Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Lusterka składane z automatem, czy bez?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czytałem pobieżnie posty o lusterkach składanych i nie doczytałem... Podoba mi się taka zabawka, ale moje Audi tej funkcji nie ma. Czy lusterka maja w standardzie automat do ich składania, czy oszczędność Niemców była tak daleko idąca, ze musiałbym kupić nowe z automatem?

Opublikowano

na mój gust to tak jak piszesz zaoszczędzili i musisz kupic nowe z automatem.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

:hi:

Czy są jakieś wieksze problemy z montażem takich lusterek (tzn od strony elektoniki) w modelu, ktory standardowo ich nie posiadał? :mysli:

:notworthy:

Opublikowano

w ogole co jest potrzebne do ich montazu tzn gdybym chcial zebymoje seryjne lusterka sie skladaly to w co musze je doposazyc ?

Opublikowano

przerabiałem temat..kupujesz lusterka składane..kupujesz ten joystik z możliwością przekręcenia go do góry (składanie lusterek) i tyle w temacie..roboty na godzine czasu..lusterka składane to koszt 250-450zł..

Opublikowano

przerabiałem temat..kupujesz lusterka składane..kupujesz ten joystik z możliwością przekręcenia go do góry (składanie lusterek) i tyle w temacie..roboty na godzine czasu..lusterka składane to koszt 250-450zł..

oczywiscie za jedno lusterko

Opublikowano

przerabiałem temat..kupujesz lusterka składane..kupujesz ten joystik z możliwością przekręcenia go do góry (składanie lusterek) i tyle w temacie..roboty na godzine czasu..lusterka składane to koszt 250-450zł..

"...joystik z możliwością przekręcenia go do góry" tzn. aby złożyć lusterka joystick popycha sie do przodu (w strone przodu auta) czy sie podnosi albo funkcjonuje to inaczej? No bo w standardzie joystick mozna przesunąć do przodu... :blink::mysli:

:notworthy:

Opublikowano

Witam

Joystick do składanych lusterek rózni sie od zwykłego że możesz nim przekrećić 360 stopni a w zwykłym tylko na prawe i lewe lusterko (mniej wiecej 45 stopni w prawo i lewo) pozatym składane lusterka sa podgrzewane a zwykłe elektryczne nie.

Opublikowano

pozatym składane lusterka sa podgrzewane a zwykłe elektryczne nie.

wcale nie, ja mam zwykłe lusterka i są podgrzewane

Opublikowano
wcale nie, ja mam zwykłe lusterka i są podgrzewane

Mozna wiedzieć jak włanczasz to ogrzewanie lusterek ja kiedyś w seacie miałem podpiete pod przycisk od podgrzewania tylnej szyby a a mym audi to nie działa moze coś z nimi sie stało.

Opublikowano
wcale nie, ja mam zwykłe lusterka i są podgrzewane

Mozna wiedzieć jak włanczasz to ogrzewanie lusterek ja kiedyś w seacie miałem podpiete pod przycisk od podgrzewania tylnej szyby a a mym audi to nie działa moze coś z nimi sie stało.

dokładnie tak, włącznikiem ogrzewania tylnej szyby, jeżeli masz ori podgrzewane lusterka od razu działają. Przykładając rękę do lusterka wyczuwalne jest ciepło gołym okiem, a w zimę czy podczas deszczu efekt wizualny jest natychmiastowy

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

:hi:

Witam,

czy do wymiany lusterek na skladane potrzebuje wymiec takze jakies wiazki elektryczne do nich prowadzące czy wystarczy wymiana lusterek oraz joysticka do ich sterownia? Czy kostki w lusterkach będą pasować?

Obecnie mam lusterka zwykle, podgrzewane.

Z gory dzieki za info.

pzdr

Opublikowano

Przyłączam się do tematu.

Opublikowano

Trochę nie na temat - ale jak masz zamiar wymienić lusterka na składane to wymień od razu na automatycznie ściemniane. No chyba że nie masz automatycznie ściemniajacego się lusterka wstecznego - wtedy moze byc ciezko

Opublikowano

Zaladam,ze wyniam lusterka na podgrzewane i skladane - co wtedy z okablowaniem browadzącym od lusterek do joysticka, tez musze wymienic? bo jesli tak to kabelek od prawego lusterka trzeba prowadzic przez caly samochod?! :blink:

jestem w czarnej d... :(

Opublikowano

Zaladam,ze wyniam lusterka na podgrzewane i skladane - co wtedy z okablowaniem browadzącym od lusterek do joysticka, tez musze wymienic? bo jesli tak to kabelek od prawego lusterka trzeba prowadzic przez caly samochod?! :blink:

jestem w czarnej d... :(

No niestety też.

Opublikowano

Zaladam,ze wyniam lusterka na podgrzewane i skladane - co wtedy z okablowaniem browadzącym od lusterek do joysticka, tez musze wymienic? bo jesli tak to kabelek od prawego lusterka trzeba prowadzic przez caly samochod?! :blink:

jestem w czarnej d... :(

No niestety też.

prowadzenie kabelka to akurat najmniejszy problem i szkoda ze sa wieksze i drozsze problemy

Opublikowano

Z tego co patrzyłem u siebie, to lusterko podłączone jest do modułu sterującego w drzwiach, więc żadnych kabli nie trzeba ciągnąć. Sygnał do zamknięcia lusterek idzie po magistrali CAN i to moduły w drzwiach odpowiadają za złożenie lusterek.

Wydaje mi się więc, że jeśli moduły, które są w drzwiach obsługują tą funkcję oraz moduł komfortu także, to po podłączeniu joysticka i podłączeniu lusterek do modułów w drzwiach (pomarańczowa wtyka o ile mnie pamięć nie myli), to wszystko powinno działać prawidłowo.

Opublikowano

a po czym poznać że mam fotochromatyczne lusterka boczne Jest jakaś zewnętrzna oznaka? Mam lusterko wsteczne fotochromatyczne i to widać na pierwszy rzut oka. a jak to jest z lusterkami bocznymi.

Opublikowano

Z tego co patrzyłem u siebie, to lusterko podłączone jest do modułu sterującego w drzwiach, więc żadnych kabli nie trzeba ciągnąć. Sygnał do zamknięcia lusterek idzie po magistrali CAN i to moduły w drzwiach odpowiadają za złożenie lusterek.

Wydaje mi się więc, że jeśli moduły, które są w drzwiach obsługują tą funkcję oraz moduł komfortu także, to po podłączeniu joysticka i podłączeniu lusterek do modułów w drzwiach (pomarańczowa wtyka o ile mnie pamięć nie myli), to wszystko powinno działać prawidłowo.

dzieki, zobaczymy co z tego wyjdzie...

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.