Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kiedyś biegałem ale na krótkie dystanse

100-400m

100m-10.90s

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj rekreacyjnie 7,5 km, idealna pogoda na bieganie, ciepła lekka mrzawka, super nic do szczęscia wiecej nie potrzeba :good:

Opublikowano

Moja przygoda z bieganiem trwa 3 tygodnie.

Ale juz moge przebiec 11.5 km.

Do konca roku chcialbym przebiec pol maraton ale zobaczymy jak to bedzie.

Korzysta ktos moze z Sporttrackera?

Fajny program na komorke, ktory pokazuje nam ile przebieglismy w jakim czasie itp.

Mierzy to po GPSie.

Zapamietuje treningi wiec mozna sledzic postepy :good:

Opublikowano
  • Autor

Moja przygoda z bieganiem trwa 3 tygodnie.

Ale juz moge przebiec 11.5 km.

Do konca roku chcialbym przebiec pol maraton ale zobaczymy jak to bedzie.

Korzysta ktos moze z Sporttrackera?

Fajny program na komorke, ktory pokazuje nam ile przebieglismy w jakim czasie itp.

Mierzy to po GPSie.

Zapamietuje treningi wiec mozna sledzic postepy :good:

zrobisz 1 półmaraton w 2 h i bedzie dobrze. Sportstracker jest nawet ok, ale przez telefon to średnio, ja osobiscie używam garmina 305

Opublikowano

Chyba jutro strzelę sobie jakąś trasę, bo już miesiąc nie biegałem.

Opublikowano

Moja przygoda z bieganiem trwa 3 tygodnie.

Ale juz moge przebiec 11.5 km.

Do konca roku chcialbym przebiec pol maraton ale zobaczymy jak to bedzie.

Korzysta ktos moze z Sporttrackera?

Fajny program na komorke, ktory pokazuje nam ile przebieglismy w jakim czasie itp.

Mierzy to po GPSie.

Zapamietuje treningi wiec mozna sledzic postepy :good:

zrobisz 1 półmaraton w 2 h i bedzie dobrze. Sportstracker jest nawet ok, ale przez telefon to średnio, ja osobiscie używam garmina 305

Mam nokie E7 i wszystko w jak najklepszym porzadku.

Wczoraj zamowilem tylko utui na ramie zeby go nie trzymam w dloni.

Pozatym lubie muzyke podczas biegania co telefon mi to zapewnia :)

Opublikowano

ja dzisiaj rekreacyjnie 7,5 km, idealna pogoda na bieganie, ciepła lekka mrzawka, super nic do szczęscia wiecej nie potrzeba :good:

a ja wczoraj nie biegłem planowo bo pogoda fatalna. Widać, że organizm przyzwyczajony do wysiłku bo wczoraj aż mnie nosiło żeby pobiegać :kox: Dziś koniecznie pod wieczór trza zrobić plan :)
Opublikowano

Fajny program na komorke,

ja osobiscie używam garmina 305

Mam nokie E7

Czy wy nawet tak prozaicznej czynności jak bieganie nie potraficie zrobić bez telefonu ??? :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Czy wy nawet tak prozaicznej czynności jak bieganie nie potraficie zrobić bez telefonu ??? :thumbdown

:polew:

Opublikowano

20110703-164452.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Fajny program na komorke,

ja osobiscie używam garmina 305

Mam nokie E7

Czy wy nawet tak prozaicznej czynności jak bieganie nie potraficie zrobić bez telefonu ??? :thumbdown: :thumbdown:

Przesadzasz.

Lubie wiedziec ile km i w jakim czasie przebieglem.

Czy robie postepy i sledzic na biezaco czy forma sie polepsza czy nie.

Po prostu sie czepiasz :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wojtek_A4 ja używałem Sporttrackera

ale wiesz co lepszy jest zdecydowanie Endomondo

pobiegałem z nim juz kilka razy mi wydaje mi się lepszy

sproboj u siebie na telefonie, powinien byc na 100%

ja go pobierałem ze marketu Androida, dla ciebie bedzie to pewnie OVI store

Pepin z ta stronka z ćwiczeniami to mi z niaba spadłeś, ostatnio mimo rozgrzewki tak mi łydka siadła, że po bieganiu następny dzień mam problem z chodzeniem

ja tez na razie dystanse max. 10km

ale planuje do 20 moze 30 dobic

fajnie byloby pokusic sie na maraton, ale do tego trzeb wiecej przygotowan

nigdy nie bylem typem biegacza, ale teraz juz systematycznie XII tydzien po 2 do 4 biegow tygodniowo

i jestem mega zadowolny.

Na poczatku bylo ciezko bo jak ktos nie biegał tak jak ja 2 lub wiecej lat to masakra

ale po maltku najpierw zczynalem 2,5 min bieg 2,5 min chodzenie i tak 5 razy - 3 lub 4 razy w tygodiu

pozniej zwieksza sie czas biegu a skraca chodzenia 3-2,5; 4-2,5 tip tak zeby po 4, 5 czy 6 tygodniach

dobic do 30 minut biegu (jak kogos interesuje moge podac dokladniej na priv lub szukac programow biegowych na necie)

ja po 3 tygodniach biegalem juz po 30minut , nie wliczajac rozgrzewki.

teraz biegam po 10 km i forma stale rosnie

zachecam innych do biegania :)

Opublikowano

chlopaki co sadzicie o butach reebok zig tech'ach ;>? zaczynam bieganie bo cykl masowy bede robil i planuje ograniczyc do minimum tluszczyk na brzuchu tzw oponke :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja ostatnio kupiłem Adidasy Duramo Luxury i nie mogę w nich chodzić, nie mówiąc o bieganiu.

Opublikowano
  • Autor

ja używam asics podstawowy model i jest :good: Biegam w nich od 2 lat średnio 20km w tyg

Opublikowano

A ja nabawilem sie jakiejs kontuzji.

Kolano mnie boli jak zaczynam nawet szybciej isc... :confused4:

Chyba musze do jakiegos lekarza sie wybrac.

Opublikowano
  • Autor

A ja nabawilem sie jakiejs kontuzji.

Kolano mnie boli jak zaczynam nawet szybciej isc... :confused4:

Chyba musze do jakiegos lekarza sie wybrac.

moze cos tylko delikatnie nie wskoczyło tam gdzi miało, będzie dobrze :good:

Opublikowano
  • Autor

http://www.endomondo.com/workouts/teYweToMkf0

10-szka ode mnie

kto coś dorzuci?

lajtowo pykałeś, bo czas troche duży ja dyche daje w 50 min, i cały czas próbuje zejsć poniżej

Opublikowano

pykałem na tyle na ile mnie stać na razie.

zadnym typem biegacza nie jestem

robie to dla fun-u, a jak forma bedzie rosła to bedzie fajnie

pozdrawiam biegaczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.