Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakbym walnął maraton w czasie z trójką z przodu-byłbym happy :wink:

Opublikowano

a Zuza, to ma takie małe piersi, czy takie duże, że musiała czymś je obwiązać, żeby nie "latały":wink4:

moze w BT będziesz miał okazje ocenić:wink:

Opublikowano
:wink::decayed:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

biegacie?????

Opublikowano

nałóg na maxa

Opublikowano
biegacie?????

no pewnie :grin:

Opublikowano
  • Autor
nałóg na maxa

ja chwilowo mam przymusową przerwe 3 tyg, jak widze biegacza, to mu zazdroszcze treningu.

Od stycznia zaczynam ostro

Opublikowano

coś się stało?

Opublikowano
  • Autor
coś się stało?

mam chwilowo dwie roboty,

Opublikowano

a ja wczoraj z bolącym gardłem i po wizycie u dentysty...do tego wiatr i deszcz, z temp ok 3-4 stopni :facepalm: już wolałbym -5...

Opublikowano

pany mam nokie e52 macie w prędkości min/km czy km/h ?? bo ja mam min/km i za uja nie moge tego zmienic :kwasny:

czy jak macie ta bielizne termo to czy czasem nie macie sutów obtartych :decayed: i czy macie na to jakis sposób :naughty::whistling:

Opublikowano

Dzisiaj o 20 na canal+ family jest za***isty dokument o twórcy maratonu nowojorskiego,polecam,oglądałem 2x

Opublikowano
  • Autor
pany mam nokie e52 macie w prędkości min/km czy km/h ?? bo ja mam min/km i za uja nie moge tego zmienic :kwasny:

czy jak macie ta bielizne termo to czy czasem nie macie sutów obtartych :decayed: i czy macie na to jakis sposób :naughty::whistling:

biegaj z licznikiem min na km, bo tak sie biega:)

co do sutów, to plastry

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Dzisiaj o 20 na canal+ family jest za***isty dokument o twórcy maratonu nowojorskiego,polecam,oglądałem 2x

dzięki za info, ale za późno odczytałem

Opublikowano

Pewnie bedą powtarzać,mega dobry dokument,mega za***isty gość,obejrzałem 3 raz i...

...idę pobiegac:wink:

Opublikowano

a jaki tytuł?

Opublikowano
pany mam nokie e52 macie w prędkości min/km czy km/h ?? bo ja mam min/km i za uja nie moge tego zmienic :kwasny:

czy jak macie ta bielizne termo to czy czasem nie macie sutów obtartych :decayed: i czy macie na to jakis sposób :naughty::whistling:

biegaj z licznikiem min na km, bo tak sie biega:)

co do sutów, to plastry

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Dzisiaj o 20 na canal+ family jest za***isty dokument o twórcy maratonu nowojorskiego,polecam,oglądałem 2x

dzięki za info, ale za późno odczytałem

nigdy podczas zwykłych treningów nie miałem problemów z takim otarciem, może raz .. jak się mocno oblałem przy piciu

może za ciepło się ubierasz , za mocno pocisz i dlatego masz ten problem

no i plastry bez opatrunku .. i później boli jak zrywasz ;)

Opublikowano

a jakiej koszulki do biegania używasz?

mam pytanie dotyczące biegania w śniegu i na śliskiej nawierzchni, co nie powinno być teraz nowością-co myślicie o butach do traila, sprawdzają się, jeśli tak, to co polecacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.