Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gwint a zbieżność


combat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

rok temu wymieniłem zawieszenie na gwint ta-technix i od tamtej pory pomimo wielokrotnie ustawianej zbieżności opony tnie od wewnętrznej krawędzi.czy potrzebna jest jakaś korekta w ustawieniach zbieżności przy tego rodzaju zawieszeniu??

gwint ustawiony maksymalnie wysoko. wahacze przód i tulejki z tylu wszystko nowe,luzów brak.jakieś propozycje bo opony mam na jeden sezon.czy jedyny ratunek powrót do seryjnego zawieszenia??[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 15:53_________________________________________________jeśli ktoś jeździ na gwintowanym zawieszeniu to pod jakie nastawy ustawiacie zbieżność?

1BA?

1BE?

Audi sportwerke czy jakoś tak?

takie trzy opcje ma w programie każdy warsztat do którego jechałem ustawiać zbieżność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem gwint Teina w B7 i pomimo dobrej zbieżności i tak lekko zbierało oponę od środka, taki urok, inny kąt pochylenia koła jest, jeżeli nie ma możliwości ustawienia kąta na zwrotnicy to trzeba cierpieć na oponach względem lepszej trakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuje za odpowiedz czyli nie ma na to innej rady niz seryjne zawieszenie.

jesli jest gwint nisko bo po to sie raczej kupuje(raczej nie po to zeby auto stalo wyzej niz seria)nie wiem jak jest w TA TECH. jak sie ustawi max.wysoko to jak sie to ma do seri....ale zglebiony gwint ustawiasz wg.parametrow 1bv/1be czyli zawieszenia nizszego od totalnej seri o te -20mm.....ale koles przed rozpoczeciem prac powinien sie o to zapytac....tnie wszystkie opony czy tylko przod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnie wszystkie przód/tyl .mechanik który ustawia zawsze pytał jaki rodzaj zawieszenia , z tad wiem ze w komputerze maja trzy nastawy.mam max wysoko bo auto zawsze załadowane i przy zglebionym to praktycznie leżało na drodze.nawet teraz potrafie zahaczyć na progach zwalniających.z opisu do zawiasu wynika ze przy max wysokości będzie -35/-40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...