Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Radio XZENT XT-7010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialbym sie dowiedziec czy warto kupic to radio bo czytalem na necie ze tasmy od LCD sie psuja i nie bardzo jest mozliwosc dokupienie tego. Czy ktos wie o jakiejs firmie co sie zajmuje tymi radiami i czy jest jakis dostep do czesci??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 13:05_________________________________________________nie orientuje sie nikt czy bede mial z tym problemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem takiego sprzętu, nie mam, i nigdy nie wejdę w posiadanie tego "cuda"

ale odpowiem Ci teraz jako człowiek interesujący się car-audio z "jakimś" tam doświadczeniem, jest to po prostu "jakaś" nisko budżetówka, czy Ty z nim będziesz miał problem to wie tylko "gajowy" i rudolf, dla świętego spokoju odpuść sobie takie wynalazki, chyba, że nie zależy Ci na jakimś tam brzmieniu i spokojnym użytkowaniu, a tkwi w Tobie żyłka królika doświadczalnego

i nie oczekuj cudów za tą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to masz racje ale ja i tak dobrej firmy radia nie mam i jestem mozna powiedziec zadowolony tzn nie ma rewelacji ale przynajmniej sie nie psuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to masz racje ale ja i tak dobrej firmy radia nie mam i jestem mozna powiedziec zadowolony tzn nie ma rewelacji ale przynajmniej sie nie psuje

to po cholerę chcesz zmieniać :mysli:

maniurki spod dyski chcesz rwać :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...