Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobaczymy jakie beda moje odczucia narazie jestem troszkę zaniepokojony

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zobaczymy jakie beda moje odczucia narazie jestem troszkę zaniepokojony

luz weź to sobie na spokojnie a będzie dobrze :wink:

Opublikowano
Zobaczymy jakie beda moje odczucia narazie jestem troszkę zaniepokojony

nie stresuj się :thumbup1:

Opublikowano

He He dzięki :hi:

Opublikowano
He He dzięki :hi:

na pewno nie zapomnisz tego do końća życia :kox:

Ja byłem przy porodzie, szacun dla naszych Kobiet, że tak dzielnie przez to przwchodzą :wink:

PS. Moja Żona chce następne, więc pewnie jeszcze raz przeżyję tą dzicz :decayed:

Opublikowano

I chyba dzisiaj lipa :decayed:

Choć dzień się nie skończył

Opublikowano

U mnie było 2 tyg po terminie i do tego wyganiany bo nigdzie się młodemu nie spieszyło.

Opublikowano

I jak wszystko ok

Opublikowano

No właśnie średnio było bo jak robili badania po 2 tyg to po 3 min po wynikach była już na stole i cesarka. Mały był zagrożony ale wszystko DOBRZE się skończyło:) Spokojnie kilka dni to normalka u mnie 2 tyg było a to juz sporo.

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

P1000173.jpg

<br /><br />

A tu już 3 latka stuknęło.

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

P1000278.jpg

<br /><br />

Opublikowano
He He dzięki :hi:

na pewno nie zapomnisz tego do końća życia :kox:

Ja byłem przy porodzie, szacun dla naszych Kobiet, że tak dzielnie przez to przwchodzą :wink:

PS. Moja Żona chce następne, więc pewnie jeszcze raz przeżyję tą dzicz :decayed:

ja byłem przy cesarce.....masakra....duży szacun się należy Kobietom tak jak stanley pisze :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Opublikowano
He He dzięki :hi:

na pewno nie zapomnisz tego do końća życia :kox:

Ja byłem przy porodzie, szacun dla naszych Kobiet, że tak dzielnie przez to przwchodzą :wink:

PS. Moja Żona chce następne, więc pewnie jeszcze raz przeżyję tą dzicz :decayed:

ja byłem przy cesarce.....masakra....duży szacun się należy Kobietom tak jak stanley pisze :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Chyba za szybą bo na sali na 100000% ie mogłeś być :facepalm:

Opublikowano

a jednak :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

mam chody :decayed::wink:

Opublikowano

Młody sie pcha jesteśmy w trakcie :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano

Dawno tu nie zaglądałem... mój 30 8 miesiąc skończy i skubaniec już ma 4 zęby, i sam stoi w łóżeczku jak również staje o meble.... masakra jakaś wszędzie go pełno :decayed::grin:

Opublikowano
:whistling:

jak było na weekendzie?

bedzie coś z tego ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak se gwizdam :whistling:

Opublikowano
tak se gwizdam :whistling:

Tyle Ci zostało :polew::polew::polew:

Opublikowano
tak se gwizdam :whistling:

Tyle Ci zostało :polew::polew::polew:

:grin:

eee....no chyba jakieś możliwości tam jeszcze chłopak ma :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.