Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha ile :shock3::grin:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew:

24 jak u słoni

Opublikowano
:polew:

24 jak u słoni

zobaczymy ile Twoja ponosi :decayed:

Opublikowano
:polew:

24 jak u słoni

:facepalm::polew:

nie no ale spory ten maluch 4170 to ladnie

moj chrzesniak mial 56 i 3850 a taki maly paczus byl:decayed:

Opublikowano
No i Panowie przyszedł czas na klubowicza, Antoś urodził się dzisiaj tj 30.01 o 15.50, długi na 57cm i waży 4170 :banan:

GRATULACJE ! Mój 56cm i 3260 a teraz 10 m-cy i 13KG wygląda jak 1,5 roczne dziecko :decayed:

Opublikowano
No i Panowie przyszedł czas na klubowicza, Antoś urodził się dzisiaj tj 30.01 o 15.50, długi na 57cm i waży 4170 :banan:

GRATULACJE ! Mój 56cm i 3260 a teraz 10 m-cy i 13KG wygląda jak 1,5 roczne dziecko :decayed:

a myslalam ze nasz jest duzy 4m i troszke wiecej jak 8kg taki maly paczus najwazniejsze ze zdrowe:wink:

Opublikowano

Tomek graty kolejnego dzieciaczka, niech zdrowo rosnie

Opublikowano

Dzięki jeszcze raz wszystkim :decayed:

Najważniejsze aby zdrówko dopisywało i będzie :kox:

Odnośnie długości okresu ciąży to termin był na 8 luty więc jeszcze by podrósł trochę ale to aż strach pomyśleć jaki duży by się urodził :naughty:

Opublikowano

No a ja się wczoraj dowiedziałem że będę miał synka :banan:

Opublikowano
:thumbup::thumbup::thumbup::oklasky::oklasky::oklasky::decayed:
Opublikowano
No a ja się wczoraj dowiedziałem że będę miał synka :banan:

To również gratki :decayed:

Oby było wszystko ok jak w moim przypadku, przede wszystkim zdrówka :wink:

Opublikowano

Hehe jak byliśmy na wczasach zeszłego roku to młody 3 l wskakiwał do basenu głębokiego na 1,5 m a ja go łapałem. Myślałem, że kończymy zabawę więc się odwróciłem i wtedy usłyszałem tylko hluppp heh a młody zanurkował. I o dziwo mu się podobało:)

Opublikowano

news dnia:

DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

Gratulacje Padre :kox::naughty:

Opublikowano
news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

Gratulacje Padre :kox::naughty:

nie ma lipy :whistling:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew:

j**any ! ! ! NO k**wa NORMALNIE j**any ! ! !:kox:

Graty :kox:

Opublikowano
news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

Gratulacje :decayed:

Opublikowano
news dnia:

http://s4.ifotos.pl/img/DSC0083JP_xaprese.JPG

:whistling::decayed:

PS. Szukam bogatego kandydata na Ojca Chrzestnego :decayed: czas zbierać na A6 :naughty:

PS.2 Górnicy pracujący na KWK Wesoła odpadają :grin: ( pomimo, że są bogaci :decayed: )

GRATY ! Sam sobie robiłeś ten test ?? :wink::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.