Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

dziś na 18-tą szkoła rodzenia może będą jakieś fajne d*py :lol1:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
:hi:

dziś na 18-tą szkoła rodzenia może będą jakieś fajne d*py :lol1:

Tak, same brzuchate :grin:

Opublikowano
:hi:

dziś na 18-tą szkoła rodzenia może będą jakieś fajne d*py :lol1:

Tak, same brzuchate :grin:

Może ma jakieś zboczenie i takie go kręcą :kox:

Opublikowano
  • Autor

jednak na 18:30 :polew:

Opublikowano
553621_502623483097938_1325322792_n.jpg
Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

qurwa, monitor oplułem :facepalm:

Opublikowano

zajebiaszcze !!!

Opublikowano

Kędzior......:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

Opublikowano
Kędzior......:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:
:decayed: no co? :decayed: Miszka daj ta fotke do 1postu :decayed:
Opublikowano
  • Autor
Kędzior......:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:
:decayed: no co? :decayed: Miszka daj ta fotke do 1postu :decayed:

za niedługo to pierwszy pst będzie dłuższy niż wątek :grin:

Opublikowano
Kędzior......:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:
:decayed: no co? :decayed: Miszka daj ta fotke do 1postu :decayed:

za niedługo to pierwszy pst będzie dłuższy niż wątek :grin:

popraw linka zeby wychodzil obrazek a nie sam link:P hehe niech to bedzie moj wklad w wasze ojcostwo hehehe
Opublikowano
  • Autor

wykasowałem go bo nie link nie bangla

Opublikowano
Kędzior......:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:
:decayed: no co? :decayed: Miszka daj ta fotke do 1postu :decayed:

za niedługo to pierwszy pst będzie dłuższy niż wątek :grin:

popraw linka zeby wychodzil obrazek a nie sam link:P hehe niech to bedzie moj wklad w wasze ojcostwo hehehe

takie ..uja.....

żadnego dzielenia.................żadnych spółek...............zrób se swoje sam :decayed: .........w razie pytań wal na pw :wink::decayed:

Opublikowano
Kędzior......:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:
:decayed: no co? :decayed: Miszka daj ta fotke do 1postu :decayed:

za niedługo to pierwszy pst będzie dłuższy niż wątek :grin:

popraw linka zeby wychodzil obrazek a nie sam link:P hehe niech to bedzie moj wklad w wasze ojcostwo hehehe

takie ..uja.....

żadnego dzielenia.................żadnych spółek...............zrób se swoje sam :decayed: .........w razie pytań wal na pw :wink::decayed:

hehehehe bede o tym pamietal hehe

Opublikowano

Fasolka ma dopiero 1,5 cm a żołądek mam w gardle od miesiąca.

Już bym się chciała rozpęknąć :wink:

Opublikowano
Fasolka ma dopiero 1,5 cm a żołądek mam w gardle od miesiąca.

Już bym się chciała rozpęknąć :wink:

ciążoholiczka :decayed:
Opublikowano
Fasolka ma dopiero 1,5 cm a żołądek mam w gardle od miesiąca.

Już bym się chciała rozpęknąć :wink:

ciążoholiczka :decayed:

Zazdrość przez Ciebie przemawia :decayed:

Opublikowano
Fasolka ma dopiero 1,5 cm a żołądek mam w gardle od miesiąca.

Już bym się chciała rozpęknąć :wink:

ciążoholiczka :decayed:

Zazdrość przez Ciebie przemawia :decayed:

pff mam taki sam brzuch :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.