Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Biegam od tygodnia (:kox:). Zacząłem od planu 10tygodniowego z bieganie.pl. Od 5 lat nie miałem bliższego kontaktu ze sportem. Ogólnie cel mam taki żeby zrzucić trochę z wagi(~5-6kg) i z brzucha. Biegam z endomondo ale zastanawiam się nad pulsometrem z pasem na klatę. Ktoś używa takiego ustrojstwa?

P.S.

Nie stosuję ścisłej diety ale nie jem słodyczy, cukru i śmieciowego jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pulsometr byl w Lidlu za 59zl ale jakos nie mam weny zeby go zalozyc:grin:

Ja moze wybiore sie na pol maraton gryfa w szczecienie 23 sierpnia.

Tylko, ze wogole sie nie przogotowuje:polew:

Biegam przewaznie raz w tygodniu ale 15 km przebiegne z marszu wiec te 6 najwyzej dojde :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już tego nie ma:whistling:

15km..:slina:

Ale nedzny czas ok 1h37 :kwasny:

Ale ja nigdy szybko nie lubilem biegac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już tego nie ma:whistling:

15km..:slina:

Ale nedzny czas ok 1h37 :kwasny:

Ale ja nigdy szybko nie lubilem biegac:decayed:

Ja obecnie więcej niż kilka minut nie przebiegnę.. :facepalm::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Forma szybko rośnie:wink:

A jak szybko puchniesz biegając to dalej po prostu rób szybki spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 166km z Krakowa do Częstochowy...Dwie doby spanie 15 minut i 1 godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bieg powstania 5km z czasem 19:45

Adaś piekny czas.

Dla mnie nie osiągalny.

Nie lubie szybko biegać:grin:

Startowales w pol maratonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z was używa jakiś usztywniaczy na kolana, parę lat temu miałem mały wypadek z kolanem i teraz jak dłużej biegam (w szczególe po chodnikach) to zaczyna się odzywać ból w kolanie do tego stopnia że kuleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z was używa jakiś usztywniaczy na kolana, parę lat temu miałem mały wypadek z kolanem i teraz jak dłużej biegam (w szczególe po chodnikach) to zaczyna się odzywać ból w kolanie do tego stopnia że kuleję.

zrób sobie pomiar stopy i kup odpowiednie buty do biegania pod Ciebie a nie ogólnie do biegania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z was używa jakiś usztywniaczy na kolana, parę lat temu miałem mały wypadek z kolanem i teraz jak dłużej biegam (w szczególe po chodnikach) to zaczyna się odzywać ból w kolanie do tego stopnia że kuleję.

zrób sobie pomiar stopy i kup odpowiednie buty do biegania pod Ciebie a nie ogólnie do biegania..

Jak biegałem w wojsku w trampkach po asfalcie,to puchły mi kostki i strasznie bolały piszczele. Poszedłem do lekarza i pozwolił na zaprawie używać prywatnych adidasów i mogłem biegać na trawie. Kiedy zrzuciłem ze 105 poniżej 90kg,już nie było żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem sobie nike dart 9, zobaczymy jak będzie w nich. Adamooo na moje bieganie, kupno butów pod odlew stopy to troszkę przesada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o buty na odlew..teraz wchodzisz na bieżnię gdzie kamera nagrywa jak Ci się układa stopa podczas biegu..pronująca, snupująca czy neutralna..potem dobierasz buty pod swoją wade, wkładasz je na siebie i znowu na bieżnię i znowu bieganko i nagrywanie..patrzysz się czy w tych butach masz poprawne ustawienie stopy do biodra..dodatkowo dobierasz model butów do wagi ciała..im większa tym buty z większą amoryzacją..dodatkowo do jakiego terenu..tyle ot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o buty na odlew..teraz wchodzisz na bieżnię gdzie kamera nagrywa jak Ci się układa stopa podczas biegu..pronująca, snupująca czy neutralna..potem dobierasz buty pod swoją wade, wkładasz je na siebie i znowu na bieżnię i znowu bieganko i nagrywanie..patrzysz się czy w tych butach masz poprawne ustawienie stopy do biodra..dodatkowo dobierasz model butów do wagi ciała..im większa tym buty z większą amoryzacją..dodatkowo do jakiego terenu..tyle ot...

dokładnie tak jak mówisz, można jeszcze w decathlonie np zbadać sobie rodzaj stopy, mają tam specjalną do tego "buto kamizelkę", mozesz też sprawdzić samemu na przykładzie starych butów i ocenić po miejscu gdzie mają najbardziej starty bieżnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie nowe buty :) M1260RB2..wczoraj biegłem dyszkę i nawet fajnie się w nich biega..ale brooksy są jednak lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie nowe buty :) M1260RB2..wczoraj biegłem dyszkę i nawet fajnie się w nich biega..ale brooksy są jednak lepsze...

niezłe, nb ani broksów nie miałem jeszcze, aktualnie kacę nimbusy 13 i adistary ride 4 i smiałeo mogę polecić, asicsy są lepsze w teren bo szersza podeszwa, ale ogólnie te i te 1 klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...