Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)


?uki1984

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie przed chwilą zrobiłem i pewnie chcielibyście żebym je wrzucił:grin:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Na podgrzanie atmosfery :grin:

German Style x2 Car&German Shepherd

pdju.jpg

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

vi8s.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::slina::slina:

Rasowa B6, czemu dopiero teraz wpadłem na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lcg1.jpg

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

ft2x.jpg

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

9hfx.jpg

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

6c0l.jpg

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

fb2c.jpg

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

gr4f.jpg

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

lr92.jpg

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

90kl.jpg

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

tpsm.jpg

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

gbi7.jpg

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

nbpz.jpg

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

xd4o.jpg

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

No i to tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka piekna. Czarny sedan to jest to :D

Ogarnales juz to immo? Bo ja szukalem kalkulatorow i kurde nic nie znalazlem

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Niestety nie ogarnąłem jeszcze. Może Ci wyślę licznik i mi go odeślesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód za wysoko i większy hebel na tył by się przydał, reszta spoko :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód za wysoko i większy hebel na tył by się przydał, reszta spoko :thumbup1:

żebby dać niżej musze zrolować nadkola bo przez hebel s4 musiałem dać dystans 10mm

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

tylko kurde immo sie włącza w sterowniku silnika. Jedyne sluszne wyjscie to musze znalezc kogos kto mi włączy immo we wsadzie i Ci podeśle plik do wgrania. :wink:

Ok to daj znać jak cuś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubo sie to prezentuje jako calosc :kox:

a fela faktycznie :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, podoba mi się :slina: co do kół to mnie zawsze razi emblemat bbs na fejkach, a co do repliki to one nie sa replikami rs'a tylko super rs :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lepiej spasowałem przód który poszedł w dół i pomalowałem osłonę silnika, więc przy okazji ładnej letniej pogody zrobiłem parę świeżych fotek:decayed:

wd9y.jpg

1xw8.jpg

vazt.jpg

slzp.jpg

82t1.jpg

ij9j.jpg

6e5f.jpg

o6ha.jpg

1o70.jpg

I prę fotek z moją modelką:grin:

ow5a.jpg

5kck.jpg

11d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się przed ostatnie foto MISTRZ! :decayed: fajne jest teraz w komorze ale dlaczego nie pomalowałeś dolotu tylko został taki szary ni jak pasujący do reszty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...