Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak tam Panowie, kiedy macie jakieś zawody???

Ja startuje w półmaratonie Poznańskim 7.04.2013

Może w śniegu :)

ja za miesiąc maraton:slina:

Co to znaczy wychwytywać?

o ile ja wcześniej zrozumiałem-ustawiasz na interwałowy trening i sam włącza cykl podczas biegu, ale u mnie tak sie nie dało-trzeba było przerwać bieg i ręcznie to uruchomic a i to działało, jak chciało...

Opublikowano
  • Autor

ja w garminie ustawiam sobie poprostu trening albo wgrywam i sam mi mówi czy wolniej czy szybciej, Sory panowie, ale te całe telefonowe aplikacje są takie sobie

Opublikowano
ja w garminie ustawiam sobie poprostu trening albo wgrywam i sam mi mówi czy wolniej czy szybciej, Sory panowie, ale te całe telefonowe aplikacje są takie sobie

no to tylko telefon:wink:

Opublikowano
  • Autor

siema Panowie, jaki plan treningowy macie na interwały co ile i jakie długie. Czy czujecie po nich większego pałera???

Opublikowano

ja interwały robiłem różne-szybko-wolno, ale takie same odległości, np na pętli-połowa szybko, połowa trucht- powera nie czułem, ale nauczyłem sie odpoczywać w truchcie, np po podbiegu pod górke:wink:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

najbardziej lubię interwały na rowerku stacjonarnym, bo jest identyczny wysiłek za każdym powtórzeniem:wink:

Opublikowano
  • Autor

no to Panowie, półmaraton poznański już jutro, start o 9

Opublikowano

jutro tez 40 maraton w debnie:wink:

Opublikowano
  • Autor

to powidzenia

Opublikowano

a ja dziś dostałem numer z chipem:wink:

Opublikowano

Karol dzisiaj w poznaniu zrobił 1:34 z hakiem

Opublikowano
Karol dzisiaj w poznaniu zrobił 1:34 z hakiem

no to poważny rezultat :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
Karol dzisiaj w poznaniu zrobił 1:34 z hakiem

no to poważny rezultat :thumbup:

dobry wynik

Ja mam 1:43:30, ale zepsułem ost 2km, było by lepiej

Opublikowano

ja wczoraj zrobiłem 31km w 3,25, coś tam, więc teoretycznie w Maratonie myślę, że zamknę się w 4,30...ale i tak wszystko wyjdzie podczas biegu:wink4:

Opublikowano

byłem w debnie...

Opublikowano
byłem w debnie...

2.08 taki czas?

Opublikowano

Pany biegacie z tym endomondo ?? bo mi sie ostatnio bardzo długo łaczy :thumbdown: Wczesniej to tak z 5 min i połaczony a teraz to z 20 min :kwasny:

Opublikowano
Pany biegacie z tym endomondo ?? bo mi sie ostatnio bardzo długo łaczy :thumbdown: Wczesniej to tak z 5 min i połaczony a teraz to z 20 min :kwasny:

no ja cały czas biegam-raz tak miałem-po wyłączeniu i włączeniu tel sygnał szybko wraócił:wink:

Opublikowano
byłem w debnie...

2.08 taki czas?

Zrobiłem trening do Warszawy. Biegnę Orlen, zszedłem po 27km.

3 kumpli biegło, ja robiłem za kierowcę ;-)

Opublikowano

kontuzja?

Opublikowano

nie nie taki był plan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.