Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Kali - miałeś może okazję mieć je na nodze? Podjadę dzisiaj do martes'a i obczaję na żywo, bo na necie to bym nie kupił - mają chyba w stacjonarnych sklepach te same promocje, co i na stronie internetowej. W razie co zostaną na ćwiczenia na siłowni i kij, a do biegania kupi się coś lepszego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam właśnie takie i są w porządku , mi odpowiadają, podjedź do sklepu, przejdź się lub pobiegaj w sklepie i zobaczysz czy Ci odpowiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuć 100zł i kup sobie odrazu coś taniego z lepszej półki, ja na początku biegałem w asicsach za 150zł i dawały rade 2 lata. Aktualnie smigam w asicsach nimbusach 13 i 15, mam tez adidasy ride 4 ale nie lubie ich. Ja bym nie inwestował w budżetowe papcie za 80zł, bo to wszytsko ma przełożenie.

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

wczoraj 10km interwał w środku 15 setek (100m na 100m) w 46 min łącznie, nie powiem skaciłem się troche, ale mógłbym szybciej :)

Dzisiaj basen

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

c**j z rozciąganiem ;)

:))

bez rozciągania ani rusz szefie, nie wierze że się nie rozciągasz z takimi czasami i doświadczeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biegam teraz w takich i jestem zadowolony

Nike Air Pegasus 30 Mężczyźni Buty do biegania - SportsDirect.com

w takich biegałem swój pierwszy maraton i fhooj kilometrów nimi napykałem:wink:

Nike Air Icarus Plus Mezczyzni Buty do biegania - SportsDirect.com

w tych też sporo km najebałem

Nike Dual Fusion Breathe Mężczyźni Buty do biegania - SportsDirect.com

wszystkie trzy polecam tak samo:wink: ciuchy- ja preferuję obcisłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuć 100zł i kup sobie odrazu coś taniego z lepszej półki, ja na początku biegałem w asicsach za 150zł i dawały rade 2 lata. Aktualnie smigam w asicsach nimbusach 13 i 15, mam tez adidasy ride 4 ale nie lubie ich. Ja bym nie inwestował w budżetowe papcie za 80zł, bo to wszytsko ma przełożenie.

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

wczoraj 10km interwał w środku 15 setek (100m na 100m) w 46 min łącznie, nie powiem skaciłem się troche, ale mógłbym szybciej :)

Dzisiaj basen

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

c**j z rozciąganiem ;)

:))

bez rozciągania ani rusz szefie, nie wierze że się nie rozciągasz z takimi czasami i doświadczeniem :)

No i o takie odpowiedzi mi Panowie chodzi ;) Bede wdzieczny, jesli rzucisz okiem na link, ktory zalaczylem-jest tam kilka ciekawych trzewikow, a dolozenie 100pln aby noga dobrze pracowala nie stanowi problemu ;)

Nie szukam najtanszych, ale przede wszystkim wygodnych, dlatego podeszly mi Nike Dart 10.

Byc moze jest cos lepszego w podobnej cenie do okolo 250pln na stope neutralna, twarde nawierzchnie i max 75 kg wagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz do dekatlona (polecam) lub intersportu, polecam ten pierwszy, zrób sobie test stopy, tzn czy jesteś pronatorem supinatorem czy natural (oni mają taką maszynkę do badania stopy) Papcie muszą być troszeczkę większe tzn o pół nr niż normalnie nosisz, zresztą obługa Ci doradzi

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

weź dwa trzy modele i obczaj w których lepiej

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

dołożysz tochę i ni bedziesz załował, bo pomyśl jak sie wkręcisz, to za pól roku bedziesz papci szukał znowu, a tak bedziesz już miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W decathlonie właśnie mierzyłem, bo mam obok domu :wink:

Najlepiej, to jak pisałem noga mi się układała w Dart'ach 10 od NIKE (~200PLN):

Buty do biegania męskie DART 10 AA NIKE - Buty do biegania meskie Bieganie,...

Zakładałem jeszcze jakieś adidasy:

FURANO QUEST SZARO-NIEBIESKIE ADIDAS - Buty do biegania meskie Bieganie, Lekkoatletyka,...

kalenji eliofeet:

Buty ELIOFEET męskie szare KALENJI - Buty do biegania meskie Bieganie, Lekkoatletyka,...

i assics'y:

GEL BLACKHAWK BIAŁO-ZIELONE ASICS - Buty do biegania meskie Bieganie, Lekkoatletyka,...

, ale wszystkie były zdecydowanie mniej wygodne podczas kliku-krokowego spaceru po sklepie. Stopę jak wspomniałem mam neutralną, z lekką supinacją - przynajmniej tak wynika ze ścierania zewnętrznych części obcasa w półbutach :decayed:

Niestety nie trafiłem na obsługę, która miała by pojęcie, stąd moje pytania do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że się nie rozlecą po pierwszym fruwaniu?:decayed: Sprawiają wrażenie solidnych, mam nadzieję, że siatka przeżyje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biegam z NIKE już sporo, przekonała mnie marka, jeśli będziesz używał tylko do biegania-nie rozlecą się, bo są skonstruowane do biegania, czyli do ruchów w przód, jeśli zaczniesz ich używać do grania w tenisa, czy piłki nożnej-na pewno skończą żywot szybciej:wink: mi Ikarusy wystarczyły na jakieś 800km, potem zużycie podeszwy było już dosyć widoczne i wyczuwalne, wciąż je mam, ale nie biegam w nich-chodzę z psami:wink4:

dual fusion- to samo-podeszwa, ale na zewnątrz-nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pomierzyłem troszkę par, pobiegałem po sklepie i zmniejszyłem krąg poszukiwań obuwia do biegania do następujących modeli:

1. NIKE DART 10 - niedrogie i bardzo wygodnie leżą na nodze:

:: Buty Nike DART 10 (580525-005) :: Sportowy Sklep

2. NIKE DUAL FUSION RUN 2 - bogatsza wersja Nr.1, równie wygodne i solidne:

:: Buty Nike DUAL FUSION RUN 2 SHIELD (616585-300) :: Sportowy Sklep

3. ADIDAS CUSHION 22:

:: Buty Adidas Response Cushion 22 (G97302) :: Sportowy Sklep

Ogólnie okazało się (przypomniało się), że produkty z tegoż sklepu mam również na miejscu i mogę spokojnie zmierzyć :wink:

Buty do biegania

więc bardzo proszę o podpowiedzi.

Dodatkowo - czy w takich j/w butach można bez obaw zasuwać w zimne dni (- temp., ale bez śniegu i ciapy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domino -A Ty nie dostajesz od nich jakiejś solidnej kasiory za reklamę?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domino -A Ty nie dostajesz od nich jakiejś solidnej kasiory za reklamę?:naughty:

:whistling::whistling::whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a buty brooksa, sucony, asicsa czy mizuno?

to jest dla mnie klasa obuwia do biegania, niekoniecznie nike czy adidas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brooksy przeważnie używane do startów-najlżejsze jakie widziałem, ale może widziałem jeszcze mało :grin::wink:

asics- klasa sama w sobie- spory wybór, reszta- znam, ale nie miałem do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie mi tu chopy - trampki z daichmann'a zapodam i będzie malyna do biegania :))

Jutro mam luźniejszy nieco dzień to podskoczę obmierzyć kilka par.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...