Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Własnie przed chwilą zrobiłem i pewnie chcielibyście żebym je wrzucił:grin:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Na podgrzanie atmosfery :grin:

German Style x2 Car&German Shepherd

pdju.jpg

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

vi8s.jpg

:decayed:

Opublikowano

:slina::slina::slina:

Rasowa B6, czemu dopiero teraz wpadłem na ten temat.

Opublikowano
  • Autor

lcg1.jpg

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

ft2x.jpg

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

9hfx.jpg

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

6c0l.jpg

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

fb2c.jpg

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

gr4f.jpg

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

lr92.jpg

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

90kl.jpg

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

tpsm.jpg

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

gbi7.jpg

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

nbpz.jpg

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

xd4o.jpg

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

No i to tyle :decayed:

Opublikowano

Furka piekna. Czarny sedan to jest to :D

Ogarnales juz to immo? Bo ja szukalem kalkulatorow i kurde nic nie znalazlem

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Furka piekna. Czarny sedan to jest to :D

Ogarnales juz to immo? Bo ja szukalem kalkulatorow i kurde nic nie znalazlem

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Niestety nie ogarnąłem jeszcze. Może Ci wyślę licznik i mi go odeślesz

Opublikowano

Przód za wysoko i większy hebel na tył by się przydał, reszta spoko :thumbup1:

Opublikowano

tylko kurde immo sie włącza w sterowniku silnika. Jedyne sluszne wyjscie to musze znalezc kogos kto mi włączy immo we wsadzie i Ci podeśle plik do wgrania. :wink:

Opublikowano
  • Autor
Przód za wysoko i większy hebel na tył by się przydał, reszta spoko :thumbup1:

żebby dać niżej musze zrolować nadkola bo przez hebel s4 musiałem dać dystans 10mm

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

tylko kurde immo sie włącza w sterowniku silnika. Jedyne sluszne wyjscie to musze znalezc kogos kto mi włączy immo we wsadzie i Ci podeśle plik do wgrania. :wink:

Ok to daj znać jak cuś:wink:

Opublikowano

jest grubo :slina:

Opublikowano

grubo sie to prezentuje jako calosc :kox:

a fela faktycznie :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

no bogato :kox:

Opublikowano

Jest dobrze, podoba mi się :slina: co do kół to mnie zawsze razi emblemat bbs na fejkach, a co do repliki to one nie sa replikami rs'a tylko super rs :wink:

Opublikowano

Super wyglada :naughty:

Chociaz mysle, ze BBS LM lepiej by tu pasowal...:wink:

Opublikowano

no qrde jest malyna :kox:

Opublikowano

Masakrator :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio lepiej spasowałem przód który poszedł w dół i pomalowałem osłonę silnika, więc przy okazji ładnej letniej pogody zrobiłem parę świeżych fotek:decayed:

wd9y.jpg

1xw8.jpg

vazt.jpg

slzp.jpg

82t1.jpg

ij9j.jpg

6e5f.jpg

o6ha.jpg

1o70.jpg

I prę fotek z moją modelką:grin:

ow5a.jpg

5kck.jpg

11d8.jpg

Opublikowano

przed ostatnia fota kozacka :decayed:

Opublikowano

modelka wymiata :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na imię ma Lea czarnowłosa oczwarka niemiecka:decayed:

Opublikowano

Zgadza się przed ostatnie foto MISTRZ! :decayed: fajne jest teraz w komorze ale dlaczego nie pomalowałeś dolotu tylko został taki szary ni jak pasujący do reszty :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.