Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poka fotę :decayed:.....nie żebym nie wierzył .... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

:shock3: ciekawy vt :wink:

teraz doppiero otworzyłem to na kompie bo z fona wcześniej nie mogłem

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
poka fotę :decayed:.....nie żebym nie wierzył .... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

:shock3: ciekawy vt :wink:

teraz doppiero otworzyłem to na kompie bo z fona wcześniej nie mogłem

Fotomontaż ale robi wrażenie co nie? :decayed:

Opublikowano

No takie obrazki nie są mi obce ;)

Opublikowano

Ala jeszcze nie śpi :facepalm: wręcz bawi się świetnie :whistling:

Opublikowano

DSC_0119.jpg

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

A mój tylko je i rośnie :doh:

Opublikowano

Naszemu wystarczyło 3 dni, żeby się zaszczepić w żłobku i mamy anginę :facepalm: W sobotę był lekarz dał antybiotyk i już lepiej ale do końca tygodnia na L4 siedzi.

Opublikowano
http://s23.postimg.org/wpoc6iw2j/DSC_0119.jpg

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

A mój tylko je i rośnie :doh:

Ej TY, a Twoja wie że wkleiłeś zdjęcie cioci? :decayed:

Opublikowano
http://s23.postimg.org/wpoc6iw2j/DSC_0119.jpg

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

A mój tylko je i rośnie :doh:

Ej TY, a Twoja wie że wkleiłeś zdjęcie cioci? :decayed:

....

:no:

Nianii :decayed:

Opublikowano

jak zwał tak zwał, mam jeszcze inne :naughty:

DSC_0122.jpg

Opublikowano
  • Autor

jutro Tour de Szpitale na Kato :wink:

Opublikowano
jutro Tour de Szpitale na Kato :wink:

A co, już blisko? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
jutro Tour de Szpitale na Kato :wink:

A co, już blisko? :naughty:

na koniec lipca termin ale moja chce zobaczyć gdzie chce rodzić i chyba padnie na mój rodzimy szpital w K-ce Bogucice - na mojej dzielni :kox:

Opublikowano

No to już bliżej niż dalej :naughty:

Opublikowano

wybierzcie coś polecanego i blisko domu...byś nie musiał sypać kilometrów nawalony kilka dni w szpitalu będzie Malenstwo ,a wypić trza będzie ...:wink:...

Opublikowano
  • Autor
wybierzcie coś polecanego i blisko domu...byś nie musiał sypać kilometrów nawalony kilka dni w szpitalu będzie Malenstwo ,a wypić trza będzie ...:wink:...

na ten szpital w Kato na Boguciach zawsze miał najlepsze opinie - choć dla mnie...szpital jak szpital tylko kilka dni tam będzie, da radę ! :decayed: a że daleko zawsze będzie pretekst sorry kochanie opijam zdrowie córeczki :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
wybierzcie coś polecanego i blisko domu...byś nie musiał sypać kilometrów nawalony kilka dni w szpitalu będzie Malenstwo ,a wypić trza będzie ...:wink:...

Jak wszystko ok to po 2 dniach do domu :wink:

Opublikowano
wybierzcie coś polecanego i blisko domu...byś nie musiał sypać kilometrów nawalony kilka dni w szpitalu będzie Malenstwo ,a wypić trza będzie ...:wink:...

Jak wszystko ok to po 2 dniach do domu :wink:

ja czekałem 5 dni (cesarka)

Opublikowano

ale lepiej bliżej jak dalej.......

.tak wiem strasznie głębokie było to co napisałem :polew:

Opublikowano
  • Autor
ale lepiej bliżej jak dalej.......

.tak wiem strasznie głębokie było to co napisałem :polew:

:decayed:

Opublikowano
wybierzcie coś polecanego i blisko domu...byś nie musiał sypać kilometrów nawalony kilka dni w szpitalu będzie Malenstwo ,a wypić trza będzie ...:wink:...

Jak wszystko ok to po 2 dniach do domu :wink:

ja czekałem 5 dni (cesarka)

Dlatego napisałem jak wszystko ok :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.