Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zaświeciła się kontrolka świec żarowych


klaudik

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuję to aso prawdopodobnie przyjmuje w rozliczeniu używany, wtedy cena spada w dół ok 500 ziko.

Co do zamiennika to raczej nie sądzę że coś znajdziesz, najlepszą opcją jest regeneracja Twojego uszkodzonego. Co do cen regeneracji to Ci nie powiem ile, dzwoń do jakiegoś pompiarza i się pytaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Siemensach występuje jakaś usterka elektryczna więc lipa z jego naprawy/regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO 2 tys to kosztuje sam wtryskiwacz, do tego nowa wiązka, oring, śruby i robocizna razem ok 2800 zł brutto, jak nie zależy ci na fakturze to kolega TOM77 może załatwić ci nowy wtrysk za cenę nieco większą niż regeneracja ale masz nówkę. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poweim ci kolego antonio ze szukalem tylko na slasku i gosciu z gliwice to jest za 800zl mi to zregeneruje

a co on ma na myśli w pojęciu regeneracja???

myjka ultradźwiękowa i kpl. uszczelniaczy??? Taka regeneracja go nie naprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO 2 tys to kosztuje sam wtryskiwacz, do tego nowa wiązka, oring, śruby i robocizna razem ok 2800 zł brutto, jak nie zależy ci na fakturze to kolega TOM77 może załatwić ci nowy wtrysk za cenę nieco większą niż regeneracja ale masz nówkę. pozdrawiam

DokLadnie skontaktuj sie z TOM77 moje bratu tez pomógł załatwic nowe pompki po taniości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Zacznij może od tego że grupa VW do której należą nasze auta prowadzi akcje z wyminą felernych pompowtryskiwaczy

i w Passacie taka wymiana jest darmowa. Można rozumiec że producent przyznaje się do zastosowania wadliwej części

i bierze wymiane na siebie (auto nie musi byc na gwarancji).

Obdzwoń serwisy i spróbój wymusic wymiane w Twoim aucie, nawet zaplata za lawete jadąca do Gdańska bedzie mniejsza niż

wymiana pompki na swój koszt.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Zacznij może od tego że grupa VW do której należą nasze auta prowadzi akcje z wyminą felernych pompowtryskiwaczy

i w Passacie taka wymiana jest darmowa. Można rozumiec że producent przyznaje się do zastosowania wadliwej części

i bierze wymiane na siebie (auto nie musi byc na gwarancji).

Obdzwoń serwisy i spróbój wymusic wymiane w Twoim aucie, nawet zaplata za lawete jadąca do Gdańska bedzie mniejsza niż

wymiana pompki na swój koszt.

Powodzenia

witaj, to jakaś sprawdzona informacja czy "zasłyszana" i czy ktoś sprawdzał to na audii?.

Jeżeli chodzi o tzw. "Dobrą Wolę Producenta" na felerne wtryski to wiem z autopsji że na Pasatach to przechodziło, a na audi już nie(to samo ASO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem ciekawy co to za firma z Gliwic regeneruje siemensy :gwizdanie: bo pare lat wstecz nikt z tej okolicy nie chciał sie podjąć regeneracji zwykłych do BLB a co dopiero tych z BRD 170KM bo są piezoelektryczne. Ja bym sie nie bawił w regeneracje, sam wymieniałem 4szt na nówki i spokój jak narazie od 3 lat a raz dałem sie namówić na regeneracje z merca CDI i wytrzymały 3 tys km i znowu padły i tylko koszty znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...