Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Srebrny avancik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem pokazać moją niuńkę. Srebrny avant z 2004r. Był to zwykły seryjniak (4xel. szyby, pakiet chrom i drewno, czarna skórzana kierownica, 2x podłokietnik, zawias seryjny, radio concert i to tyle). Postanowiłem troszkę ją poprawić.

Zmiany:

-wirusik MR MOTORS

-felgi ATT 17" + opony vredestein ultra sessanta 235/45

-podwójny układ wydechowy z 2.5 tdi + końcówki 90mm ścięte

-przedni zderzak sline z grilem i kratkami

-tylny zderzak sline

-listwy drzwiowe s4

-spojlerek na klapę

-progi, zderzaki i dokładki w kolor nadwozia

-znaczki sline

-usunąłem jeszcze znaczek 1,9tdi i na razie to tyle

20110618169.jpg

20110612147.jpg

20110618154.jpg

20110618157.jpg

20110618158.jpg

20110618159.jpg

20110618160.jpg

20110709182.jpg

20110709179.jpg

20110709181.jpg

Opublikowano

ładna, jedynie felgi mi nie leżą, ale jak tobie się podobają to ok, gratki za mody :good:

Opublikowano

Piękny avancik i soft :wink4::good: tylko koło małe

Opublikowano

Bliźniak mojej A4 :good:

Znaczek s-line na grilu jest w złym miejscu i cos krzywo :wink4:

Felgi mogły by być 18"

Reszta na duzy plus :good: :good: :good:

Opublikowano

super avant :good: pokaż środek

Opublikowano
  • Autor

Bliźniak mojej A4 :good:

Znaczek s-line na grilu jest w złym miejscu i cos krzywo :wink4:

Felgi mogły by być 18"

Reszta na duzy plus :good: :good: :good:

Podstawiłem jeszcze zdjęcia środka. Znaczek na grilu już jest obecnie poprawiony podobnie jak usunięte z klapy 1,9tdi (zdjęcia robiłem zaraz po założeniu zderzaków i listew).

Felgi mogły by być 18 czy 19, ale musiałbym obniżać zawieszenie, żeby strasznie nie wyglądało. Poza tym jeżdżę głównie po mieście i zaliczam sporo krawężników, a na 17 przy oponie 235 można jeszcze spokojnie na nie wjeżdżać. Dodatkowym argumentem za 17 było to że je dostałem i nie płaciłem za nie. Dokupiłem tylko felgi, bo fabrycznie był na 15.

Opublikowano

Bliźniak mojej A4 :good:

Znaczek s-line na grilu jest w złym miejscu i cos krzywo :wink4:

Felgi mogły by być 18"

Reszta na duzy plus :good: :good: :good:

Podstawiłem jeszcze zdjęcia środka. Znaczek na grilu już jest obecnie poprawiony podobnie jak usunięte z klapy 1,9tdi (zdjęcia robiłem zaraz po założeniu zderzaków i listew).

Felgi mogły by być 18 czy 19, ale musiałbym obniżać zawieszenie, żeby strasznie nie wyglądało. Poza tym jeżdżę głównie po mieście i zaliczam sporo krawężników, a na 17 przy oponie 235 można jeszcze spokojnie na nie wjeżdżać. Dodatkowym argumentem za 17 było to że je dostałem i nie płaciłem za nie. Dokupiłem tylko felgi, bo fabrycznie był na 15.

Jak znaczek poprawiony to dobrze :)

17" jest ok! sam na 17" jeździłem przez klika lat, dopiero od tygodnia cieszę się 19" :decayed:

Opublikowano

Fajne autko :good:

Opublikowano

bardzo ładna,

zewnętrznie wszystko :kox: poza felami :thumbdown: - moje zdanie

wewnątrz bida - to fakt

ale mimo wszystko piękna

Bliźniak mojej A4 :good:

dosłownie lustrzane odbicie :naughty::polew:

Opublikowano

bardzo ładna,

zewnętrznie wszystko :kox: poza felami :thumbdown: - moje zdanie

wewnątrz bida - to fakt

ale mimo wszystko piękna

Bliźniak mojej A4 :good:

dosłownie lustrzane odbicie :naughty::polew:

Z zewnątrz oprócz kól to samo a środek to juz inna bajka :decayed:

Opublikowano

bardzo ładna,

zewnętrznie wszystko :kox: poza felami :thumbdown: - moje zdanie

wewnątrz bida - to fakt

ale mimo wszystko piękna

Bliźniak mojej A4 :good:

dosłownie lustrzane odbicie :naughty::polew:

Z zewnątrz oprócz kól to samo a środek to juz inna bajka :decayed:

chodziło mi o ustawienie aut obok siebie pod warunkiem, że Twoje po lewej a kolegi z prawej i jak w lustrze :naughty:

Opublikowano

Teraz załapałem dopiero o co ci chodzi :decayed: No tak masz racje :)

Nie jeden by myslał, że to jakis foto montaż z tym odbiciem a to 2 inne auta by były :)

Opublikowano

Kolorek piekny auta :good: ale srodeczek piszczy bida :cool1:

nie taka znowu bida...4 elektryczne szybki są :good:

zewnatrz bardzo ładne autko :good:

Opublikowano

gratki furki ale te meble to wogole tam nie pasuja prosze Cie zamien najlepiej na szczotkowane alu i bedzie cacy :good:

szerokosci

Opublikowano

srodek do wymiany!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.