Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe M3 z tri-turbo:)


Rekomendowane odpowiedzi

to nowe M3 bedzie w 4 drzwiach tez?

Na amerykańskim forum piszą coś o zmianie nazewnictwa modeli. Nowa 3 Coupe ma być 4-series.

Co do silnika to ma być 3.2 z dwoma turbinami napędzanymi spalinami i elektrycznym kompresorem. Nie mogę się doczekać. No i ciekawe jaka będzie odpowiedź Audi na nowe M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej spekulacji nt. nowego silniki 3.0 ok 450 KM :wink4:

http://www.bmwcoop.com/2011/08/16/the-new-bmw-m3-to-get-a-revised-engine-range/

czytałem o serii 4, podobno wszystkie auta mają mieć w serii xdrive i konkretne silniki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym odcinku Top Gear było porównanie m3 z rs4 b8. Niestety audi przegrało

nie ma jeszcze RS4 B8 , wiec chodzilo Ci o B7 napewno . Ale skoro B8 RS4 ma wyjsc z wolnossakiem (ten co w RS5) no to nie wroze mu wiekszych szans, chyba ze nowe 3.0tri-turbo bedzie gorsze od swojego poprzednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczny jest tradycyjnie zaciągany, mechanicznie. Myślałem, że elektryczny będzie w standardzie.

NO I BARDZO DOBRZE ! . po co Ci reczny elektryczny :gwizdanie: ? Dla mnie to jest kapa . Elektryczny to moze byc w 5er w 7er czy w A6/A6 ale w 3ce :naughty: :naughty:

p.s. swoja droga bylem swiadkiem jak koles zostawil a6 na rampie na 4 dni , przyjechal chcial odjechac i ... niestety reczny odmowil posluszenstwa. Sciaga reczny (elektryczny) a tu tii ti zaciski puszczaja i lapia spowrotem ... i d_upa :confused4: nie wiem jak to sie skonczylo . Za 2 dni auto tam nie stalo. Moze wkoncu puscil ,ale przy mnie z 40min probowal i nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to problem jak się coś spieprzy. Po prostu myślałem, że BMW pójdzie za audi, które w B8 ma to w standardzie. Mi to również nie przeszkadza. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze nie podazaja za tym standardem :wink4:

Szkoda ze deska bardziej przypomina 1er niz 5er. chociaz z drugiej strony 5er to juz jest 7er :decayed: .

F30 poki co mi sie bardzo spodobalo , poczekm na wersje Touring i coupe :decayed:

Najwiekszy plus to odchudzanie i motorownie :good: to 2.0T mozne namieszac przy wyborze i odsunac diesle na dalszy plan .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0T ma 122.5KM z litra. Jeśli 335i nadal będzie mieć 306KM, to też będzie się mniej sprzedawać. W 335i powinni zrobić 350KM w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0T ma 122.5KM z litra. Jeśli 335i nadal będzie mieć 306KM, to też będzie się mniej sprzedawać. W 335i powinni zrobić 350KM w serii.

no 2.0T jest kozak ... czy ja wiem czy 335 bedzie sie slabo sprzedawac ? hmm mysle ze bedzie mialo moc 320 koni . Pozatym to R6 a nie R4 wiec zwolennikow bedzie mnostwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że słabo tylko, że gorzej. Skoro z 2.0T wyciągną 120KM z litra to czemu 3.0T nie miało by mieć takiej wydajności. Sam mam R6 w drugim aucie i następne auto na pewno będzie 335i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że słabo tylko, że gorzej. Skoro z 2.0T wyciągną 120KM z litra to czemu 3.0T nie miało by mieć takiej wydajności. Sam mam R6 w drugim aucie i następne auto na pewno będzie 335i.

zwracam honor nie napisales "slabo" , ja sie przejezyczylem :)

no jak wyjdzie naprawde szybkie M3 to mysle ze podciagna do 340-350 tego R6 biTurbo.

Wiesz to chodzi tez o to zeby zachowac dystans... 335i musi byc zdecydowanie gorsze na papierze od M3 :decayed: .

Pozyjemy zobaczymy... Gdyby Audi nie wyskoczylo z 3.0TDI 313KM to BMW nie podciagnelo by swojego 35d do podobnych wartosci , woleliby zostac przy 306 , a tak musieli to zrobic zeby na papierze wygladaly tak samo. To taka gra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...