opisana jest procedura wpisywania kodu i ostrzeżenie przed jego zagubieniem itp. jest wyrwany róg kartki - tam zapewnw był kod do radia. Mam komplet kluczyków (dwa otwierane typu scyzoryk, jeden normalny kluczyk i plastikowy czarny), do tego przypięta jest plakietka plastikowa z naklejkami a na naklejkach numery. Na jednej z nich jest jakby numer seryjny małymi literkami i dużymi cztery cyfry . Moje pytanie czy to jest kod do radia ?

Czy można gdzieś sprawdzić czy ten numer seryjny to numer seryjny radia bez jego wyciągania z kokpitu?

Pozdro Koval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval78, ja bym proponowal podjechac do ASO i jesli radio wyszlo ori z autem to mozliwe, ze za drobna oplata lub gratis podadza Ci ten numer.

Jak nie to do elektryka tylko dobrego i Ci poda numer za jakies gora 50 zyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się powtórzę.... Też zwiezione auto bez kodu... Ale radio było oryginalne w samochodzie. W ASO za darmo mi to zrobili !!

Tylko musiałem przyjechać autem (nie wystarczył im VIN)

Po 90 minutach (no to był dla mnie szok, naczekałem się) miałem nowy kod do radia

Za darmo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 90 minutach (no to był dla mnie szok, naczekałem się) miałem nowy kod do radia

Za darmo !

Bo pewno ci turbo podmienili :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :mrgreen: też dał sie na to nabrać!!

dali mu kod i podmienili turbo :twisted: zawsze tak robią :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...