Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktos może ma doczynienia z fotelikami kinderkrafta ? sa w biedronce teraz w miare niskiej cenie, no i z "wygladu" tez sa w miare ciekawe

ewentualnie moze ktos sie podzieli doswiadczeniami z innymi modelami/firmami z takiej nizszej polki cenowej

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czy ktos może ma doczynienia z fotelikami kinderkrafta ? sa w biedronce teraz w miare niskiej cenie, no i z "wygladu" tez sa w miare ciekawe

ewentualnie moze ktos sie podzieli doswiadczeniami z innymi modelami/firmami z takiej nizszej polki cenowej

pisz do założyciela tematu....ogarnia takie rzeczy :wink:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-dzieciece-foteliki-samochodow-79597/

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

przybywa malych obywateli u mnie tez :)

gratulacje :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano
  • Autor

no to równe dwa miechy wg terminu :decayed:

Opublikowano

a jak Twoja sie czuje ? wszystko okej ?

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Bo Ty Miszka z tego co czytałem przed chwilką na katowickich to sie deczko stresujesz :polew: .....hehe....:decayed:

Opublikowano
  • Autor
a jak Twoja sie czuje ? wszystko okej ?

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Bo Ty Miszka z tego co czytałem przed chwilką na katowickich to sie deczko stresujesz :polew: .....hehe....:decayed:

moja się czuje w miarę ok, czasem ją kręgosłup boli i brzuch jak mała szaleje

ja się nie stresuje tylko się leczę po weekendowym kawalerskim :heat:

Opublikowano

Chyba ,że to był klinek ;) ...oki

Opublikowano
92661385.jpg
Opublikowano

ja też nie widzę :whistling:

Opublikowano

No panowie, ojcostwo to nie tylko same miłe chwile choć bardzo bym chciał. Dziś w dniu dziecka, moja 3,5 roczna córka trafiła do szpitala pediatrycznego w BB z objawami obustronnego zapalenia płuc. Spędzi tam tydzień podłączona do kroplówek i aparatury oddechowej. To straszne widzieć ją z tymi wenflonami i plastrami. Ciągle płacze i chce do domu a my nie możemy nic na to poradzić. W dodatku na jednej małej sali jest 4 dzieci z rodzicami. 5 razy latałem dom-szpital by dowieźć odpowiednie rzeczy a i tak co chwilę muszę dowozić coś nowego. Koszmar....

Opublikowano
No panowie, ojcostwo to nie tylko same miłe chwile choć bardzo bym chciał. Dziś w dniu dziecka, moja 3,5 roczna córka trafiła do szpitala pediatrycznego w BB z objawami obustronnego zapalenia płuc. Spędzi tam tydzień podłączona do kroplówek i aparatury oddechowej. To straszne widzieć ją z tymi wenflonami i plastrami. Ciągle płacze i chce do domu a my nie możemy nic na to poradzić. W dodatku na jednej małej sali jest 4 dzieci z rodzicami. 5 razy latałem dom-szpital by dowieźć odpowiednie rzeczy a i tak co chwilę muszę dowozić coś nowego. Koszmar....

Będzie wszystko dobrze.. trzymaj się tam

Opublikowano
  • Autor

miałem zapalenie płuc w wieku chyba 11lat i pamiętam, że to był hard core, a tu jeszcze takie małe dziecko, no nic do zdrowia niech wraca szybko, powiedz, że chłopaki z AA4 klubu wypiją jej zdrówko :thumbup1:

Opublikowano

GRYFI

3majcie się i wspomagaj żonę jak możesz. Mój synek jak miał 4 miesiące jak spędził miesiąc w szpitalu w Tychach na zapalenie oskrzeli, a potem płuc. Nie wspominamy tego za dobrze, zwłaszcza żona!

Pozdrowionka i życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla córeczki!!!

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
No panowie, ojcostwo to nie tylko same miłe chwile choć bardzo bym chciał. Dziś w dniu dziecka, moja 3,5 roczna córka trafiła do szpitala pediatrycznego w BB z objawami obustronnego zapalenia płuc. Spędzi tam tydzień podłączona do kroplówek i aparatury oddechowej. To straszne widzieć ją z tymi wenflonami i plastrami. Ciągle płacze i chce do domu a my nie możemy nic na to poradzić. W dodatku na jednej małej sali jest 4 dzieci z rodzicami. 5 razy latałem dom-szpital by dowieźć odpowiednie rzeczy a i tak co chwilę muszę dowozić coś nowego. Koszmar....

my też to przeszliśmy jak maleństwo miało 8 m-cy...masakra ...służba zdrowia ,z którą mieliśmy doczynienia to banda ....gdyby była możliwość to bym ich polecił do odstrzału jak na wścieknięte lisy

trzymaj się ,Żonę pozdrów ,dzieciaczka również...jak co to pomożemy tak jak będziemy mogli

fon dostępny 24h :wink:

Opublikowano

Dzięki. Damy radę bo nie mamy wyjścia.

Opublikowano

No Marcinie współczuję, życzę zdrówka małej i cierpliwości dla Was. Moja młodsza córka też była w szpitalu na obustronne zapalenie płuc w wieku 2.5 roczku. Po 2 tygodniach zarazili ją salmonellą :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.