Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] pora się pochwalic :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obniżenie będzie? jakieś springi chociaż :mysli:

Opublikowano

Kolor git :good: dobrze że dokładki też w kolorze

...bezawaryjności życzę

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Teraz pomóżcie albo wybijcie pomysł z glowy: przymierzam sie do malowania felg na kolor czarny polysk. I teraz pytanie: nie bedzie sie zlewac z kolorem auta albo nie bedzie za mdło? czy mnoze zostawic ten kolor tylko dac do odmalowania?

apropos, nie bede juz zakladal nowego tematu: ma ktos moze stalowe felgi do sprzedania? najlepiej juz komplet z zimówkami?jak cos to poprosze pw

Opublikowano

Teraz pomóżcie albo wybijcie pomysł z glowy: przymierzam sie do malowania felg na kolor czarny polysk. I teraz pytanie: nie bedzie sie zlewac z kolorem auta albo nie bedzie za mdło? czy mnoze zostawic ten kolor tylko dac do odmalowania?

apropos, nie bede juz zakladal nowego tematu: ma ktos moze stalowe felgi do sprzedania? najlepiej juz komplet z zimówkami?jak cos to poprosze pw

można pomalować :decayed: tylko czy coś z zawiechą będziesz robił?
Opublikowano
  • Autor

zawieszenie zostaje bez zmian, przynajmniej narazie. a to bez gleby bedzie kiepsko wygladac?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

zawieszenie zostaje bez zmian, przynajmniej narazie. a to bez gleby bedzie kiepsko wygladac?

no raczej nie bardzo, przynajmniej jakieś springi zapodać i będzie ok[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 22:59_________________________________________________zobacz na spoty puławskie na ostatni spot kolega ma czarne w białej b5[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 22:59_________________________________________________czemu zmieniasz felgi na mniejsze? :mysli:
Opublikowano

ładna audiczka :good: tylko szkoda że nie avant :nabijasie:

Opublikowano
czemu zmieniasz felgi na mniejsze? mysli

bo ma koze i zle wyglada w polaczeniu z 18scie :naughty:

ładna audiczka good tylko szkoda że nie avant nabijasie

własnie dobrze :good:

Opublikowano

So true :)

Opublikowano

Ladna sztuka, zycze bezawaryjnej jazdy

Opublikowano

Sorry, ale czym tu się 'chwalić' w tytule? Golas na osiemnastkach?

Poza tym popraw tytuł bo jest niezgodny ze wzorem.

Opublikowano

Sorry, ale czym tu się 'chwalić' w tytule? Golas na osiemnastkach?

:doh1:

Opublikowano

Sorry, ale czym tu się 'chwalić' w tytule? Golas na osiemnastkach?

Poza tym popraw tytuł bo jest niezgodny ze wzorem.

:polew: :polew: :polew: a czy jest jakieś kryterium od którego meżemy się chwwalić na forum??

wprowadziłeś jakieś zmiany?

po co głos zabierasz jak nie masz nic do powiedzenia??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.