Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
wróciłech z badań z moją jeszcze za wcześnie żeby określić w 100% płeć ale doktorek powiedział, że po ułożeniu na 80% będzie córa :kox:

no to wpadniemy z małym na podryw oczywiście mały z córa do pokoju a my na flachę :kox:

Tobie ino chyt i gorzała w głowie :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wróciłech z badań z moją jeszcze za wcześnie żeby określić w 100% płeć ale doktorek powiedział, że po ułożeniu na 80% będzie córa :kox:

no to wpadniemy z małym na podryw oczywiście mały z córa do pokoju a my na flachę :kox:

Tobie ino chyt i gorzała w głowie :decayed:

pewnie był z niego niezły yebaka z 10lat temu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
wróciłech z badań z moją jeszcze za wcześnie żeby określić w 100% płeć ale doktorek powiedział, że po ułożeniu na 80% będzie córa :kox:

no to wpadniemy z małym na podryw oczywiście mały z córa do pokoju a my na flachę :kox:

Tobie ino chyt i gorzała w głowie :decayed:

pewnie był z niego niezły yebaka z 10lat temu :decayed:

dokładnie z 10 lat temu :grin:

Opublikowano

Was Dimek do pionu ustawi jak wpadnie do Was :naughty::grin:

Opublikowano
Was Dimek do pionu ustawi jak wpadnie do Was :naughty::grin:

prędziej Miszkę, ja mam immunitet :decayed:

Opublikowano

są chwile gdzie takie rzeczy nie działają :wink::decayed:

Opublikowano

tumblr_lkqjptD78g1qzneqyo1_500.png

:decayed:

Opublikowano

No ja w lipcu dołacze do elity klubowej Tatusiów :decayed:

Za wcześnie na orzeczenie czy synek czy córcia byle zdrowe było :kox:

Opublikowano
No ja w lipcu dołacze do elity klubowej Tatusiów :decayed:

Za wcześnie na orzeczenie czy synek czy córcia byle zdrowe było :kox:

Gratulacje :brawo::brawo::brawo::brawo:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Gęba jakby od tolka :mysli:.......

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
No ja w lipcu dołacze do elity klubowej Tatusiów :decayed:

Za wcześnie na orzeczenie czy synek czy córcia byle zdrowe było :kox:

graty :kox:

No my też w lipcu ale na badaniach prenatalnych (trudne słowo :decayed:) można po ułożeniu płodu stwierdzić czy będzie chłopiec czy dziewczynka ale tak jak pisałem wcześniej na 80%

Opublikowano
No ja w lipcu dołacze do elity klubowej Tatusiów :decayed:

Za wcześnie na orzeczenie czy synek czy córcia byle zdrowe było :kox:

graty :kox:

No my też w lipcu ale na badaniach prenatalnych (trudne słowo :decayed:) można po ułożeniu płodu stwierdzić czy będzie chłopiec czy dziewczynka ale tak jak pisałem wcześniej na 80%

Dzięki chłopaki :decayed:

U nas 14tyd to jeszcze ciężko tym bardziej po ułożeniu bo jest strasznie rucliwe i lekarz nie mógł spokojnie zbadać bo szkrab się kręcił jak diabli :grin:

Opublikowano

Za miesiąc Będzie nowy Klubowicz Marcelek :banan:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Rozkręcili się chłopcy :decayed:

Opublikowano

i dobrze ktoś na te nasze emeryturki musiał będzie robić :decayed:

bo zus rozwala na bierząco kapuchę więc nie zostaje im nic do odłożenia :facepalm:

Opublikowano
Rozkręcili się chłopcy :decayed:

Nie ma opierdzielania się :whistling:

Przyznać się szczerze ilu z was przeraża pierwsze dziecko?? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano

Witam kolegów, dopiero zobaczyłem że tu taki wątek istnieje. Spoko ja mam jednego 2 latka i drugie "w drodze" które wyskoczy w kwietniu. Widzę że sami wzorowi ojcowie :)

Opublikowano
  • Autor

Niezły jebaka z Ciebie...ciekawe ile będziesz miał dzieci w moim wieku :decayed:

Opublikowano

Jakoś tak wyszło :) teściu mi poprzeczkę wysoko powiesił (2 synów,3 córki) poza tym to OKR, oni tam wszyscy mówią po śląsku i piją po śląsku i pukają też po śląsku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.