Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

Gartki stanley :decayed: ....coś ostatnio mówiłeś ,że poczekacie bo to nie teraz jeszcze czas na drugiego Maluszka ............

......Basia to chyba czekała...Ty już nie mogłeś się doczekać ?????????:grin:

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

to będzie C6 w 3,2 :naughty:........

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziękuję, ledwo wygrzebaliśmy się z pieluch i będzie powtórka z rozrywki :grin:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

GRATY ! Sam sobie robiłeś ten test ?? :wink::grin:

test był powtarzany dwukrotnie+ badanie z krwi :decayed:

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

Gartki stanley :decayed: ....coś ostatnio mówiłeś ,że poczekacie bo to nie teraz jeszcze czas na drugiego Maluszka ............

......Basia to chyba czekała...Ty już nie mogłeś się doczekać ?????????:grin:

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

to będzie C6 w 3,2 :naughty:........

jakby to powiedzieć.... to był moment :grin:

No to C6 3,2 nie są aż takie drogie... kosztują ciut więcej jak zadbana C5 2,7BiT :wink:

Opublikowano

stanley gratuluje :wink:

Opublikowano
news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

Stanley gratki, jakiś wysyp na forum ostatnio :grin: trzeba wziąć się do roboty bo zaraz mnie przegonicie :polew:

Opublikowano

Ty Tomasz na razie prowadzisz peleton :kox::decayed:

Opublikowano
news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

gratuluje, niezle musieliscie w tym lozku u dimana rozrabiac, :grin::decayed:

ad2. :bla::ssij:

Opublikowano

Gratulacje Stasiu...i Basiu :decayed:

"to był moment" :grin:

Opublikowano
  • Autor

no a moja dziś była na badaniu i potwierdziło się - będzie dziewczynka :kox:

Opublikowano
no a moja dziś była na badaniu i potwierdziło się - będzie dziewczynka :kox:

Kolejna córunia tatunia :decayed: w klubie :wink:

Opublikowano
no a moja dziś była na badaniu i potwierdziło się - będzie dziewczynka :kox:

a od Dimana synek będzie pykał nasze córki :grin::bag:

Opublikowano

Jak bede widzial od kolesia blachy knurowski to nie wpuszczę na chatę :grin:

Opublikowano
Jak bede widzial od kolesia blachy knurowski to nie wpuszczę na chatę :grin:

A z Gliwic :grin:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za gratulacje, chociaż większość skierowana jest do tatusia :decayed:

Miało być przełożone na później a wyszło jak zawsze...

ale jeśli chcesz rozśmieszyć boga powiedz mu o swoich planach :grin:

Kolejna Bukowina i Zator o suchym pysku ;) Stasiu to potrafi sobie pochytać kierowcę :wink:

Miszka, jeśli moje obliczenia są poprawne u nas będzie jeszcze jedna 'baba' :whistling:

Opublikowano

Gratki Adrenalina.....borok stan będzie miał pilnowania .....:decayed:

Opublikowano
u nas będzie jeszcze jedna 'baba' :whistling:

miało być tak pięknie...a wyszło jak zawsze :doh::wink:

Opublikowano
u nas będzie jeszcze jedna 'baba' :whistling:

miało być tak pięknie...a wyszło jak zawsze :doh::wink:

Jakbyś nie miał takiego niecierpliwego penisa to mielibyśmy czas żeby wszystko zaplanować

a tak... ruletka :kox:

Opublikowano

gratulacje, u mnie drugi syn za 6 tygodni mniej więcej. Dobrze że dbamy o przyrost naturalny w tym kraju

Opublikowano
u nas będzie jeszcze jedna 'baba' :whistling:

miało być tak pięknie...a wyszło jak zawsze :doh::wink:

no cóż, Stojąca pała nie ma sumienia .....

Opublikowano
u nas będzie jeszcze jedna 'baba' :whistling:

miało być tak pięknie...a wyszło jak zawsze :doh::wink:

Jakbyś nie miał takiego niecierpliwego penisa to mielibyśmy czas żeby wszystko zaplanować

a tak... ruletka :kox:

hmmm :eusathink: dziwne - tylko Ty tak mówisz :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Stasiu podwieś pierwszy post będzie ładnie wyglądało :whistling:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

u nas będzie jeszcze jedna 'baba' :whistling:

miało być tak pięknie...a wyszło jak zawsze :doh::wink:

no cóż, Stojąca pała nie ma sumienia .....

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.