Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki,przełaj - jezioro Rusałka na około, kilka podbiegów jeden nawet ostry, dam znać jak mi poszło

biegało się rewelacyjnie, średnia 4:19 na km a czas to 21:42 na 5km - moja życiówka :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś biegał dzisiaj w maratonie Warszawskim?

U mnie z firmy chyba z 8 osob startowało.

Ciekawe jak poszło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumy. Zwiedzanie stadionu, a raczej parkingu pod stadionem. Tak o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,przełaj - jezioro Rusałka na około, kilka podbiegów jeden nawet ostry, dam znać jak mi poszło

biegało się rewelacyjnie, średnia 4:19 na km a czas to 21:42 na 5km - moja życiówka :))))

no to ładny wynik...niedługo sam będę biegł na 5 km zobaczymy jaki wynik będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) pochwal się później swoim wynikiem.

W niedziele święto w Poznaniu, półmaraton ide na życiówke ponizej 1:46:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładny wynik...niedługo sam będę biegł na 5 km zobaczymy jaki wynik będzie :D

Hmm, tak na 5 do 12 km sam bym się z ciekawości teraz sprawdził, do maratonu to już szczerze mi się przygotowywać nie chce, ale jakiś krótszy dystans czemu nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisujcie sie do Endomondo

jestem na garminconnect i troche na trzymajtempo, trzeciego raczej nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na endomondo mozna rywalizowac

to sie wszystko samo robi, tylko podlaczas zegarek po usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na zawodach na 10km życiówka - 44:23, w końcu czuje, że mnie puszcza zastój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez treningu:

5km kostytucja 3 maja - 21:59

5km go run - 21:32

5 km irena samsung run - 20:46 2 godziny przed ireną bigegłem po schodach na 38 piętro na zawodach..czas 5:33

jedynym treningiem były te biegi...

waga 100kg - 188

Plany najbliższe:

warsaw track na bieżni - 1km - sprawdzenie czasu - ale mam zakwasy po schodach a bieg już jutro.

mistrzostwa polski na 5km w biegu ursynowa 2 czerwca

bieg marszałka sulejówka tutaj pobiegnę 3 lub 10 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

[/color]

bez treningu:

5km kostytucja 3 maja - 21:59

5km go run - 21:32

5 km irena samsung run - 20:46 2 godziny przed ireną bigegłem po schodach na 38 piętro na zawodach..czas 5:33

jedynym treningiem były te biegi...

waga 100kg - 188

Plany najbliższe:

warsaw track na bieżni - 1km - sprawdzenie czasu - ale mam zakwasy po schodach a bieg już jutro.

mistrzostwa polski na 5km w biegu ursynowa 2 czerwca

bieg marszałka sulejówka tutaj pobiegnę 3 lub 10 km.

trenowałeś coś innego kiedys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...

dzisiaj biegałem na warsaw track cup i z zakwasami po biegu po schodach tak od tak sobie pobiegłem na 1km - zrobiłem 3:22. wkurzyłem się bo za późno zabrałem się na szybszy bieg..mogłem z 15 sekund urwać..tętno max było 175. :( no nic dopiero zaczynam biegać i uczę się co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zlapalem zajawkę na bieganie poranne - typowy rozruch przed śniadaniem - na chwile obecną nie biegam "na maxa", bo popołudniu mam jeszcze treningi siłowe, po których czasami chodzę na bieżni pod górę ~45 min- w związku z tym, staram się biegać codziennie w tempie 4:30/km - bieganie poprzedzam szybkim spacerem. Docelowo chciałbym zejść do tempa ~4min/km bez większego ciśnienia

od zeszłego piątku testowalem androidowe programy i z pośród

miChoch

Runtastic

endomondo

ten ostatni przypadł mi najbardziej do gustu (ma też najdokładniejsze wskazania GPS i komunikuje głosowo każdy kolejny kilometr - czas ogólny i ostatni kilometr)

na chwile obecną mam 2 biegi na endomondo za sobą, obydwa po 4km - wcześniej spaceruje na tętnie ~ 135 na stadion - chyba też zacznę to "liczyć"

Endomondo | Community based on free GPS tracking of sports

chwalić się linkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:02 na 1km poprawiłem trochę czas..myślę że z 5 sekund do czasu pudziana w tydzień ogarne :) może nawet lepiej bo mocno się nie zmęczyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zlapalem zajawkę na bieganie poranne - typowy rozruch przed śniadaniem - na chwile obecną nie biegam "na maxa", bo popołudniu mam jeszcze treningi siłowe, po których czasami chodzę na bieżni pod górę ~45 min- w związku z tym, staram się biegać codziennie w tempie 4:30/km - bieganie poprzedzam szybkim spacerem. Docelowo chciałbym zejść do tempa ~4min/km bez większego ciśnienia

od zeszłego piątku testowalem androidowe programy i z pośród

miChoch

Runtastic

endomondo

ten ostatni przypadł mi najbardziej do gustu (ma też najdokładniejsze wskazania GPS i komunikuje głosowo każdy kolejny kilometr - czas ogólny i ostatni kilometr)

na chwile obecną mam 2 biegi na endomondo za sobą, obydwa po 4km - wcześniej spaceruje na tętnie ~ 135 na stadion - chyba też zacznę to "liczyć"

Endomondo | Community based on free GPS tracking of sports

chwalić się linkami ;)

Sprawdź jeszcze navime (navime.pl). Polska produkcja, w porównaniu z endomondo o wiele dokładniejsze wskazania GPSa, bez problemu można też treningi z navime przerzucać do endomondo (sam tak robie ). Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiag bieg ursynowa 5 km - jakos ciezko mi biegalo..czas 20:12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...