Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe M3 z tri-turbo:)


Rekomendowane odpowiedzi

3 turbiny i 450 koni, rozumiem ze to pewnie po to aby maksymalnie rowno rozlozyc moment ale nie imponuje mi jakos taki wynik ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że jedna z trzech turbin będzie napędzana elektrycznie? Czy chodzi o turbinę wspomaganą elektrycznie, które kiedyś były badane ale nie weszły do produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg tego co napisane to tak, jedna z turbin napędzana elektrycznie

a moc to prawdopodobnie 450bhp, nie jest to na razie potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że konstrukcja starsza jak będzie gorsza. ;) Logiczne.

Normy spalin i moda na oszczędzanie paliwa robią swoję.

Btw. na początkach lat 90 BMW chciało dać silnik McLarenowi F1 1000KM. Jednakże starczył 600KM.

Nie problemem jest zrobienie wielu kucy. Sztuką jest to wszystko połączyć.

Notabene BMW mając mniej twoich ulubionych kucyków - insane_Infinity - leje na torze konkurencyjne Audi.

Taka jest prawda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia M3 została lana przez s4 wiec sprecyzuj..

Proszę bardzo.

M3 leje na torze Mercedesa C AMG i Audi RS4... Więc nie wyskakuj z S4. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia M3 została lana przez s4 wiec sprecyzuj..

przecież audi to ciężka krowa a w szybkich zakretach na torze przód leci gdzie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze z B5 nie znalazłeś. :polew:

Nie kumam Twojego smiechu ? Porownane jest RS4b7 z M3 E92. Zreszta Ciebie czlowieku ciezko zrozumiec... wszystko co nie ma na masce SKODA, SEAT, VW i AUDI jest fe ... swiat nie konczy sie VAGu ale Twoj najwidoczniej tak ... Kiedys udowadniales wyzszosc FWD nad RWD tez Ci dobrze szlo :polew: :polew: :polew: .Pozdrawiam :hi:

...

znajdz ten filmik/artykul/lap time gdzie S4 (B8 domniemam) leje m3 ? . Byl taki gdzie S4 mierzylo sie z 335i i widzialem tez jak S4 B6 mierzy sie z M3E46 ale tor suchy nie byl. ...

Chetnie zobacze jak S4 leje dupe M3 ...chyba ze dlubniete S4 na 450 koni :hi: nawet to nie bardzo odchodzi...

Zobaczymy jak wyjdzie ta nowa 3ka i M3ka wyglada przekozacko ...

p.s. Jeszcze nowy motorek 2.0TwinSrcoll Turbo (245 koni :gwizdanie: ) moze byc ciekawa alternatywa.

p.s2. kubson A M3 jest ultra lekkie ? Przeciez nikt Audi nie kazal robic wersji sportowej RS4 ktorej przod leci gdzie chce ?. To jest odpowiedz na M3 . Pozatym nie uwazam zeby w RS4 przod lecial gdzie chce , poprostu Q to nie RWD inaczej Prosie nie objezdzaloby wiekszosci aut na torze. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW i AUDI jest fe ... swiat nie konczy sie VAGu ale Twoj najwidoczniej tak ...

Jakby nie było to jest forum VAG wiec mam tutaj do tego prawo,nie wchodzę ta twoje forum bmw i nie pisze ze jest gorsze wiec idź stad płaczko jedna i nie zaśmiecaj tematu.

Nie raz było pisane ze s4 z 4.2 jest porażka(za ciężki,nie modowalny nie trzymający serii),wiec chyba proste ze chodziło mi o s4 b8.Nie wiem gdzie widziałem to porównanie,jeżeli tak cie to gryzie to sam sobie poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież B7 jest konkurentem E92...

Poza tym to jest dobry przykład, bo obie jednostki mają prawie takie same osiągi i obie są wolnossące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było to jest forum VAG wiec mam tutaj do tego prawo,nie wchodzę ta twoje forum bmw i nie pisze ze jest gorsze wiec idź stad płaczko jedna i nie zaśmiecaj tematu.

Nie raz było pisane ze s4 z 4.2 jest porażka(za ciężki,nie modowalny nie trzymający serii),wiec chyba proste ze chodziło mi o s4 b8.Nie wiem gdzie widziałem to porównanie,jeżeli tak cie to gryzie to sam sobie poszukaj.

Puszczasz farmazony jak zawsze , na reszte zaczepek nie bede odpowiadal bo jestes zalosny . To forum nie jest Twoje ani moje podobnie jak forum BMW. :hi:

Troche obiektywizmu by Ci sie przydalo , powieniens raczej nalezec do SEKTY VAG a nie forum A4 , chociaz Ty i tak roznicy nie zauwazysz . :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź stad płaczko jedna i nie zaśmiecaj tematu.

:polew: :polew: :polew:

Słyszałeś Maciek, masz iść stąd :kox::naughty::decayed:

EOT Nie mogę się doczekać jak zrobią kolejny test w TG z nową M3 i RS4 B8 odwieczna wojna :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT Nie mogę się doczekać jak zrobią kolejny test w TG z nową M3 i RS4 B8 odwieczna wojna :naughty: :naughty: :naughty:

oj taaaak :slina: :slina:

ale jeszcze przyjdzie nam troche poczekać na rs-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...