Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jakoś tak wyszło :) teściu mi poprzeczkę wysoko powiesił (2 synów,3 córki) poza tym to OKR, oni tam wszyscy mówią po śląsku i piją po śląsku i pukają też po śląsku :)

no co Śląsk to Śląsk :decayed:

OKR - Krapkowice ?

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak Krapkowice (wiem że to nie śląsk, ale wszystko maja po śląsku), a do tego mój ojciec jest z Byciny więc mam pół rodziny na śląsku od strony swojej i pół od strony żonki.

W domu jest dziadek i babcia, w Krapkowicach jest "ołma" i "ołpa" :)

Opublikowano
Niezły jebaka z Ciebie...ciekawe ile będziesz miał dzieci w moim wieku :decayed:

Myślisz że mnie przegoni? :whistling::naughty::decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
:wink:
Opublikowano
  • Autor
Niezły jebaka z Ciebie...ciekawe ile będziesz miał dzieci w moim wieku :decayed:

Myślisz że mnie przegoni? :whistling::naughty::decayed:

a wielaś tego narobił ? :decayed:

Opublikowano

quattro :grin::decayed:

Opublikowano
quattro :grin::decayed:

dziwne.........ośką jeździ ale quattro ma :decayed:

Opublikowano
quattro :grin::decayed:

dziwne.........ośką jeździ ale quattro ma :decayed:

Bierz przykład z innych, czas się ustatkować a nie na kole jeździć :polew:

Opublikowano
:wink:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i Panowie przyszedł czas na klubowicza, Antoś urodził się dzisiaj tj 30.01 o 15.50, długi na 57cm i waży 4170 :banan:

Opublikowano
  • Autor

no to graty czyli to Twoje piąte ? bo ostatnio pisałeś, że masz quattro :wink:

Opublikowano

Gratki raz jeszcze Tomku :wink:

Opublikowano
No i Panowie przyszedł czas na klubowicza, Antoś urodził się dzisiaj tj 30.01 o 15.50, długi na 57cm i waży 4170 :banan:

Gratulacje :naughty:

Opublikowano
no to graty czyli to Twoje piąte ? bo ostatnio pisałeś, że masz quattro :wink:

Miszka, przeceniasz mnie :decayed:, to jest to czwarte :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Dzięki Panowie :hi:

Opublikowano
No i Panowie przyszedł czas na klubowicza, Antoś urodził się dzisiaj tj 30.01 o 15.50, długi na 57cm i waży 4170 :banan:

gratuluje to duży chłop z niego :wink:

Opublikowano
  • Autor
no to graty czyli to Twoje piąte ? bo ostatnio pisałeś, że masz quattro :wink:

Miszka, przeceniasz mnie :decayed:, to jest to czwarte :wink:

łeeee to cieniutko :decayed:

Opublikowano
no to graty czyli to Twoje piąte ? bo ostatnio pisałeś, że masz quattro :wink:

Miszka, przeceniasz mnie :decayed:, to jest to czwarte :wink:

łeeee to cieniutko :decayed:

Teraz zaczekam aż mnie dogonisz :naughty:

Opublikowano
No i Panowie przyszedł czas na klubowicza, Antoś urodził się dzisiaj tj 30.01 o 15.50, długi na 57cm i waży 4170 :banan:

gratuluje to duży chłop z niego :wink:

No Tomek też musiał za młodu duuuuuuuuuuuuużo mleka pijać :wink:

Opublikowano
No i Panowie przyszedł czas na klubowicza, Antoś urodził się dzisiaj tj 30.01 o 15.50, długi na 57cm i waży 4170 :banan:

gratuluje to duży chłop z niego :wink:

12 miesięcy ciąża, więc trochę wyrsósł :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.