Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

No wigry to zwykly skladak,choc z biegiem czasu zmienilem w nim opony na wypas terenowki, to byla maszyna :thumbup: . Nie ma co porownywac do dzisiejszych gorali 27 biegowych, tam to niesety stale przelozenie bylo,choc zdarzaly sie tez takie przerzutki wewnatrz piasty. A same przerzutki/przelozenia niezle sie rozwinely kiedys bylo 10,potem 15 biegow a teraz jest ich mnostwo,choc tak naprawde wiekszosci nie wykorzystujemy.Sa tez oczywiscie rowery wyczynowe gdzie czasem w zaleznosci od specjalizacji ilosc przelozen jest ograniczona.A wracajac do biegania to obecnie biegam w najach trial brs 1000(nie takich jak wspomnialem, mialem jakies zwidy),w sumie bez rewelki,nie sa za twarde,stopa dobrze lezy,nie maja wiekszych uciskow przy dluzszym bieganiu, stopa sie "nie meczy", ogolnie jakos daja rade :wink4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w obecnym rowerze muszę na sezon wymienić kasetę i łańcuch.... 3,5tys km na obecnym napędzie zrobiłem i już do wymiany :thumbdown: a jakby nie było, te 400zł pójdzie ;) Kiedyś takich problemów raczej nie było :D

Bieganie jednak jest tańsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;)

Biegam 1,5 roku.

Maraton Warszawski 3:30:01

Troszkę bez przygotowania bo tego dnia miałem mieć chrzciny siostrzeńca.

Teraz przygotowuje się do Biegu Rzeźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki..szukam butów dla siebie..stopa raczej płaska..pronująca i to dość mocno..szukam czegoś dobrego do biegania - teren raczej kostka, asfalt.

Wybrałem sobie buty Asicsy Kayaba 18 ..dobry wybór czy iść w coś innego ? Waga 97kg..

ostatnio biegałem po kostce w butach trailowych salomona i mnie napindalają kolana ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki..szukam butów dla siebie..stopa raczej płaska..pronująca i to dość mocno..szukam czegoś dobrego do biegania - teren raczej kostka, asfalt.

Wybrałem sobie buty Asicsy Kayaba 18 ..dobry wybór czy iść w coś innego ? Waga 97kg..

ostatnio biegałem po kostce w butach trailowych salomona i mnie napindalają kolana ;(

tez tyle ważyłem ponad 2,5 roku temu zanim zacząłem biegać a teraz 81-82 kg i trzyma sie tak juz bardzo długo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startuje ktoś jutro w maniackiej dziesiątce albo półmaratonie poznańskim 1.04 ????????Ja będe:) Sezon czas zacząć

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:11 ----------

chłopaki..szukam butów dla siebie..stopa raczej płaska..pronująca i to dość mocno..szukam czegoś dobrego do biegania - teren raczej kostka, asfalt.

Wybrałem sobie buty Asicsy Kayaba 18 ..dobry wybór czy iść w coś innego ? Waga 97kg..

ostatnio biegałem po kostce w butach trailowych salomona i mnie napindalają kolana ;(

Asicsy Kayano to dobra opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kayano odpadły..troche drogie i kiepsko jakoś się w nich czułem..kupiłem Brooksy GTS 11...nie czuć ich na nogach i nie czuć tego wzmocnienia dla pronujących..jutro rano biegam więc powiem co i jak i czy firma godna polecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że brooksy to klasyka gatunku :)

Ja teraz testuje nimbusy 13 i mam jeszcze adistary ride 4 jeszcze nieśmigane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy bieg w nowych butach okazał się pobiciem rekordu..biegałem łącznie 3 razy na 5 km..pierwszy raz miałem czas 29min, drugi bieg trochę szybciej ale zarazem trochę wolniej bo z kolegą biegłem - 27min, i 3 raz w nowych butach zrobiłem biegnąc sam 22,29 :) przy 3 biegu i wadze 100kg bez żadnego przygotowania to chyba dobry czas :) a i w nowych butach zero problemów z kolanami co też mnie cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22,29 na 5km czy napewno bez przygotowania???? Ja tyle biegam po 2 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie biegałem..ale cały czas uprawiam jakieś sporty..jedyne co mam problem to z gardłem - nieprzyzwyczajone do takich biegów :) nie znam się jeszcze na technice ale starałem się biegać od sródstopia..szykuje się żeby zrobić 5km w 20min..wtedy będę super zadowolony :) chciałbym podobny wynik utrzymać na 10 km ale raczej niemożliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieganie od śródstopia to jest już wyższa szkoła jazdy :). Ja sie czaje na 5km w 19 min, 10km w 39 a połówke w 1:35:00 i będzie pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kumpel u mnie był i on biegnie właśnie 1:35 i to już jest dobry wynik :)

---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

a u mnie jest taki problem że ja 10km bym nie przebiegł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dyszke robie w 46,00 a połówke w 1:46,50. W tym roku chce pobić te zyciówki, za 2 tyg półmaraton w Poznaniu, zobaczy,y )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biegalem kiedys mks truso elblag az dostalem kontuzji przed ms polski 4x100 mlodziezowych (rozwalilem kolano miesien zepkowo-udowy czyt. blokada w kolanko, nie zycze nikomu :/ ) i tak jak wazylem ok 70kg teraz 90 :decayed:

9 medali za biegi najlepszy zloto w sztafecie 4x100 miedzywojewodzkie, wlasnie wtedy rozwalilem kolano :decayed:

bylem w 3gim czas na sete najlepszy 11.05, szalu nie robi ale zaczynalem z 13s :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powodzenia :) prosta czy jakieś podbiegi i zbiegi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,przełaj - jezioro Rusałka na około, kilka podbiegów jeden nawet ostry, dam znać jak mi poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...