Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wigry to zwykly skladak,choc z biegiem czasu zmienilem w nim opony na wypas terenowki, to byla maszyna :thumbup: . Nie ma co porownywac do dzisiejszych gorali 27 biegowych, tam to niesety stale przelozenie bylo,choc zdarzaly sie tez takie przerzutki wewnatrz piasty. A same przerzutki/przelozenia niezle sie rozwinely kiedys bylo 10,potem 15 biegow a teraz jest ich mnostwo,choc tak naprawde wiekszosci nie wykorzystujemy.Sa tez oczywiscie rowery wyczynowe gdzie czasem w zaleznosci od specjalizacji ilosc przelozen jest ograniczona.A wracajac do biegania to obecnie biegam w najach trial brs 1000(nie takich jak wspomnialem, mialem jakies zwidy),w sumie bez rewelki,nie sa za twarde,stopa dobrze lezy,nie maja wiekszych uciskow przy dluzszym bieganiu, stopa sie "nie meczy", ogolnie jakos daja rade :wink4: .

Opublikowano

No ja w obecnym rowerze muszę na sezon wymienić kasetę i łańcuch.... 3,5tys km na obecnym napędzie zrobiłem i już do wymiany :thumbdown: a jakby nie było, te 400zł pójdzie ;) Kiedyś takich problemów raczej nie było :D

Bieganie jednak jest tańsze ;)

Opublikowano

Dzień dobry ;)

Biegam 1,5 roku.

Maraton Warszawski 3:30:01

Troszkę bez przygotowania bo tego dnia miałem mieć chrzciny siostrzeńca.

Teraz przygotowuje się do Biegu Rzeźnika

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chłopaki..szukam butów dla siebie..stopa raczej płaska..pronująca i to dość mocno..szukam czegoś dobrego do biegania - teren raczej kostka, asfalt.

Wybrałem sobie buty Asicsy Kayaba 18 ..dobry wybór czy iść w coś innego ? Waga 97kg..

ostatnio biegałem po kostce w butach trailowych salomona i mnie napindalają kolana ;(

Opublikowano

Też chyba zaczne biegać. 1,5 roku przerwy. Brak czasu.

Opublikowano

inov-8 roclite 315

Opublikowano
chłopaki..szukam butów dla siebie..stopa raczej płaska..pronująca i to dość mocno..szukam czegoś dobrego do biegania - teren raczej kostka, asfalt.

Wybrałem sobie buty Asicsy Kayaba 18 ..dobry wybór czy iść w coś innego ? Waga 97kg..

ostatnio biegałem po kostce w butach trailowych salomona i mnie napindalają kolana ;(

tez tyle ważyłem ponad 2,5 roku temu zanim zacząłem biegać a teraz 81-82 kg i trzyma sie tak juz bardzo długo :wink:
Opublikowano
  • Autor

Startuje ktoś jutro w maniackiej dziesiątce albo półmaratonie poznańskim 1.04 ????????Ja będe:) Sezon czas zacząć

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:11 ----------

chłopaki..szukam butów dla siebie..stopa raczej płaska..pronująca i to dość mocno..szukam czegoś dobrego do biegania - teren raczej kostka, asfalt.

Wybrałem sobie buty Asicsy Kayaba 18 ..dobry wybór czy iść w coś innego ? Waga 97kg..

ostatnio biegałem po kostce w butach trailowych salomona i mnie napindalają kolana ;(

Asicsy Kayano to dobra opcja

Opublikowano

Kayano odpadły..troche drogie i kiepsko jakoś się w nich czułem..kupiłem Brooksy GTS 11...nie czuć ich na nogach i nie czuć tego wzmocnienia dla pronujących..jutro rano biegam więc powiem co i jak i czy firma godna polecenia :)

Opublikowano
  • Autor

słyszałem że brooksy to klasyka gatunku :)

Ja teraz testuje nimbusy 13 i mam jeszcze adistary ride 4 jeszcze nieśmigane :)

Opublikowano

pierwszy bieg w nowych butach okazał się pobiciem rekordu..biegałem łącznie 3 razy na 5 km..pierwszy raz miałem czas 29min, drugi bieg trochę szybciej ale zarazem trochę wolniej bo z kolegą biegłem - 27min, i 3 raz w nowych butach zrobiłem biegnąc sam 22,29 :) przy 3 biegu i wadze 100kg bez żadnego przygotowania to chyba dobry czas :) a i w nowych butach zero problemów z kolanami co też mnie cieszy :)

Opublikowano
  • Autor

22,29 na 5km czy napewno bez przygotowania???? Ja tyle biegam po 2 latach

Opublikowano

nigdy nie biegałem..ale cały czas uprawiam jakieś sporty..jedyne co mam problem to z gardłem - nieprzyzwyczajone do takich biegów :) nie znam się jeszcze na technice ale starałem się biegać od sródstopia..szykuje się żeby zrobić 5km w 20min..wtedy będę super zadowolony :) chciałbym podobny wynik utrzymać na 10 km ale raczej niemożliwe..

Opublikowano
  • Autor

bieganie od śródstopia to jest już wyższa szkoła jazdy :). Ja sie czaje na 5km w 19 min, 10km w 39 a połówke w 1:35:00 i będzie pięknie

Opublikowano

dzisiaj kumpel u mnie był i on biegnie właśnie 1:35 i to już jest dobry wynik :)

---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

a u mnie jest taki problem że ja 10km bym nie przebiegł :P

Opublikowano
  • Autor

ja dyszke robie w 46,00 a połówke w 1:46,50. W tym roku chce pobić te zyciówki, za 2 tyg półmaraton w Poznaniu, zobaczy,y )

Opublikowano

biegalem kiedys mks truso elblag az dostalem kontuzji przed ms polski 4x100 mlodziezowych (rozwalilem kolano miesien zepkowo-udowy czyt. blokada w kolanko, nie zycze nikomu :/ ) i tak jak wazylem ok 70kg teraz 90 :decayed:

9 medali za biegi najlepszy zloto w sztafecie 4x100 miedzywojewodzkie, wlasnie wtedy rozwalilem kolano :decayed:

bylem w 3gim czas na sete najlepszy 11.05, szalu nie robi ale zaczynalem z 13s :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jutro Gp Poznania 5km chciałbym zejść poniżej 22

Opublikowano

to powodzenia :) prosta czy jakieś podbiegi i zbiegi ?

Opublikowano
  • Autor

dzięki,przełaj - jezioro Rusałka na około, kilka podbiegów jeden nawet ostry, dam znać jak mi poszło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.