Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żartowałem :polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurcze, wzięło mnie na wspomnienia, miała wtedy dokładnie 2.5 roczku a teraz taka wielka :doh:

W sumie dobrze że mamy jeszcze jedno maleństwo, możemy się troszkę po raz następny pocieszyć takim małym bobaskiem :decayed:

Opublikowano
Kurcze, wzięło mnie na wspomnienia, miała wtedy dokładnie 2.5 roczku a teraz taka wielka :doh:

W sumie dobrze że mamy jeszcze jedno maleństwo, możemy się troszkę po raz następny pocieszyć takim małym bobaskiem :decayed:

trza było do mnie na opiekunkę się zgłosić :decayed:

Opublikowano
Kurcze, wzięło mnie na wspomnienia, miała wtedy dokładnie 2.5 roczku a teraz taka wielka :doh:

W sumie dobrze że mamy jeszcze jedno maleństwo, możemy się troszkę po raz następny pocieszyć takim małym bobaskiem :decayed:

trza było do mnie na opiekunkę się zgłosić :decayed:

Za daleko :kwasny: , z miłą chęcią byśmy z Agą pobawili się z Twoją małą. Teraz już jesteśmy uwiązani przez jakiś czas :decayed:

Opublikowano
Kurcze, wzięło mnie na wspomnienia, miała wtedy dokładnie 2.5 roczku a teraz taka wielka :doh:

W sumie dobrze że mamy jeszcze jedno maleństwo, możemy się troszkę po raz następny pocieszyć takim małym bobaskiem :decayed:

trza było do mnie na opiekunkę się zgłosić :decayed:

Za daleko :kwasny: , z miłą chęcią byśmy z Agą pobawili się z Twoją małą. Teraz już jesteśmy uwiązani przez jakiś czas :decayed:

oooo seeeeeriiioooooo

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

śniło mi się dziś, że moja urodziła ale dziwną karnację miało to dziecko takie jakby czarne :sarcastic:

a dziś ostatnia szkoła rodzenia :wink:

Opublikowano
śniło mi się dziś, że moja urodziła ale dziwną karnację miało to dziecko takie jakby czarne :sarcastic:

a dziś ostatnia szkoła rodzenia :wink:

To żeby nie zapeszyć przeczyść dwururkę:polew:

Opublikowano
  • Autor

przypomniał mi się kawał

Mąż po pracy wraca do domu i nakrywa żonę w łóżku ze swoim przyjacielem. Wyjmuje pistolet i oddaje strzał prosto w głowę.

Na to odzywa się żona:

- Rób tak dalej, a niedługo nie będziesz miał żadnych przyjaciół.

:polew:

Opublikowano
przypomniał mi się kawał

Mąż po pracy wraca do domu i nakrywa żonę w łóżku ze swoim przyjacielem. Wyjmuje pistolet i oddaje strzał prosto w głowę.

Na to odzywa się żona:

- Rób tak dalej, a niedługo nie będziesz miał żadnych przyjaciół.

:polew:

:polew:

---------- Post dopisany 13-05-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 10:06 ----------

Tak myślimy: będzie Adam lub Miłosz :whistling: ze wskazaniem na to pierwsze :wink:

Opublikowano
przypomniał mi się kawał

Mąż po pracy wraca do domu i nakrywa żonę w łóżku ze swoim przyjacielem. Wyjmuje pistolet i oddaje strzał prosto w głowę.

Na to odzywa się żona:

- Rób tak dalej, a niedługo nie będziesz miał żadnych przyjaciół.

:polew:

:polew:

---------- Post dopisany 13-05-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 10:06 ----------

Tak myślimy: będzie Adam lub Miłosz :whistling: ze wskazaniem na to pierwsze :wink:

Ja mysle ze Mario bedzie OK ... :D

Opublikowano
przypomniał mi się kawał

Mąż po pracy wraca do domu i nakrywa żonę w łóżku ze swoim przyjacielem. Wyjmuje pistolet i oddaje strzał prosto w głowę.

Na to odzywa się żona:

- Rób tak dalej, a niedługo nie będziesz miał żadnych przyjaciół.

:polew:

:polew:

---------- Post dopisany 13-05-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 10:06 ----------

Tak myślimy: będzie Adam lub Miłosz :whistling: ze wskazaniem na to pierwsze :wink:

Ja mysle ze Mario bedzie OK ... :D

gdzieś w filmie słyszałęm...

"...pomyśl jeszcze raz..." :decayed:

nie można dawać dziecku na imię tak by od razu źle się kojarzyło ......................:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

dobrze ze nie Psikutas

Opublikowano
  • Autor
dobrze ze nie Psikutas

no chyba, że bez s :decayed:

Opublikowano

20130516_221610.jpg

Wszyscy się chwalą, to ja też, znowu fart :decayed:

Opublikowano
http://s17.postimg.org/6kj3me4iz/20130516_221610.jpg

Wszyscy się chwalą, to ja też, znowu fart :decayed:

te tyske i Jacek to przez przypadek wpadły w kadr :decayed:

Coś "cyckać" trzeba a wiedziałem że na tym tle będzie wspaniałe zdjęcie :grin:

Opublikowano
  • Autor
http://s17.postimg.org/6kj3me4iz/20130516_221610.jpg

Wszyscy się chwalą, to ja też, znowu fart :decayed:

te tyske i Jacek to przez przypadek wpadły w kadr :decayed:

Coś "cyckać" trzeba a wiedziałem że na tym tle będzie wspaniałe zdjęcie :grin:

lepiej zmień dziurę a ujrzysz dwie kreski :kox:

Opublikowano
http://s17.postimg.org/6kj3me4iz/20130516_221610.jpg

Wszyscy się chwalą, to ja też, znowu fart :decayed:

te tyske i Jacek to przez przypadek wpadły w kadr :decayed:

Coś "cyckać" trzeba a wiedziałem że na tym tle będzie wspaniałe zdjęcie :grin:

lepiej zmień dziurę a ujrzysz dwie kreski :kox:

Jeszcze NIE :decayed:

Opublikowano

przybywa malych obywateli u mnie tez :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.