Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A3 AGR-nie chce odpalić


GregorX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem Audi A3 1.9 TDi nie chce odpalić, stało to się z dnia na dzień,po prostu rano nie zapalił, wcześniej nie było żadnych niepokojących objawów. Rozrusznik kręci, ale za cholerę nie chce zagadać ;( odkręciłem rurke przy wtryskiwaczu paliwo leci. Podłączyłem VAGa, statyczny kąt wtrysku 38, podczas kręcenia cały czas wynosi tyle, ani nie drgnie... czy mozna za pomocą VAGa znaleść przyczynę ?? szukałem nieszczelności w układzie paliwowym, ale żadnych wycieków nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moze pompa Ci sie zapowietrzyla? ;][br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 00:48_________________________________________________albo nie bylo porpozycji ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie klapa gasząca przymknięta a paliwo z przewodu wysokiego ciśnienia ma tryskać a nie lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie klapa gasząca przymknięta a paliwo z przewodu wysokiego ciśnienia ma tryskać a nie lecieć.

No właśnie tryska. Jak sprawdzić tą klapę gaszącą paliwo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[iNNE] A3 AGR-nie chce odpalić

Sorry nie doczytalem dokladnie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy...moze to samo co u mnie - przekźnik świec żarowych... kontrolka świec zapala sie i po chwili gaśnie i nic wiecej nie mrugnie..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo będę w domu to posprawdzam Wasze przypuszczenia i dam znac czy pacjent żyje :>[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 16:31_________________________________________________Podłączyłem VAGa, czujnik prędkości działa poprawnie.

Wyskoczył mi taki błąd:

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

skasowałem go,po przekręceniu kontrolka immo znika ale dalej nie pali :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Może trzeba zrobić jeszcze jakąś dodatkowo operacje, aby odblokować silnik??[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 19:18_________________________________________________Ten temat chyba zamknięty, a ja się zagłębiam tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.300

Immobilizer :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...