Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fasolka ma dopiero 1,5 cm a żołądek mam w gardle od miesiąca.

Już bym się chciała rozpęknąć :wink:

ciążoholiczka :decayed:

Zazdrość przez Ciebie przemawia :decayed:

pff mam taki sam brzuch :grin:

Ciąża spożywcza to nie to samo :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fasolka ma dopiero 1,5 cm a żołądek mam w gardle od miesiąca.

Już bym się chciała rozpęknąć :wink:

ciążoholiczka :decayed:

Zazdrość przez Ciebie przemawia :decayed:

pff mam taki sam brzuch :grin:

Ciąża spożywcza to nie to samo :decayed:

lepsza spozywcza niz urojona :grin::decayed:

Opublikowano

Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

ja nie pamiętam, zostałem wzięty na śpiocha :grin:

Opublikowano
Fasolka ma dopiero 1,5 cm a żołądek mam w gardle od miesiąca.

Już bym się chciała rozpęknąć :wink:

ciążoholiczka :decayed:

Zazdrość przez Ciebie przemawia :decayed:

pff mam taki sam brzuch :grin:

Ciąża spożywcza to nie to samo :decayed:

lepsza spozywcza niz urojona :grin::decayed:

Goń się leszczu :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

Ja pamiętam, brałam wtedy na śpiocha, ale nie mogę Ci zdradzić jak to się robi, musiałabym pogadać z Twoją kobitą :grin::decayed:

Opublikowano

Siema.

Ja tu Marcela na klacie polozylem i śpi. 3 tygodnie ma Skubaniec dopiero a już mAtkę i ojca olał nie raz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

ja wiem w sumie nawet nie będziesz do tego potrzebny wystarczy, że dasz namiary na swoją kobitkę :decayed::naughty:

Opublikowano
Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

ja wiem w sumie nawet nie będziesz do tego potrzebny wystarczy, że dasz namiary na swoją kobitkę :decayed::naughty:

czyli jak u Ciebie :grin:

Opublikowano
Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

ja wiem w sumie nawet nie będziesz do tego potrzebny wystarczy, że dasz namiary na swoją kobitkę :decayed::naughty:

:polew:

Opublikowano
Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

ja wiem w sumie nawet nie będziesz do tego potrzebny wystarczy, że dasz namiary na swoją kobitkę :decayed::naughty:

:decayed:

Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

ja wiem w sumie nawet nie będziesz do tego potrzebny wystarczy, że dasz namiary na swoją kobitkę :decayed::naughty:

czyli jak u Ciebie :grin:

:polew:

Opublikowano
Chłopaki, syna juz mam i wiem jak sie to robi

a teraz niech ktos podpowie jak sie robi dziołche.... :whistling::whistling::whistling:

ja wiem w sumie nawet nie będziesz do tego potrzebny wystarczy, że dasz namiary na swoją kobitkę :decayed::naughty:

czyli jak u Ciebie :grin:

:polew::polew::polew::polew::grin:

Opublikowano
  • Autor
60125547811897890848873.jpg
Opublikowano

Mój już wolny :decayed:

Tak wyglądam :wink:

DSC_0061.jpg

Opublikowano

Tak mu się same układają :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano
:kox:

To wszystko przed Tobą :grin:

Opublikowano
  • Autor
:kox:

To wszystko przed Tobą :grin:

ja będę miał córkę więc irka nie będzie miała :grin:

Opublikowano
:kox:

To wszystko przed Tobą :grin:

ja będę miał córkę więc irka nie będzie miała :grin:

To już ćwicz warkoczyki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.