Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oookej, byłem dzisiaj po długiej przerwie ruszyć dupe :P 5km zrobiłem i nawet dobrze się czułem więc nie ma tragedii :) Byle teraz częściej.

Działa u was endomondo OK? Bo mi po niecałych 4k się wyłączyło..

Opublikowano

Jak to wyłączyło?

Opublikowano

No biegne i mowie hmm chyba juz powinno powiedziec 4km.... patrze na telefon a tu zresetowalo caly workout.. :kwasny:

Opublikowano

AAAAAAAA

Norma, dlatego nie biegam z telefonem

Opublikowano

a mam zegarek do biegania tylko nie byl naladowany wiec mowie wezme ten shit :decayed:

Opublikowano
  • Autor

endo i telefon to shit, nie można być do końca pewnym wyników

Opublikowano

Niedawno biegłem z koleżanką w biegu na 10 i mi endo na Noki N8 pokazało dokładnie 10,a jej na LG 12.8,także chyba wszystko zależy od gps telefonu

Opublikowano

Czekaj pokazało jej LG czy jej G? Fajna ta koleżanka? Fotki poprosimy na ogólny ;-)

Opublikowano

Zawartość chwilowo niedostępna :)

Opublikowano

Masz:decayed:

image.jpg

Opublikowano

Wpadne tam do trojmiasta z wami pobiegacc :decayed::decayed:

Opublikowano

najs ;)

Opublikowano
  • Autor

korzeń, a Ty robisz jakieś roztrenowanie??? jak to u Ciebie wygląda??

Opublikowano

wychodzę co 2 dni, raz byłem na siłowni, po 100 wykrokach dwa dni nie mogłem chodzić, tęskni mi się za siłką

w przyszłym tygodniu pójdę pierwszy raz w życiu na cross fit. jak mi się spodoba to zostaje....

grudzień będzie takie lelum polelum, od stycznia biorę jakiś plan na 3h i w warszawie na orlenie robię 2:59 ;-)

Opublikowano
  • Autor
wychodzę co 2 dni, raz byłem na siłowni, po 100 wykrokach dwa dni nie mogłem chodzić, tęskni mi się za siłką

w przyszłym tygodniu pójdę pierwszy raz w życiu na cross fit. jak mi się spodoba to zostaje....

grudzień będzie takie lelum polelum, od stycznia biorę jakiś plan na 3h i w warszawie na orlenie robię 2:59 ;-)

poniżej 3, szacun

Ja grudzień też daje lelum polelum.

Os stycznia daje pełną opcje i szykuje się na połówke poniżej 1:40, maraton chciałbym 3:45, a w międzyczasie triathlony 1/4 i 1/2 IM

Opublikowano

a ja gdzieś nadwyrężyłem kostkę i mam "przymusowe" wolne, ale od piątku powracam do treningów :wink4:

mam plan na majowy maraton i według testu Coopera-przy mojej obecnej kondycji-powinienem ukończyć maraton w 3,32... http://www.endomondo.com/training/plan/6889598

ciekawe ile w tym prawdy-na pewno się okaże na maratonie, a 4 maja mam zniżkę 25% na połówkę, którą chciałbym zrobić w mniej niż 1.45, a i tak wszystko wyjdzie, jak zawsze...:grin:

wie ktoś jak przrzucać pliki TCX z endo do zegarka?

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

a Zuza, to ma takie małe piersi, czy takie duże, że musiała czymś je obwiązać, żeby nie "latały":wink4:

Opublikowano
  • Autor

testy obliczeniowe, jeżeli nie masz długich dystansów na koncie mają się nijak do maratonu. Do zrobienia maratonu w przypuszczalnym prawdopodobnym czasie potrzebna jest historia biegowa na długich dystansach, bo po 30km, jest załamanie planu :)

Opublikowano

Zbyszek- ja to rozumiem i się nie podniecam :wink4: ale do obliczeń biorą wyniki z biegów pow 10km, po każdym teście Coopera- plan jest modyfikowany, adekwatny do kondycji

Opublikowano
  • Autor
Zbyszek- ja to rozumiem i się nie podniecam :wink4: ale do obliczeń biorą wyniki z biegów pow 10km, po każdym teście Coopera- plan jest modyfikowany, adekwatny do kondycji

na moim przyp[adku, na maratonie wyliczyło mi 3:30, zrobiłem go w 3:54

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.