Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak mała sie urodziła i po wszystkich emocjach wsiadałem w auto i pojechałem kupić flaszkę na stację BP. Podszedłem do kasy zapłacić a kasjerki polewają ze mnie. Rozglądnąłem się dookoła, potem jeszcze raz na kasjerki, potem na siebie ....................zapomniałem zdjać wdzianka z porodówki i dymałem po flachę w szpitalnych łachach :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak mała sie urodziła i po wszystkich emocjach wsiadałem w auto i pojechałem kupić flaszkę na stację BP. Podszedłem do kasy zapłacić a kasjerki polewają ze mnie. Rozglądnąłem się dookoła, potem jeszcze raz na kasjerki, potem na siebie ....................zapomniałem zdjać wdzianka z porodówki i dymałem po flachę w szpitalnych łachach :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

to musiało być :kox:

Opublikowano
jak mała sie urodziła i po wszystkich emocjach wsiadałem w auto i pojechałem kupić flaszkę na stację BP. Podszedłem do kasy zapłacić a kasjerki polewają ze mnie. Rozglądnąłem się dookoła, potem jeszcze raz na kasjerki, potem na siebie ....................zapomniałem zdjać wdzianka z porodówki i dymałem po flachę w szpitalnych łachach :decayed:

:polew:

Opublikowano

ostatecznie nawet flachy nie powąchałem bo zawitałem do domu, polałem sobie i padłem na pysk , budząc się po 14-stu godzinach, dalej w szpitalnych łachach :grin:

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano
jutro Tour de Szpitale na Kato :wink:

A co, już blisko? :naughty:

na koniec lipca termin ale moja chce zobaczyć gdzie chce rodzić i chyba padnie na mój rodzimy szpital w K-ce Bogucice - na mojej dzielni :kox:

Miszka, Baśka tam rodziła, a w październiku będzie jeszcze raz.

Szpital można polecić z czystym sumieniem. Do tego jest tam otwarty 2 lata temu nowu odział porodówki :wink:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

PS. I zawsze do mnie masz blisko :decayed::drunk:

Opublikowano
  • Autor

PS. I zawsze do mnie masz blisko :decayed::drunk:

dobra już wybraliśmy :decayed:

Opublikowano

PS. I zawsze do mnie masz blisko :decayed::drunk:

dobra już wybraliśmy :decayed:

ulokujemy becikowe w Żabce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

PS. I zawsze do mnie masz blisko :decayed::drunk:

dobra już wybraliśmy :decayed:

ulokujemy becikowe w Żabce :naughty:

jakie becikowe ? nie łapię się na to niestety :facepalm:

Opublikowano
PS. I zawsze do mnie masz blisko :decayed::drunk:
dobra już wybraliśmy :decayed:
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

no i klamka zapadła rodzimy na Bogucicach :yeah: jeszcze piguła, która nas oprowadzała to moja koleżanka z podstawówki :whistling:

Opublikowano

z dzisiejszego spaceru :wink:

Najpierw karmienie, później rozganianie :decayed:

DSC0137JP_nhxwsrq.JPGDSC0152JP_nhxwsxn.JPGDSC0176JP_nhxwseq.JPG

Opublikowano
  • Autor

i ja też tak będę ? :polew:

Opublikowano

owszem, ale nie od razu tylko za jakies nascie miesięcy :grin::grin::grin:

Opublikowano
i ja też tak będę ? :polew:

za kilka lat będziemy strzelać z wiatrówki :grin:

Opublikowano

Witam wszystkich:hi: my mamy termin na 28 sierpnia:kox: wiec jeszcze trochę czasu zostało mi do tacierzyńskiego:wink:

Opublikowano
Witam wszystkich:hi: my mamy termin na 28 sierpnia:kox: wiec jeszcze trochę czasu zostało mi do tacierzyńskiego:wink:

gratulejszyn :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nic nie robio tylko dzieci produkujo :kox:

Opublikowano

Musiało kiedys dłuższy czas prądu nie być i zamiast na forum siedzieć to produkowali :decayed:

Opublikowano
Musiało kiedys dłuższy czas prądu nie być i zamiast na forum siedzieć to produkowali :decayed:

takie cuda to tylko w latach 70-tych :decayed::decayed::decayed:

Witam wszystkich:hi: my mamy termin na 28 sierpnia:kox: wiec jeszcze trochę czasu zostało mi do tacierzyńskiego:wink:

gratulacje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.