Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

był drift ? :grin:

na jednej płozie :decayed:

pamiętam jak za małolata się wypadało z górki z zakrętu bokiem i płozą o krawężnik i gleba :grin:

ps moja ma smaki na słodkie jak nigdy nie jadła tak teraz szama wszystko i źle się dziś czuje :thumbdown:

Opublikowano

a mój odj....ebał ostatnio ładny temat, przypalił trawę az wylądował w szpitalu :facepalm:

na drugi dzień miał przetrzepaną ostro przeze mnie gębę, fiolet i takie tam...

a dealer cudowne, uzdrawiające spotkanie z moim kijem golfowym :whistling:

Opublikowano

ps moja ma smaki na słodkie jak nigdy nie jadła tak teraz szama wszystko i źle się dziś czuje :thumbdown:

to pewnie dlatego ze patrzy na ciebie calymi dniami hehe niema w tym nic dziwnego:grin::decayed::wink:

Opublikowano
a mój odj....ebał ostatnio ładny temat, przypalił trawę az wylądował w szpitalu :facepalm:

na drugi dzień miał przetrzepaną ostro przeze mnie gębę, fiolet i takie tam...

a dealer cudowne, uzdrawiające spotkanie z moim kijem golfowym :whistling:

nie wiedziałem, że grasz w golfa :whistling::wink:

PS. Samo życie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
a mój odj....ebał ostatnio ładny temat, przypalił trawę az wylądował w szpitalu :facepalm:

na drugi dzień miał przetrzepaną ostro przeze mnie gębę, fiolet i takie tam...

a dealer cudowne, uzdrawiające spotkanie z moim kijem golfowym :whistling:

dobrze, że nie jesteś moim starym :decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

i co on palił, że aż szpital :shock3:

Opublikowano

nie ma jeszcze 17 lat, ale dostał to co mu obiecałem, jak cos zmaluje

ale bardziej wystraszony wrócił do domu jak sie dowiedział jak wyglądał jego "dostawca"

z tego co wiem gość wyniósł sie z miasta ...

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

trawe palił, organizm zareagował tak drastycznie

Opublikowano
  • Autor
nie ma jeszcze 17 lat, ale dostał to co mu obiecałem, jak cos zmaluje

ale bardziej wystraszony wrócił do domu jak sie dowiedział jak wyglądał jego "dostawca"

z tego co wiem gość wyniósł sie z miasta ...

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

trawe palił, organizm zareagował tak trastycznie

nie powiem, że ja tam nie zapalę ale z tym dilerem to dobrze pojechałeś dzieciaki kupują tego na tony

Opublikowano

trawy, to już chyhba w PL nie sprzedają, po drodze tyle rączek do tego się dokłada, że masakra :thumbdown:

Opublikowano

rozmawiałem z kolegą z pionu kryminalnego i powiedział to samo

czystego zielska juz praktycznie nie ma tylko jakieś smierdzące mieszanki

które robia dziure w mózgu 10 razy szybciej

a dealer, cóż.....

Opublikowano
a mój odj....ebał ostatnio ładny temat, przypalił trawę az wylądował w szpitalu :facepalm:

na drugi dzień miał przetrzepaną ostro przeze mnie gębę, fiolet i takie tam...

a dealer cudowne, uzdrawiające spotkanie z moim kijem golfowym :whistling:

nie wiedziałem, że grasz w golfa :whistling::wink:

PS. Samo życie :kwasny:

wiesz jak to jest stan ,jak trzeba to się człowiek szybko uczy :wink:

współczuje przejśc dev :kwasny:

Opublikowano

IMAG0546.jpg

<br /><br />

trochę Świerzego i mokrego śniegu nie omieszkaliśmy zapodać bałwana :naughty: trochę kulka nas przerosła :grin:

Opublikowano
a mój odj....ebał ostatnio ładny temat, przypalił trawę az wylądował w szpitalu :facepalm:

na drugi dzień miał przetrzepaną ostro przeze mnie gębę, fiolet i takie tam...

a dealer cudowne, uzdrawiające spotkanie z moim kijem golfowym :whistling:

:shock3: łożesz, mój jak na razie spokojny, nie pali, nie pije, nie próbuje. Właśnie mojej mówiłem o tym i się uśmiała że w tym samym czasie mieliśmy łobuzów tylko Ty starszy jesteś o rok ode mnie i Twój dzieciak też o rok :grin:

Opublikowano
http://s9.postimage.org/vcysnikff/IMAG0546.jpg

<br /><br />

trochę Świerzego i mokrego śniegu nie omieszkaliśmy zapodać bałwana :naughty: trochę kulka nas przerosła :grin:

Jak tam Wiktorek?

Ostatnio widzieliśmy się z Adasskowym Wojtusiem, po jakiejś półrocznej przerwie i :shock3:, więc spodziewamy się ze Wiktorek tez nas zaskoczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
a mój odj....ebał ostatnio ładny temat, przypalił trawę az wylądował w szpitalu :facepalm:

na drugi dzień miał przetrzepaną ostro przeze mnie gębę, fiolet i takie tam...

a dealer cudowne, uzdrawiające spotkanie z moim kijem golfowym :whistling:

:shock3: łożesz, mój jak na razie spokojny, nie pali, nie pije, nie próbuje. Właśnie mojej mówiłem o tym i się uśmiała że w tym samym czasie mieliśmy łobuzów tylko Ty starszy jesteś o rok ode mnie i Twój dzieciak też o rok :grin:

czyli ładnie sobie odpowiedziałeś na pytanie: kiedy Twój przypali ? - za rok :sarcastic:

Opublikowano
a mój odj....ebał ostatnio ładny temat, przypalił trawę az wylądował w szpitalu :facepalm:

na drugi dzień miał przetrzepaną ostro przeze mnie gębę, fiolet i takie tam...

a dealer cudowne, uzdrawiające spotkanie z moim kijem golfowym :whistling:

:shock3: łożesz, mój jak na razie spokojny, nie pali, nie pije, nie próbuje. Właśnie mojej mówiłem o tym i się uśmiała że w tym samym czasie mieliśmy łobuzów tylko Ty starszy jesteś o rok ode mnie i Twój dzieciak też o rok :grin:

czyli ładnie sobie odpowiedziałeś na pytanie: kiedy Twój przypali ? - za rok :sarcastic:

hehehe bankowo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wróciłech z badań z moją jeszcze za wcześnie żeby określić w 100% płeć ale doktorek powiedział, że po ułożeniu na 80% będzie córa :kox:

Opublikowano
wróciłech z badań z moją jeszcze za wcześnie żeby określić w 100% płeć ale doktorek powiedział, że po ułożeniu na 80% będzie córa :kox:

czyli jesteś artystą, tak jak ja :decayed:

Opublikowano
  • Autor
wróciłech z badań z moją jeszcze za wcześnie żeby określić w 100% płeć ale doktorek powiedział, że po ułożeniu na 80% będzie córa :kox:

czyli jesteś artystą, tak jak ja :decayed:

no ja ale zamiast pilnować jednego syna trzeba będzie pilnować całe osiedle - zajebe :kox:

Opublikowano
wróciłech z badań z moją jeszcze za wcześnie żeby określić w 100% płeć ale doktorek powiedział, że po ułożeniu na 80% będzie córa :kox:

no to wpadniemy z małym na podryw oczywiście mały z córa do pokoju a my na flachę :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.